ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی

جراحی ابدومینوپلاستی توسط کادر مجرب کلینیک زیبایی کیمیا

رویای از بین رفتن دائمی چربی‌ها و پوست‌های اضافی دور شکم، ممکن است برای هر کسی وجود داشته باشد، اما دیگر لازم نیست این اتفاق را رویایی دست‌نیافتنی قلمداد کنید. عمل جراحی ابدومینوپلاستی شکم که با نام اختصاصی تامی تاک هم شناخته می‌شود، یک عمل زیبایی است که در آن پزشک با برش‌هایی که به وجود می‌آورد، مقدار زیادی چربی و پوست اضافی شکم را جدا و حذف می‌کند.

ابدومینوپلاستی

رضایت مشتریان کلینیک کیمیا از خدمات ابدومینوپلاستی شکم

تا رسیدن به اندام ایده آل کنارتان هستیم

0 +
عمل موفق

دریافت نوبت و مشاوره رایگان:

مدرن ترین دستگاه ها

مدرن ترین دستگاه ها

جراحان فوق تخصص

جراحان فوق تخصص

مراحل دریافت خدمات در کلینیک کیمیا

تا رسیدن به اندام ایده آل کنارتان هستیم

نحوه استفاده از خدمات ما
نحوه استفاده از خدمات ما
مشاوره

برای شروع به مشاوره نیاز دارید ؟

چرا به کلینیک زیبایی کیمیا مراجعه کنیم؟

مدرن ترین روش های زیبایی را در کلینیک کیمیا تجربه کنید

پزشکان حاذق

پزشکان حاذق

در کلینیک کیمیا متخصص ترین پزشک ها و متخصصان وجود دارند که به بهترین و تخصصی ترین شکل شما را به اندام و بدن دلخواه تان میرسانند.

کادر مجرب

کادر مجرب

کادر کلنیک زیبایی کیمیا قبل عمل و بعد از عمل کاملا همراه شما خواهند بود و بهترین خدمات ممکن را به شما در طول دوران نقاهت و درمان شما خواهند رساند.

دستگاه های مدرن

دستگاه های مدرن

جدیدترین و به روز ترین دستگاه های لاغری و تناسب اندام برای زیبا تر شدن اندام شما در کلینیک کیمیا مورد استفاده قرار گرفته است

درباره کلینیک زیبایی کیمیا

آشنایی با تاریخچه کلینیک زیبایی کیمیا

گروه کلینیک زیبایی کیمیا حدودا شش سال است کار خود را در زمینه عمل های زیبایی و تناسب اندام و لاغری اعضای بدن شروع کرده است و دارای متخصص ترین و بهترین کادر و پزشکان و جراحان است. همچنین این کلینیک با انجام ابدومینوپلاستی و عمل های مشابه دیگر در خصوص زیبایی تناسب اندام سعی در راحت تر کردن کار شما در این مورد دارد. کلینیک کیمیا حدود 7000 عمل جراحی موفق داشت و این به دلیل داشتن کادر حرفه ای و متخصص و همچنین دستگاه های بسیار مدرن و پیشرفته برای انجام عمل های لاغری است کلینیک زیبایی کیمیا سعی کرده جدیدترین روش های لاغری با دستگاه را به مراجعه کنندگان خود ارائه دهد تا بهترین نتیجه را از عمل بگیرند و اندام خود را به متناسب ترین شکل ممکن برسانند.

درباره ما

مزایای ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی باعث می شود شما چربی های اضافی که دارید را در سریع ترین روش ممکن از بین ببرید وتیپ بدنی و همچنین پوست زیبایی را در عین تناسب اندام داشته باشید.

سوالات متداول ابدومینوپلاستی شکم

سوالات شما در مورد ابدومینوپلاستی شکم

هزینه این عمل هم مانند بقیه عمل ها به شرایط مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال نوع عمل، شرایط بیمار، جراح و.. در هزینه های این عمل تاثیر گذارند.

مانند هر عمل جراحی دیگری این عمل نیز با عوارضی همراه است که بعد از انجام دستورات پزشک و مراقبت کامل به مرور زمان از بین می‌رود. از عوارض معمول آن می‌توان به کبودی، درد و تورم اشارع کرد

سوالات متداول ابدومینوپلاستی شکم

این مطلب را به اشتراک بگذار...

Telegram
Twitter
WhatsApp
Facebook
LinkedIn

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

کلینیک کیمیا

متخصص ارتودنسی 

نظرات