براکیوپلاستی چیست؟ و چگونه انجام می شود؟

جراحی های مختلفی امروزه مورد استفاده قرار می گیرد که ممکن است یک سری از آنها به گوشمان نا آشنا باشند اینکه براکیوپلاستی چیست می‌تواند سؤال شما هم باشد که در مورد آن قصد داریم با شما صحبت کنیم. براکیوپلاستی یک نوع عمل جراحی است که به 2 صورت انجام می‌پذیرد. دوره نقاهت نسبتاً ساده‌ای دارد و باید مراقبت‌های بعد از عمل را هم بسیار جدی گرفت. توصیه ما به شما این است که در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات قابل توجهی از این نوع عمل را به دست آورید. این‌گونه قطعاً تصمیم‌گیری عاقلانه و آگاهانه‌تری را تجربه خواهید کرد که به نفع شماست.

در این مطلب با چه مواردی آشنا می شویم ؟

ابدومینوپلاستی شکم
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ابدومینوپلاستی شکم با ما در ارتباط باشید
کلینیک کیمیا

براکیوپلاستی چیست

 در ادامه براکیوپلاستی چیست خواهیم فمید که لیفت بازو که به آن براکیوپلاستی می‌گویند ، به عملی گفته می‌شود که چربی اضافه و پوستی که در قسمت زیر بازو قرار دارد را حذف می‌کند. به هر حال با بازوهایی که بافتی شل و وارفته دارند، حتماً روبرو شده‌اید و بهتر است به این افراد توصیه کنید که به انجام این عمل تمایل نشان دهند.
تنها توجه‌ها نباید به سوی استفاده از انواع جراحی زیبایی شکم ؛ چراکه تمامی اعضا بدن باید فرم خاص خود را حفظ کنند. معمولاً این نوع عمل زمانی انجام می‌شود که هیچ دارو و ورزشی روی بازوهایی که بیش از حد شل و بزرگ هستند، تأثیری نداشته باشد. کسانی که می خواهند بدانند براکیوپلاستی چیست توجه داشته باشید که در این نوع عمل جراحی مانند ابدومینوپلاستی شکم از بیهوشی استفاده می‌شود و طبیعتاً خطرات بیشتری را به همراه دارد، لطفاً در این مورد با جراح خود مشاوره‌ای داشته باشید تا با مشکل خاصی روبه‌رو نشوید، به هر حال هدف ما آشنایی کامل شما با عمل‌های این‌چنینی و شرایط خاص آن است.

همه چیز در مورد براکیوپلاستی

همه چیز در مورد براکیوپلاستی

چه کسانی مناسب براکیوپلاستی هستند؟

بسیاری از افراد در پی این هستند که بدانند  براکیوپلاستی چیست و در دراز مدت از رژیم‌های بسیار سنگین لاغری استفاده می‌کنند و اطلاعی از جدید ترین روش لاغری با دستگاه ندارند طبیعتاً بدن این افراد با افتادگی روبرو می‌شود که یکی از قسمت‌های واضحی که این‌چنین عارضه‌ای را به رخ می‌کشد، بازوها است. به این عارضه به نظر شما چه می‌گویند؟ بله، درست حدس زده‌اید، به این عارضه بال خفاش گفته می‌شود که برای رفع آن باید از براکیوپلاستی یا لیفت بازو استفاده کرد. همان‌طور که لیپوساکشن شکم چربی‌های شکم را از بین می‌برد، عملکرد براکیوپلاستی هم به قسمت بازوها مربوط است.
همچنین افراد عزیزی که پا به سن گذاشته‌اند و به قول معروف مسن هستند، می‌توانند از این عمل جراحی استقبال کنند و بهترین گزینه برای جراحی و پرداخت هزینه ها زیاد برای این جراحی ها و هزینه ابدومینوپلاستی به شمار می‌آیند. به هر حال بافت پوست انسان رفته‌رفته آن استحکامی که در دوره جوانی دارد را از دست می‌دهد و طبیعی است که بدنی افتاده و شل داشته باشد.

برخی از افراد دیگر هم به خاطر مسائل ارثی بازوهایی شل و افتاده دارند که متوجه شده‌اند براکیوپلاستی چیست از مزایای این عمل استفاده کنند. ناگفته نماند که نوسانات وزنی هم عارضه بال خفاش را به وجود می‌آورد که می‌توانید علاوه بر برآورد هزینه براکیوپلاستی برای برآورد هزینه پیکر تراشی که به قسمت‌های دیگر بدن مربوط می‌شود هم بپردازید.

چه کسانی مناسب براکیوپلاستی هستند؟

اقدامات قبل از عمل براکیوپلاستی

حتی برای انجام ابدومینوپلاستی شکم هم قبل از هر چیزی تست و آزمایش‌هایی از فرد گرفته می‌شود، در مورد براکیوپلاستی و لیپوساکشن شکم هم همین‌طور است تا شرایط کلی بدن را جراح مورد بررسی قرار دهد. الکتروکاردیوگرام یا نوار قلب یکی از اقداماتی است که قبل از انجام براکیوپلاستی باید از متقاضی گرفته شود، آزمایش خون و بررسی عملکرد شش‌ها را هم نباید نادیده گرفت. قبل از عمل و بعد از عمل حداقل 14 روز باید مصرف سیگار را متقاضی کاملاً قطع کند. همچنین متقاضی پس از جراحی کامل باید مراقبت های براکیوپلاستی را جدی بگیرد و توصیه ها پزشک را کامل رعایت کند استفاده از داروهایی نظیر مکمل‌های گیاهی، ایبوپروفن، آسپرین و داروهای ضدالتهابی هم باید قبل از عمل کاملاً قطع شوند و با این وجود که به شناخت “براکیوپلاستی چیست” پی برده‌اید، بهتر است همراهی نیز همراه شما روز عمل همراهی کند.

اقدامات بعد از براکیوپلاستی

جراحی زیبایی شکم، براکیوپلاستی و هر نوع عمل جراحی دیگر، یک دوره نقاهت را پشت سر می‌گذارد. در مورد دوره نقاهت براکیوپلاستی هم می‌توان گفت 1 الی 2 هفته را باید در نظر بگیرید. البته همه‌چیز بستگی به شما دارد که اقدامات قبل و بعد از عمل را چگونه در نظر گرفته باشید.
در مورد شستشوی محل زخم جراح قطعاً بعد از عمل دستورالعمل‌هایی را ارائه خواهد داد و صد درصد داروهایی را تجویز می‌کند. تحت هیچ شرایطی بعد از عمل نباید از لباس‌های تنگ برای بازو حداقل به مدت 2 هفته استفاده کرد. 2 روز از عمل جراحی که بگذرد می‌توان پانسمان را باز کرد. بلافاصله بعد از اینکه فرد به هوش می‌آید به وی میگویند، انگشتان خود را باز و بسته کند و همچنین در طی روزهای بعد از عمل باید بازوها در حال حرکت باشند. چند روزی بعد از عمل باید دست موردنظر را بالاتر از سطح قلب نگه داشت. برای این که اطلاعات بیشتری در مورد اینکه اقدامات بعد از براکیوپلاستی چیست بیشتر به دست آورید، با مشاورین کلینیک کیمیا در ارتباط باشید.

مزایای براکیوپلاستی

حقیقتاً زمانی که به برآورد هزینه پیکر تراشی اقدام می‌کنید، در مورد مزایای عمل لیپوساکشن هم تحقیق می‌کنید و یا تنها هزینه برای شما مهم است؟
هر نوع عملی چه لیپوساکشن و چه براکیوپلاستی مزایایی دارد که باید به مزایای آن دقت کنید و سپس شرایط خود را بررسی کنید و سپس به دنبال برآورد هزینه آن مانند هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو باشید. مخفی شدن جای زخم عمل لیفت بازو یکی از مزایایی است که نمی‌توان نادیده گرفت. درمان این عمل به‌صورت کاملاً سرپایی انجام‌پذیر است و حتی بعد از چند هفته می‌توان به انجام فعالیت‌های ورزشی اقدام کرد. مزیت مهم بعدی این عمل جراحی، خارج نشدن ترشح و یا ایجاد عفونتی خاصی در محل زخم است. در مورد دوره ریکاوری هم می‌توان بسیار کوتاه در نظر گرفت. با اینکه متوجه شده‌اید مزایای براکیوپلاستی چیست باز هم ترغیب به انجام این عمل نشده‌اید؟ پس لطفاً تنها به هزینه و قیمت فکر نکنید؛ چرا که هزینه ابدومینوپلاستی، براکیوپلاستی و هر عمل دیگری تنها با مزایا و کیفیت کار جراح برآورد می‌شود.

مزایای براکیوپلاستی

سخن پایانی

سؤال پرتکرار متقاضیان به کلینیک کیمیا چه به صورت حضوری و چه به صورت غیرحضوری این بود که براکیوپلاستی چیست؟
به همین دلیل، مناسب دانستیم که در مورد مزایا، اقدامات قبل و بعد از عمل و بسیاری از نکات مهم این عمل اطلاعاتی را ارائه دهیم تا افرادی که قصد دارند این عمل را انجام دهند، آگاهانه تصمیم‌گیری کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر هم می‌توانید با متخصصین کلینیک کیمیا در ارتباط باشید.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

LinkedIn
WhatsApp
Twitter
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x