براکیوپلاستی

لیفت بازو توسط کادر مجرب کلینیک زیبایی کیمیا

عمل براکیوپلاستی یا لیفت بازو، عمل جراحی زیبایی برای برداشتن پوست یا چربی اضافه در قسمت های پایین بازو است. این عمل در مواردی که بافت یا عضله بازو شل و افتاده می شود، کاربرد دارد. عمل لیفت بازو روشی بسیار کاربردی موثر و محبوب برای از بین بردن پوست اضافه و در نتیجه لاغرتر کردن بازو است. براکیوپلاستی معمولا به وسیله بیهوشی عمومی انجام می شود
Brachioplasty

رضایت مشتریان کلینیک کیمیا از خدمات ابدومینوپلاستی شکم

تا رسیدن به اندام ایده آل کنارتان هستیم

عمل موفق
0 +

دریافت نوبت و مشاوره رایگان:

مدرن ترین دستگاه ها

مدرن ترین دستگاه ها

جراحان فوق تخصص

جراحان فوق تخصص

مراحل دریافت خدمات در کلینیک کیمیا

تا رسیدن به اندام ایده آل کنارتان هستیم

نحوه استفاده از خدمات ما
نحوه استفاده از خدمات ما
مشاوره

برای شروع به مشاوره نیاز دارید ؟

چرا به کلینیک زیبایی کیمیا مراجعه کنیم؟

مدرن ترین روش های زیبایی را در کلینیک کیمیا تجربه کنید

پزشکان حاذق

پزشکان حاذق

در کلینیک کیمیا متخصص ترین پزشک ها و جراحان وجود دارند که به بهترین شکل شما را به اندام دلخواه تان میرسانند.

کادر مجرب

کادر مجرب

کادر کلنیک کیمیا قبل عمل و بعد از عمل کاملا همراه شما خواهند بود و بهترین خدمات را به شما در طول دوران نقاهت خواهند رساند.

دستگاه های مدرن

دستگاه های مدرن

جدیدترین و با کیفیت ترین دستگاه های لاغری برای زیبا تر شدن اندام شما در کلینیک زیبایی کیمیا مورد استفاده قرار میگیرند.

درباره کلینیک زیبایی کیمیا

آشنایی با تاریخچه کلینیک زیبایی کیمیا

گروه کلینیک زیبایی کیمیا در حدود 6 سال است کار خود را در اکثر زمینه های عمل های زیبایی شروع کرده و دارای کادری متخصص و حرفه ای از پزشکان و همچنین جراحان است. در نظر داشته باشید این کلینیک با انجام عمل های زیبایی سعی در راحت تر کردن کار شما دارد. کلینیک کیمیا در حدود 7000 عمل جراحی داشته که موفق بوده اند و این به دلیل داشتن کادری حرفه ای و همچنین دستگاه های مدرن و به روز برای انجام عمل های پیکر تراشی است. کلینیک کیمیا سعی کرده جدیدترین روش های لاغری با دستگاه را به مشتریان عزیز خود ارائه دهد تا بهترین نتیجه را از عمل جراحی بگیرند و اندام خود را به زیباترین شکل ممکن برسانند.

درباره ما

براکیوپلاستی برای چه افرادی مناسب است

احتمالا می‌دانید اکثر افرادی که بعد از رژیمی سخت و طولانی مدت لاغر شده اند به عارضه ای به نام افتادگی پوست دچار می‌شوند. این عارضه که بعضی آن را با نام بال خفاش می‌شناسند با عمل جراحی در لیفت بازو درست می‌شود افرادی که سالخورده هستند نیز از دیگر کسانی هستند که به انجام این عمل نیاز پیدا می‌کنند. به علت بالا رفتن سن در این افراد بافت های پوست کم کم حالت مستحکمی که داشتند را از دست می‌دهند و دچار افتادگی بازو در افراد سالخورده خواهیم بود. افراد گفته شده می‌توانند با مراجعه به کلینیک کیمیا و مشورت با پزشکان با تجربه این مشکل را در خود برطرف کنند. البته افراد دیگری نیز هستند که به دلیل مشکلات و عوامل ارثی دچار این مشکلات می‌شوند که باید بدانید این افراد نیز می‌توانند با مراجعه به کلینیک زیبایی و مشورت کردن با پزشک متخصص برای رفع افتادگی پوست در ناحیه بازو اقدام کنند.