برداشتن چربی شکم بدون جراحی چگونه انجام می شود؟

برداشتن چربی شکم بدون جراحی از بهترین شیوه هایی است که بسیاری از افراد را قانع کرده که برای کاهش وزن و رسیدن به یک اندام ایده آل به سوی آن بروند. جدیدترین روش لاغری با دستگاه یکی از شیوه هایی است که بدون جراحی افراد می توانند حجم چربی که در ناحیه شکم آنها ذخیره شده است را به آسانی برطرف کنند. اگر شما هم در خصوص برداشتن چربی شکم بدون جراحی مایل هستید اطلاعات بیشتری را به دست آورید پس بهتر است این مقاله از سری مقالات کلینیک کیمیا را تا پایان دنبال کنید و بیشتر با این شیوه لاغری آشنا گردید.

جراحی زیبایی شکم
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جراحی زیبایی شکم با ما در ارتباط باشید
کلینیک کیمیا

چرا روش های غیر جراحی برداشتن چربی شکم انقدر طرفدار دارد؟

شاید بهتر باشد پیش از اینکه به سراغ روش های برداشتن چربی شکم بدون جراحی برویم در ارتباط با این موضوع صحبت کنیم که چرا بیشتر افراد مایل هستند از روش های غیر جراحی برای رسیدن به یک اندام ایده آل استفاده کنند. روش های غیر جراحی همچون پیکرتراشی بدن به وسیله لیزر دارای امنیت بسیار بیشتری است و از طول درمان کمتری هم برخوردار است. علاوه بر این اشخاصی که به سمت روش های غیر جراحی می روند به آسانی می توانند کارهای روزمره خود را انجام دهند و هیچ مشکلی برای آنها به وجود نمی آید و وقفه ای هم ندارند. روش های غیر جراحی درد خیلی کمتری دارند و زیبا جو را اذیت نمی کنند.

همه چیز در مورد برداشتن چربی شکم بدون جراحی

روش های برداشتن چربی شکم بدون جراحی

برداشتن چربی شکم بدون جراحی از شیوه هایی است که حتی توانسته اشخاصی که به سمت ابدومینوپلاستی شکم می روند را نیز راضی کند که برای لاغری از این سبک استفاده کنند. معمولا جراحی زیبایی شکم درد بسیار زیادی دارد و تا مدت زیادی اشخاص را از  کارهای همیشگی که انجام می دادند دور نگه می دارد؛ از این رو به جرات می توانیم بگوییم بهترین روش لاغری استفاده از همین تکنیک یعنی برداشتن چربی بدون جراحی است. اما این سبک از رسیدن به اندام متناسب شیوه های مختلفی دارد که در ادامه برخی از آنها را شرح خواهیم داد.

پیکر تراشی سرد

از جمله شیوه های غیر جراحی که به وسیله آن می توان چربی های شکم را از بین برد پیکرتراشی سرد بوده که در آن از کرایولیپولیز استفاده می کنند. با کمک این روش سلول های چربی که در زیر پوست قرار گرفته اند دچار یخ زدگی و انجماد می شوند و از بین خواهند رفت. علاوه بر شکم از این شیوه می توان برای از بین بردن چربی هایی که در ناحیه ران و پایین کمر هستند هم استفاده می کنند. بر اساس تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا پیکرتراشی سرد از ایمن ترین شیوه ها برای رسیدن به یک اندام مناسب است.

مزوتراپی

مزوتراپی از دیگر شیوه هایی است که برای “برداشتن چربی شکم بدون جراحی” از آن استفاده می کنند. در ابتدا از مزوتراپی برای کم شدن درد استفاده می کردند، اما طی این سال ها و با محبوبیتی که به دست آورد کم کم توانستند با کمک آن به کاهش چربی هم بپردازند. در مزوتراپی با کمک سوزن هایی که مخصوص هستند یک سری تزریق به لایه میانی پوست صورت خواهد گرفت. حذف چربی و افزایش گردش خون از مهمترین اهدافی است که مزوتراپی دارد.

لیپوماتیک شکم

در جراحی لیپوماتیک شکم هیچ نوع برشی ایجاد نخواهد شد و با کمک بی حسی تام سنت صورت خواهد گرفت. بدون اینکه هیچ پوستی از شکم کم شود و مشکلی در انجام برنامه های روزمره اشخاص به وجود آید با کمک لیپوماتیک می توان مقدار چشمگیری از چربی های شکم را کاهش داد. برای انجام لیپوماتیک شکم، جراح ۴ یا ۵ حفره بسیار کوچک که قطری یک یا ۲ میلی متر دارند، در داخل ناف ایجاد خواهد کرد. این حفره ها اصلاً قابل دیدن نیستند و به آسانی می توانند کمک کنند تا چربی های شکم از بین بروند.

لیپوماتیک شکم

دوران بهبود روش های غیر جراحی رفع چربی شکم

بعد از پرسیدن هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو یکی از سوالاتی که ذهن بیشتر افرادی که می خواهند از روش های غیر جراحی برای برداشتن چربی شکم استفاده کنند را درگیر خواهد کرد این است که دوره بهبودی این روش ها چقدر طول می کشد؟ به صورت متداول بیشتر افرادی که از این شیوه ها برای برداشتن چربی شکم استفاده می کنند فورا می توانند فعالیت های روزمره خود را انجام دهند و نیازی به استراحت در منزل ندارند؛ اما این امکان وجود دارد که در برخی افراد تورم یا کبودی به وجود آید که در زمان بسیار کوتاهی از بین خواهد رفت و می توانند به فعالیت های متداول خود بپردازند.

سخن پایانی

برداشتن چربی شکم بدون جراحی یکی از سبک هایی است که با کمک روش های مختلفی می تواند انجام شود. گاهی حتی هزینه این شیوه ها از هزینه ابدومینوپلاستی هم کمتر بوده و همین امر موجب شده تا اشخاصی که می خواهند چربی های شکمی خود را از بین ببرند، به سوی این روش ها سوق پیدا کنند. در این مطلب سعی داشتیم تا برخی شیوه هایی که با کمک آنها می توانید چربی شکم خود را از بین ببرید را به شما معرفی کنیم تا در صورت لزوم بتوانید از هرکدام که مایل هستید استفاده کنید. در صورتی که علاوه بر مطالبی که از آنها یاد کردیم سوالی دارید، می توانید با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید؛ همچنین اگر این روزها به فکر پیکر تراشی هستید و می خواهید هزینه پیکر تراشی را بدانید بهتر است سوالات خود را با کارشناسان ما در میان گذاشته تا در این خصوص هم اطلاعات کافی را به شما ارائه دهند.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

LinkedIn
WhatsApp
Twitter
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x