بلفاروپلاستی بدون جراحی چگونه انجام می شود؟

 روش انجام بلفاروپلاستی متعدد است بلفاروپلاستی بدون جراحی روشی است که به آن لیفت پلک هم می‌گویند. در این روش هیچگونه برش و بخیه‌ای وجود ندارد و از پلاسماتراپی استفاده می‌کنند. در این حالت است که پوست‌های اطراف پلک جمع می‌شوند و شما را با ظاهری جوان‌تر مواجه می‌کنند. برای برخی از افراد که از عوارض جراحی و ریسک‌های مرتبط آن ترس دارند، می‌توان گفت این روش یک روش ایده آل است.

بلفاروپلاستی بدون جراحی
ابدومینوپلاستی شکم
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ابدومینوپلاستی شکم با ما در ارتباط باشید
کلینیک کیمیا

قبل از اینکه در مورد بلفاروپلاستی بدون جراحی با شما صحبت کنیم، بهتر است بدانید که پلاسما تراپی چیست. پلاسما تراپی (پلاسما جت) به دستگاهی گفته می‌شود که برای بالا بردن پوست اضافی به تولید پلاسما می‌پردازد. انرژی این دستگاه تنها سلول‌های سطحی پوست را درگیر می‌کند. با این حساب به راحتی می‌توانید بعد از درمان پلک را حرکت دهید. همان‌طور که انواع جراحی زیبایی شکم امروزه موردتوجه قرار گرفته است، این روش جراحی پلک هم حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

مزایای بلفاروپلاستی

همه چیز در مورد بلفاروپلاستی بدون جراحی

نحوه انجام بلفاروپلاستی با پلاسما جت و بدون جراحی

می‌توان گفت آشنایی با جراحی زیبایی شکم مانند ابدومینوپلاستی شکم به شما کمک می‌کند تا تصمیم‌گیری آگاهانه‌تری را تجربه کنید. در مورد بلفاروپلاستی بدون اینکه از جراحی استفاده شود نیز شما باید روال کار را این‌چنین در نظر بگیرید که 30 الی 40 دقیقه زمان لازم است. بعد از جراحی هم به راحتی به روال کار خود برمی‌گردید.
البته وجود کمی تورم و کبودی اطراف چشم را باید طبیعی در نظر بگیرید. یک جلسه زمان لازم است و هیچ‌گونه بی‌هوشی انجام نخواهد شد. در طی انجام این روش، جراح از بی‌حسی‌های موضعی استفاده می‌کند، تا شما هیچ‌گونه دردی را احساس نکنید. با این وجود همان‌طور که به برآورد هزینه ابدومینوپلاستی تمایل نشان می‌دهید، در مورد چگونگی انجام این روش برطرف کردن افتادگی پلک هم با مشاورین ما در ارتباط باشید.
از جمله دلایل افتادگی پلک که باید با آن آشنا باشید می‌توان به بیماری‌های عضلانی، آسیب‌های عصبی، پتوز مادرزادی و میاستنی گراویس که ممکن است از دلایل چروک چشم نیز هم باشند اشاره کرد. افتادگی پلک را می‌توان یکی از علائم اصلی افراد مبتلاء به میاستنی گراویس در نظر گرفت. عصب مسیری پیچیده‎ای دارد که صد درصد در گستردگی بدن این مسیرها را می‌توان دنبال کرد و یکی از دلایلی است که شما را با افتادگی پلک روبرو می‌کند تا از بلفاروپلاستی بدون جراحی استفاده کنید.

معایب بلفاروپلاستی

مزایای بلفاروپلاستی بدون جراحی

امروزه بسیاری از افراد علاوه بر انجام جراحی هایی مانند جراحیهای زیبایی شکم و جراحی پلک و بلفاروپلاستی به جدیدترین روش لاغری با دستگاه نیز روی می آورند در مورد انتخاب بلفاروپلاستی هم در مورد مزایای این روش بدون جراحی چه میدانید؟
⦁ ممکن است فردی با چین و چروک اطراف پلک روبرو نشود و این‌گونه است که تنها برای رفع شل شدگی و افتادگی پلک، بلفاروپلاستی بدون عمل جراحی انتخاب مناسبی خواهد بود.
⦁ طی 10 روز و کمتر التهابات به وجود آمده از این روش برطرف می‌شود و یک دوره بهبودی بسیار سریع را می‌توانید انتظار داشته باشید.
⦁ زمانی کمتر از 30 دقیقه را برای انجام بلفاروپلاستی با پلاسما تراپی می‌توانید در نظر بگیرید که این یکی دیگر از مزایای فوق‌العاده به شمار می‌آید.
⦁ بعد از انجام بلفاروپلاستی بدون جراحی شما می‌توانید یک هفته را به استراحت بپردازید و سپس به فعالیت‌های خود بپردازید، در صورتی که بلفاروپلاستی با جراحی این‌چنین نیست.
⦁ عوارضی که در بلفاروپلاستی با جراحی دیده می‌شود را مانند لیپوساکشن شکم در روش بدون جراحی نمی‌توانید بیابید و به‌هرحال این مزیت می‌تواند، ریسک کمتری را به همراه داشته باشد.

عوارض بلفاروپلاستی بدون عمل جراحی

ابدومینوپلاستی شکم، بلفاروپلاستی چه با جراحی و چه بدون جراحی و یا هر روش دیگر عمل، شما باید عوارضی را در نظر بگیرید. تورم و قرمزی تنها عوارضی هستند که شاید بعد از انجام بلفاروپلاستی بدون عمل جراحی به وجود آیند. معمولاً همراه با پوسته پوسته شدن این تورم و قرمزی از بین می‌رود و بعد از یک هفته اطراف چشم‌ها به حالت نرمان و معمولی خود درمی‌آید.
هزینه بلفاروپلاستی بدون عمل جراحی
در مورد هزینه پیکر تراشی بسیاری سؤالاتی را با مشاورین ما مطرح می‌کنند. حقیقتاً پیکر تراشی بسیار امروزه مورد توجه قرار گرفته است ولی باید بلفاروپلاستی را هم یکی از اقدامات اصولی برای جوان‌سازی چهره در نظر گرفت و همچنین رعایت و اصول و همچنین  جدی گرفتن  مراقبت های قبل از بلفاروپلاستی از اهمیت زیادی برخوردار است . در مورد هزینه بلفاروپلاستی بدون جراحی با توجه به مهارت و تبحر جراح برآورد می‌شود و البته موقعیت کلینیک را هم دست کم نگیرید. انتظار نداشته باشید جراحی باسابقه با قیمتی پایین برای شما خدماتی این‌چنینی را ارائه دهد. البته منظور ما قیمت مناسب است، زمانی که جراح زبردست، باتجربه و البته مردم‌دار باشد، قطعاً منصف هم خواهد بود و هزینه مناسبی را طلب می‌کند.

ماندگاری بلفاروپلاستی بدون عمل جراحی

در بسیاری از شرایط سؤالات پیرامون هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو و هزینه بلفاروپلاستی است. بازهم مهارت جراح و رسیدگی بعد از عمل، میزان ماندگاری را مشخص می‌کند. در مورد “بلفاروپلاستی بدون جراحی” می‌توان گفت، همه چیز به سبک زندگی شما برمی‌گردد. استعمال دخانیات، استرس و اضطراب، قرارگیری در معرض نور پیوسته آفتاب همگی دلایلی هستند که به پیری زودرس پوست و صد درصد افتادگی پلک‌ها ختم می‌شوند و به همین دلیل شما نباید همه چیز را به تکنیک‌های اینچنینی مربوط بدانید. به این خاطر که سبک زندگی همیشه جزء موضوعات مهمی است که نباید آن را نادیده گرفت. حتی اگر شما سبک زندگی مناسبی را در پیش بگیرید، قطعاً دیرتر با موضوعات این چنینی روبرو می‌شوید همچون افتادگی پلک رو به رو می‌شوید، البته در بسیاری از شرایط هم باید این نکته را به خاطر بسپارید که ژنتیک و وراثت به چنین مشکلاتی همچون افتادگی پلک در زودهنگام ختم می‌شوند که به هر حال تکنیک‌های این‌چنینی این مشکلات را هرچه سریع‌تر رفع می‌کنند.

اهمیت بلفاروپلاستی

سخن پایانی

با توجه به آنچه در مورد بلفاروپلاستی بدون جراحی گفته شد، قطعاً شما ترغیب شده‌اید که از این روش کم خطر استفاده کنید. به هر حال مشاورین ما در این مجموعه اطلاعات خوب و کاربردی را در این زمینه در اختیار شما قرار می‌دهند تا بتوانید آگاهانه تصمیم بگیرید که با چه بودجه‌ای و چگونه اقدام کنید. در مورد مهارت و تبحر جراحان ما در این کلینیک هم می‌توانید مطمئن باشید؛ چراکه سابقه بالایی دارند و تجربه خوبی به دست آورده‌اند. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفاً از طریق شماره تلفن‌های سایت اقدام کنید. این چنین بدون دغدغه و با اطلاعات کامل و موثق می‌توانید تصمیم‌گیری کنید

منبع : NHS

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

LinkedIn
WhatsApp
Twitter
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x