تجربه عمل ماموپلاستی چگونه است؟

 تحقیق درباره عمل ماموپلاستی و تجربه عمل ماموپلاستی باعث می‌شود چنانچه قصد انجام این کار را داشته باشید، بتوانید با خیال آسوده‌تری به کلینیک کیمیا مراجعه و نسبت به انجام این جراحی هر چه سریع‌تر اقدام کنید. توجه داشته باشید که هر نوع جراحی صد درصد به مهارت جراح بستگی دارد و جراحی با تجربه و متخصص، بدون شک به‌خاطر اعتبار و سابقه کاری خود هیچ‌گاه شما را با نتیجه‌ای ناخوشایند روبه‌رو نخواهد کرد.  

ماموپلاستی
ابدومینوپلاستی شکم
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ابدومینوپلاستی شکم با ما در ارتباط باشید
کلینیک کیمیا

تجربه عمل ماموپلاستی

تجربه عمل ماموپلاستی برای روز اول عمل به این شکل است که علامت‌هایی روی پستان توسط جراح به وجود می‌آید و شاید جراح به عکس‌برداری این علامت‌ها هم بپردازد. برای انجام انواع جراحی زیبایی شکم  و ماموپلاستی جزء عمل‌هایی هستند که حقیقتاً کمی شاید استرس ایجاد کنند. تقریباً ملاقات با متخصص بیهوشی نیز در روز عمل انجام می‌شود و در هنگام عمل، تومور و بافت پیرامون آن را جراح برمی‌دارد تا با تغییر شکل پستان قادر باشد، مکان نوک پستان را نیز تغییر دهد. برای انجام جراحی ماموپلاستی همانند ابدومینوپلاستی شکم  ۳ روش وجود دارد. دونات، لی لی پوپ و لنگر که به بررسی هرکدام خواهیم پرداخت.

مزیت ماموپلاستی

همه چیز در مورد تجربه عمل ماموپلاستی

دونات-  ماموپلاستی بلوک گرد

ناحیه تیره رنگ پیرامون نوک پستان را برای انجام این عمل با این روش جراح در نظر می‌گیرد. جراح کلینیک کیمیا زمانی از این روش استفاده می‌کند که توده سرطانی سینه در بالای سینه و یا داخل آن باشد در این شرایط که توده سرطانی برداشته می‌شود، ناحیه مورد نظر که مشخص شده است و با انجام بخیه‌های جذب شونده، بخیه زده خواهند شد. به این دلیل به این روش دونات گفته می‌شود که جای زخم اطراف نوک سینه همچون دونات مشخص می‌شود و بهتر است بدانید که عمل ماموپلاستی و ابدومینوپلاستی شکم روش‌های متفاوتی دارند که این روش‌ها هرکدام در شرایط متفاوتی مناسب خواهند بود. در غیر این صورت تجربه عمل ماموپلاستی نمی‌تواند تجربه خوبی باشد.هزینه ابدومینوپلاستی و ماموپلاستی باتوجه به نوع روشی که مشخص می‌شود برآورد خواهد شد.

 

دونات

لی لی پوپ - ماموپلاستی اسکار عمودی

در این روش جراح می‌تواند یک برش عمودی ایجاد کند و این برش در ناحیه مرکزی به قسمت پایین پستان ایجاد می‌شود، می‌توان گفت چنان چه سرطان در قسمت نیمه تحتانی پستان وجود داشته باشد، از این روش باید جراح استفاده کند.
بعد از برداشتن توده سرطانی، عملیات بخیه زدن آغاز خواهد شد. در این حالت طبق تجربه عمل ماموپلاستی ، نوک سینه بالاتر از حالت قبلی خود قرار می‌گیرد. عمدتاً بیماران توصیف می‌کنند که این روش باعث می‌شود که در پیرامون نوک و زیر سینه‌ها، جای زخم یک حالت آبنبات گونه داشته باشد. به همین دلیل، به این روش لی لی پوپ می‌گویند.شما حتی اگر از جدیدترین روش لاغری با دستگاه استفاده کنید باز هم ممکن است با زخم هایی روبه رو شوید .

لنگر- ماموپلاستی وایز پترن

این روش مانند لیپوساشکن شکم از برش استفاده می شود و برش‌هایی همچون برش‌های قبلی را می‌طلبد. تنها تفاوتی که وجود دارد این است که یک برش اضافی نیز در قسمت فولدر پستان به وجود می‌آید. توجه داشته باشید که چنانچه در هر نقطه‌ای از پستان هر توده سرطانی وجود داشته باشد، با این روش برداشته می‌شود و عمدتاً همان‌طور که جراحی زیبایی شکم روش‌های متفاوتی دارد و یکی از این روش‌ها متداول‌تر است، این روش امروزه نیز بسیار پرطرفدار است و جای زخمی که به وجود می‌آورد، شبیه لنگر است و دلیل نام‌گذاری این روش نیز به همین علت است.

لنگر

عمل ماموپلاستی چه عوارضی دارد؟

شما حتی اگر از جدیدترین روش لاغری با دستگاه استفاده کنید، بازهم شاید با عوارض ریز و درشتی روبه‌رو شوید و در این میان، همه‌چیز به کیفیت کار و مهارت جراح و همچنین مراقبت‌های بعد از عمل بستگی دارد. جای زخم و ایجاد اسکار اولین و مهم‌ترین عوارضی هستند که برای انجام عملی مانند ماموپلاستی می‌توان در نظر گرفت.
البته جای نگرانی خاصی نیست؛ زیرا بعد از مدتی اسکارها بسیار کم‌رنگ خواهند شد. دراین‌بین، عفونت جای زخم هم شاید یکی از عوارضی به شمار می‌آید که در برخی از مواقع شاید رخ دهد ولی اگر جراح مهارت خوبی در انجام این کار داشته شد، قطعاً تجربه عمل ماموپلاستی می‌تواند تجربه خوبی باشد. یکی دیگر از عوارضی که به مهارت جراح بستگی دارد و می تواند برای بیمار بسیار نگران کننده و مهم باشد  تقارن سینه‌ها است  اگر جراح ظرافت‌کاری خوبی نداشته باشد، بدون شک عدم قرینه بودن سینه‌ها یکی از عوارض اصلی به شمار می‌آید. اگر با از دست رفتن حس نوک سینه روبه‌رو شوید، جای نگرانی نیست؛ چراکه به‌مرور زمان حس نوک پستان بر خواهد گشت. سعی کنید همیشه بحثی مانند هزینه و قیمت را ملاک قرار ندهید؛ چراکه اگر تنها به هزینه پیکر تراشی ماموپلاستی بیندیشید، باعث خواهد شد که کیفیت جراحی و مهارت جراح را نادیده بگیرید.

تجربه عمل ماموپلاستی چه مراقبت هایی را ضروری می داند؟

تجربه عمل ماموپلاستی نشان می‌دهد که بیمار باید کلیه داروهای پزشک معالج خود را به موقع و به اندازه مصرف کند و همچنین یک رژیم غذایی صحیح را دنبال کند که بتواند هر چه سریع‌تر به بهبود جای زخم و اسکار خود بپردازد.
همچنین مصرف مایعات و استفاده از سوتین‌های مخصوص و عدم استفاده از سیگار و الکل نیز از جمله توصیه‌هایی است که نباید آن را نادیده گرفت. توجه داشته باشید که بعد از جراحی حداقل 2 روز نباید به استحمام پرداخت و نکته مهم دیگر این است که جای زخم باید به صورت متناوب خشک باشد و اگر مصرف سدیم را در رژیم غذایی قرار دهید، طبیعتاً نتیجه پایانی عمل نتیجه‌ای دلخواه خواهد بود. زمانی هزینه‌هایی همانند هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو و همچنین ماموپلاستی می‌تواند مقرون به صرفه باشد که نتیجه پایانی کار نتیجه‌ای رضایت بخش باشد و این به مراقبت‌های اصولی بعد از انجام عمل مربوط می‌شود.

سخن پایانی

با توجه به آنچه در مورد تجربه عمل ماموپلاستی بیان کرده‌ایم، می‌توان گفت امروزه با کمترین عوارض می‌تواند یک روش عالی برای از بین بردن دردهایی باشد که در قسمت سینه‌ها به وجود آمده‌اند. همچنین برای به اندازه ایده آل رساندن سینه‌ها این عمل می‌تواند گزینه قابل قبولی باشد. توجه داشته باشید که کلینیک کیمیا خدمات خود را در حوزه‌های این‌چنینی با قیمت مناسب و توسط جراحان ماهر و کار بلد ارائه می‌دهد تا بتواند مراجعه کنندگان خود را همیشه راضی نگه دارد. در این بین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق شماره تلفن‌های سایت با مشاورین ما در تماس باشید. به هر حال بزرگ بودن بیش از اندازه پستان‌ها و همچنین دردهای آزاردهنده‌ای که به وجود می‌آیند، دلایلی واضح برای انجام این جراحی است.

منبع : NHS

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

LinkedIn
WhatsApp
Twitter
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x