تجربه لابیاپلاستی چگونه است؟

 ممکن است عده ای عمل لابیاپلاستی را انجام داده باشند و دوران نقاهت آن را هم نیز گذرانده باشند برای یک سری افراد ممکن است تجربه لابیاپلاستی شاید خوب و شاید بد باشد. ولی به طور قطع می‌توان گفت که تجربه خوب این عمل به خاطر وجود یک جراح ماهر است. عمل‌های این‌چنینی حقیقتاً بسیار حساس هستند و نمی‌توان به هر فردی در این حوزه اعتماد کرد؛ به همین دلیل برای کسب آگاهی بیشتر در این زمینه در ادامه همراه ما باشید.

در این مطلب با چه مواردی آشنا می شویم ؟

مزایای لابیاپلاستی
هزینه پیکر تراشی
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه پیکر تراشی با ما در ارتباط باشید
کلینیک کیمیا

تجربه لابیاپلاستی

ممکن است بعضی از افراد تجربه  لابیاپلاستی را داشته باشند لابیاپلاستی یک نوع جراحی مربوط به زیبایی واژن است که بانوان مجرد و متأهل می‌توانند مانند جراحی زیبایی شکم  انجام دهند. به‌هرحال ظاهر واژن برای خانم‌ها بسیار اهمیت دارد و برای تغییر فرم لبه‌های نامنظم واژن، به انجام این نوع جراحی روی می‌آورند. در ادامه ما در مورد تجربه لابیاپلاستی و انواع جراحی زیبایی شکم مانند ابدومینوپلاستی شکم و انواع هزینه های آنها با شما صحبت خواهیم کرد و شما را نسبت به مزایا و معایب و مراقبت های لازم برای قبل و بعد از انجام این جراحی ها خواهیم گفت.

دلیل عمل لابیاپلاستی

همه چیز در مورد تجربه لابیاپلاستی

بررسی تجربه لابیاپلاستی

⦁ بهبود حس جنسی
یکی از مراجعین در مورد تجربه لابیاپلاستی خود این‌گونه می‌گوید که به بهبود حس جنسی وی، این عمل کمک بسیاری کرده است بهتر است که قبل از انجام این جراحی حتما کاندید لابیاپلاستی باشید و تمام تحقیقات لازم برای انجام این جراحی و استفاده از جدید ترین روش لاغری با دستگاه را در نظر بگیردید. به ‌این ‌علت که در حین انجام آمیزش دیگر درد قبل از عمل لابیا را تجربه نمی‌کند و این مسئله روی زندگی زناشویی وی تأثیر بسزایی گذاشته است و تجربه لابیاپلاستی را دارند. برخی این‌گونه تصور می‌کنند که تنها بحث ظاهر برای نتیجه این‌گونه عمل‌ها نظیر لابیاپلاستی یا جدیدترین روش لاغری با دستگاه موضوع مهمی است. توجه داشته باشید که در بعضی از مواقع بانوان بعد از چند زایمان ممکن است با ظاهر بدفرم لابیاها روبرو می‌شوند و به همین دلیل، حس جنسی زوجین به‌درستی آشکار نمی‌شود و روی زندگی زناشویی آن‌ها تأثیر مستقیمی می‌گذارد.
⦁ قرینه شدن لابیاها
همیشه بحث هزینه مانند هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو و یا هزینه لابیاپلاستی در میان نیست. در این بین بحث “تجربه لابیاپلاستی” جدا از هزینه ابدومینوپلاستی و  به کیفیت کار جراح است که باید به آن توجه کنید. بدون شک جراحی که مهارت و تجربه بالایی داشته باشد، تجربه خوبی را برای شما به وجود خواهد آورد. یکی از مراجعین به کلینیک کیمیا این‌گونه بیان می‌کند که به خاطر تجربه و مهارتی که جراح وی داشته است، لابیاها کاملاً قرینه شده‌اند و این یک تجربه لذت‌بخش است که توانسته روی اعتمادبه‌نفس وی تأثیر بسزایی بگذارد؛ همچنین این مراجعه‌کننده به بخیه‌های جذبی عمل هم اشاره می‌کند که در کوتاه‌مدت بخیه‌های افتاده و بدون درد توانسته دوره نقاهت خود را پشت سر بگذارد.
⦁ دوره نقاهت
بسیاری از افرادی که عمل‌هایی مانند لیپوساکشن شکم و لابیاپلاستی را انجام داده‌اند، معتقدند که دوره نقاهت این عمل‌ها به کیفیت جراحی کار جراح  برای لیپوساکشن شکم بستگی دارد. برخی بعد از عمل لابیاپلاستی شاید روز اول درد خاصی را احساس نکنند ولی از روز دوم دردها کم‌کم آغاز می‌شوند، البته به حالت بسیار نرمال و طبیعی و نمی‌توان یک درد غیرقابل تحمل را در نظر گرفت. در این موارد بیماران از مسکن مورد تجویز پزشک معالج استفاده کرده‌اند. شاید سوزش محل بخیه در دوره نقاهت کمی آزاردهنده باشد ولی استفاده از پمادهای ترمیمی می‌تواند تا حدودی این مشکل را برطرف کند. توجه داشته باشید که مراجعین ما به این کلینیک بارها در مورد تجربه لابیاپلاستی اعلام کرده‌اند که احساس پارگی بخیه‌ها را داشته‌اند ولی این فقط احساس آن‌ها بوده است و در واقعیت چنین مشکلی به وجود نیامده است.
⦁ درد و خونریزی
بسیاری از افرادی که عمل لابیاپلاستی را انجام داده‌اند، تجربه درد و خونریزی را بیان نکرده‌اند. البته کمی درد بعد از عمل طبیعی است ولی خونریزی از جمله عواملی است که صد درصد به کیفیت کار جراح اشاره می‌کند و به همین دلیل تمام تأکید ما به قبل از براورد هزینه هایی مانند هزینه پیکر تراشی و هزینه لابیاپلاستی شما مراجعه به جراحی ماهر و زبردست در این زمینه است. همان‌طور که برای انجام جراحی زیبایی شکم شما به دنبال یک جراح قابل و باتجربه هستید، طبیعتاً باید بدانید که لابیاپلاستی عملی به مراتب سخت و حساس‌تر است و نباید مهارت و تخصص جراح را نادیده بگیرید که تجربه خوبی به دست بیاورید.
⦁ پرده بکارت
بسیاری از دختران جوان که ازدواج‌ نکرده‌اند و به قول معروف پرده بکارت آن‌ها وجود دارد از تجربه عمل لابیاپلاستی خود این‌چنین می‌گویند که این عمل هیچ‌گونه مشکلی برای پرده بکارت آن‌ها به وجود نیاورده است؛ زیرا این عمل در بخش بیرونی واژن انجام می‌شود و شما هم اگر قصد دارید این جراحی را انجام دهید، ضمن پرسش در مورد هزینه ابدومینوپلاستی شکم و انواع هزینه های مختلف مانند هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو می‌توانید در مورد هزینه لابیاپلاستی هم از مشاورین ما در کلینیک کیمیا سؤالات خود را بپرسید و نسبت به این جراحی و سایر آنها اطلاعات لازم کسب کنید.

بررسی تجربه لابیاپلاستی

نکات قبل از عمل لابیاپلاستی

برای اینکه تجربه لابیاپلاستی شما تجربه خوبی باشد، باید نکاتی را قبل از عمل در نظر بگیرید. در ابتدا سعی کنید تنها به دنبال قیمت کمتر و قیمت ارزان‌تر برای انجام این جراحی نباشید هزینه لابیاپلاستی به عوامل مختلفی بستگی دارد که آن ها باید حتما در نظر داشته باشید؛ چراکه برخی در هنگام برآورد به‌عنوان مثال هزینه پیکر تراشی به کیفیت کار جراح توجهی ندارند و به همین دلیل نتیجه عمل، به هیچ عنوان رضایت‌بخش نیست. در مورد لابیاپلاستی هم باید به قیمت توجهی نکنید و تنها کیفیت خدمات را مورد بررسی قرار دهید.
چنانچه به بیماری خاصی مبتلا هستید یا از داروی خاصی مصرف می‌کنید، قبل از انجام عمل با پزشک معالج خود در کلینیک در میان بگذارید. شما قبل از عمل باید استحمام کرده و کلیه موهای زائد ناحیه مورد را از بین برده باشید. این نکته را هم به خاطر بسپارید که پرونده پزشکی خود را روز عمل به همراه داشته باشید تا پزشک بعد از عمل، مجدداً روند درمان را بررسی کند.

مراقبت‌های بعد از عمل

تنها بعد مراقبت‌های بعد از عمل ابدومینوپلاستی شکم حائز اهمیت نیستند، بلکه دوره نقاهت و روش‌های مراقبتی بعد از عمل لابیاپلاستی را هم باید جدی بگیرید که تجربه خوبی از این عمل داشته باشید. کلیه فعالیت‌هایی که باعث فشار به بدن می‌شوند را باید حداقل 2 هفته کنار بگذارید.
استفاده از لباس‌های پنبه‌ای و نخی را نباید نادیده گرفت. باید واژن را با مواد شوینده تجویز پزشک شستشو دهید. رفتن به استخر و وان حمام تا 1 ماه بعد از عمل لابیاپلاستی قدغن و ممنوع است. اگر درد خاصی به وجود آمد می‌توانید از کمپرس یخ استفاده کنید.

مراقبت‌های بعد از عمل لابیاپلاستی

 

سخن پایانی

تجربه لابیاپلاستی باعث می‌شود تا شما هم اگر قصد انجام این عمل را دارید، تصمیم‌گیری قاطعانه‌تری بگیرید. به‌هرحال زیبایی واژن خود می‌تواند روی بهبود روابط جنسی و همچنین جلوگیری از دردهای آزاردهنده چه برای فعالیت‌های سنگین و چه در هنگام آمیزش بسیار موضوع حائز اهمیتی به شمار آید. شما برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با مشاورین ما در کلینیک کیمیا در ارتباط باشیدکه به این ترتیب قادر خواهید بود با منصفانه‌ترین هزینه بهترین جراح را انتخاب کنید.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

LinkedIn
WhatsApp
Twitter
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x