تفاوت دستگاه آر اف و کویتیشن را کامل بدانید!

تفاوت دستگاه آر اف و کویتیشن که از جدیدترین روش لاغری با دستگاه به شمار می آیند، موضوعی است که برای افرادی که این روزها به دنبال لاغری هستند از اهمیت بالایی برخوردار است و افراد در پی مشخص کردن تفاوت های هر کدام از این دو هستند. در این مقاله از سری مقالات سایت کلینیک کیمیا سعی داریم تا اطلاعات بیشتری در خصوص دستگاه کویتیشن و آر اف در اختیار شما قرار دهیم و تفاوت دستگاه آر اف و کویتیشن دستگاه  پس تا پایان همراه ما باشید.

ابدومینوپلاستی شکم
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ابدومینوپلاستی شکم با ما در ارتباط باشید
کلینیک کیمیا

تعریف دستگاه آر اف و کویتیشن

اگر بخواهیم به تفاوت دستگاه ار اف و کویتیشن بپردازیم و در خصوص این شیوه های لاغری صحبت کنیم بهتر است هر کدام را به صورت جدا مورد بررسی قرار دهیم. دستگاه آر اف از شیوه های درمانی و غیرتهاجمی بوده که با کمک رادیو فرکانس ها لاغری را در اندام های مخصوصی از بدن به دنبال دارد. این دستگاه می تواند لایه های زیر سطح پوست را با تغییراتی مواجه کند. با کمک دستگاه آر اف چربی ها به شکل کاملا خاص از بدن دفع شده و می توان به اندامی مطلوب دست پیدا کرد. ار اف بر لایه های عمیق پوست همچون درم اثر دارد و لایه های سطحی همچون اپیدرم تاثیر آنچنانی بر جای نخواهد گذاشت.

دستگاه های کویتیشن بر پایه اولتراسوند با فرکانس پایین بوده اما بسیار قدرت زیادی دارد. در کویتیشن میدان مافوق صوت باعث تشکیل حباب هایی در مایع خواهند شد و هرچه که می گذرد این حباب ها بزرگتر می شوند. زمانی که این حباب ها به یک اندازه مشخص برسند از داخل منفجر خواهند شد؛ از این رو سلول های چربی بدن تبدیل به مایع می شوند و به آسانی از بدن شخص خارج می گردند. ۲۵ تا ۵۰ دقیقه مدت زمانی است که هر جلسه کویتیشن به طول می انجامد.

معمولا افرادی که نمی خواهند برای لاغری سراغ جراحی زیبایی شکم و ابدومینوپلاستی شکم بروند از روش هایی مثل آر اف و کویتیشن استفاده میکنند.

تعریف دستگاه آر اف و کویتیشن

همه چیز در مورد دستگاه آر اف و کویتیشن

مزایای استفاده از روش آر اف

 لاغری با دستگاه آر اف که از جمله جدیدترین روش لاغری با دستگاه به حساب می آید مزایای زیادی دارد و از همین رو توانسته اشخاصی که مایل به انجام لیپوساکشن شکم  نیستند را متقاعد کند که به این روش روی آورند. از جمله مزایایی که می توانیم برای دستگاه ار اف بیان کنیم این است که هیچ دوره نقاهت ندارد و پس از هر جلسه می توانید به کار خود ادامه دهید. لاغری با کمک rf بدون درد و خونریزی است. رادیو فرکانسی با افزایش حرارت بوجود می آید و کاملاً کنترل شده بوده و آسیبی برای شما به بار نخواهد آورد. پس از چند جلسه بهره گیری از دستگاه آر اف به راحتی می توانید تغییر سایز خود را مشاهده کنید. با کمک دستگاه آر اف شما می توانید لاغری را در نواحی غبغب، شکم، ساق پا، ران، باسن، زانو، پهلو و بازو به وجود آورید.

 

مزایای استفاده از دستگاه کویتیشن

هزینه روش لاغری با کویتیشن بسیار ارزان تر از هزینه ابدومینوپلاستی و هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو خواهد بود.  شکم، هر دو بازو، هر دو ساق پا، روی هر دو دست، هر دو سینه، ران ها، پهلو و پشت از جمله نواحی هستند که با کمک دستگاه کویتیشن می توان آنها را لاغر کرد.دستگاه کویتیشن هم مانند سایر روش ها مزایای بسیاری را به همراه دارد که از جمله مهمترین این مزایا موارد زیر هستند:

  • هزینه ای بسیار مقرون به صرفه دارد.
  • همراه با درد و ناراحتی نیست.
  • نیازی به بیهوشی یا بی حسی نخواهد داشت.
  • پس از هر جلسه می توان فعالیت های روزمره خود را از سر گرفت.
  • چربی های بدن کاملاً طبیعی دفع می شوند.
  • جای زخمی روی بدن به جا نمی ماند.
  • مدت زمان هر جلسه بسیار کوتاه است.

مزایای استفاده از دستگاه کویتیشن

مهمترین تفاوت های کویتیشن و آر اف

تفاوت دستگاه ار اف و کویتیشن را می توانیم تقریباً از تعاریف هر کدام متوجه شویم. اگر بخواهیم ما بین این دو یکی را بهتر در نظر بگیریم لاغری با کویتیشن بر اساس امواج التراسونیک بوده و چربی سوزی بسیار بیشتری دارد. زنان باردار یا شیرده و افرادی که بیماری های خاصی دارند، بهتر است که از ار اف استفاده نکنند. از لحاظ ایمنی هم این دستگاه ها هر دو غیر تهاجمی هستند و البته دستگاه لاغری آر اف احتمال سوختگی بیشتری را در پی دارد. هر کدام از این شیوه ها مزایا و معایبی را به دنبال دارد و از این رو بهتر است برای اینکه متوجه شوید که آیا کاندیدای مناسبی برای کویتیشن هستید یا ار اف، حتماً با پزشک صحبت کنید.اگر هیچکدام از این دو را در نظر ندارید و می خواهید از پیکرتراشی برای لاغری بهره ببرید، می توانید برای اطلاع از هزینه پیکر تراشی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مهمترین تفاوت های کویتیشن و آر اف

سخن پایانی

“تفاوت دستگاه ار اف و کویتیشن” را بیان کردیم و متوجه شدیم هر کدام از این شیوه ها مزایای خاص خود را دارد. در ارتباط با تفاوت این دو دستگاه صحبت کردیم و اگر بخواهید میان دستگاه آر اف و کویتیشن یکی را انتخاب کنید، کویتیشن گزینه مناسب تری به شمار می آید. لاغری در نواحی مختلف بدن از جمله مزایایی است که شما می توانید با کمک دستگاه های آر اف و کویتیشن انجام دهید. اگر در خصوص تفاوت دستگاه آر اف و کویتیشن نیاز به راهنمایی بیشتری دارید، می توانید با کارشناسان ما در کلینیک کیمیا ارتباط برقرار کنید.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x