بررسی کامل تفاوت دستگاه پال با ویزر

امروزه از روش های زیادی برای لاغری استفاده می کنند که قبل از هرچیزی باید نسبت به آنها اطلاعات کافی داشته باشیم  دانستن تفاوت دستگاه پال با ویزر به شما کمک می‌کند تا بتوانید انتخاب هوشمندانه‌تر و البته آگاهانه‌تری را تجربه کنید. هرکدام از دستگاه‌های پال و ویزر مزایای خاص خود را دارند ولی در این بین، قطعاً یکی نسبت به دیگری می‌تواند انتخاب مقرون به صرفه‌تری باشد. به همین دلیل در ادامه شما را با ساختار هرکدام به صورت مختصر ولی مفید آشنا خواهیم کرد.

ابدومینوپلاستی شکم
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ابدومینوپلاستی شکم با ما در ارتباط باشید
کیلینیک کیمیا

تفاوت دستگاه پال با ویزر

دستگاه لیپوساکشن بعد از تفاوت دستگاه پال با ویزر دومین شاخصه و معیاری است که در هنگام برآورد هزینه پیکر تراشی باید مورد توجه و بررسی قرار داد. این نکته را به خاطر داشته باشید انواع دستگاه‌ها مانند پال و ویزر صد درصد هزینه متفاوتی را به خاطر کیفیت خاص خود مشخص می‌کنند.
شما برای نواحی متفاوت بدن خود به غیر از جراحی زیبایی شکم برای ناحیه شکم  می‌توانید از دستگاه‌های ویزر و یا پال استفاده کنید. ران‌ها، شکم، پهلو، باسن، کمر، بازوها، اطراف زانو، سینه، ساق پا و در برخی از شرایط گردن این نواحی بدن را شامل می‌شوند که در این بین، برای برخی نواحی دستگاه پال و برای برخی دیگر دستگاه ویزرلیپو گزینه ایده آلی به شمار می‌آیند.
می‌توان گفت هزینه لیپو و پال نسبت به دیگر دستگاه‌های ساکشن بالاتر است و با توجه به ناحیه مورد نظر اختلاف قیمت‌ها مشخص می‌شود که به همین دلیل شما باید قبل از هرکاری با مشاورین ما در کلینیک کیمیا صحبتی داشته باشید و بودجه خود را برآورد کنید.  

همه چیز در مورد تفاوت دستگاه پال با ویزر

دستگاه و ویزر و مزایای آن

انجام لیپوساکشن شکم با دستگاهی مانند ویزر باعث می‌شود تا از تکنولوژی اولتراسوند بتوانند استفاده کنند که همین امر می‌تواند بافت چربی را به راحتی شکسته و برش‌های کوچکی را به وجود آورد. حقیقتاً برش‌هایی که در تکنیک ویزر به وجود می‌آیند، نسبت به انواع دیگر لیپوساکشن بسیار کوچک‌تر است و به همین خاطر، شما بعد از انجام عمل با آن‌چنان کبودی و یا درد شدیدی روبه‌رو نخواهید شد.

⦁ مزایا دستگاه ویزر

به همین دلیل، امروزه افراد زیادی در محدوده سنی ۳۰ الی ۵۰ سال از این روش و دستگاه لاغری  استقبال می‌کنند که به هر حال رژیم غذایی و برنامه‌های ورزشی همیشه کارساز نیستند و در برخی از شرایط تنها چاره کار استفاده از تکنیک‌های این‌چنینی است و البته بهتر است اطلاعات کافی نسبت به آنها از جمله تفاوت دستگاه پال با ویزر داشته باشیم . در حالت عادی می‌توان گفت ویزر یک انتخاب عالی برای نابود کردن ذرات چربی در در نواحی مختلف بدن است. به همین ترتیب است که برای انجام جراحی زیبایی شکم دستگاه ویزر می‌تواند یک گزینه ایده‌آل به شمار آید.
شما ضمن براورد هزینه ابدومینوپلاستی شکم قطعاً تمایل بیشتری به بررسی تفاوت دستگاه‌هایی نظیر پال و ویزر نشان می‌دهید شما بعد از انجام عمل طبق این روش می‌توانید دوره بهبودی بسیار سریعی را تجربه کنید و نکته مهم دیگری نیز این است که در کمتر از 1 هفته به راحتی نتیجه اولیه جراحی را می‌توان مشاهده کرد. همچنین درد و ورم بسیار کمی را بعد از عمل بیمار تجربه می‌کند.

مزایای دستگاه لاغری

دستگاه پال و مزایای آن

در بررسی جدیدترین روش لاغری با دستگاه بدون شک دستگاه پال توانسته حرف‌های بیشتری برای گفتن داشته باشد. این دستگاه از یک کانول مخصوص استفاده می‌کند که با ایجاد لرزش‌های ریزی می‌تواند سلول‌های چربی را در هم شکسته و به خروج چربی‌ها از بدن کمک کند.
دستگاه پال نسبت به ویزر مدت زمان کمتری را به خروج چربی از نواحی مختلف بدن اختصاص می‌دهد و یک فرآیندی بسیار ایمن به و تفاوت دستگاه پال با ویزر شمار می‌آید. شما دستگاه پال را می‌توانید با کمترین خطر مورد استفاده قرار دهید و به هر حال جراحی با استفاده از دستگاه پال یک نوع جراحی ملایم و بسیار کارآمد است که می‌تواند گزینه‌ای ایمن و قابل قبول نسبت به دیگر دستگاه‌های لیپوساکشن به شمار آید. شما پس از برآورد و بررسی دقیق و انجام تحقیق درباره  هزینه ابدومینوپلاستی  تفاوت هزینه آن با دستگاه پال را در نظر بگیرید و با توجه به نوع و شرایط بدنی خود انتخاب داشته باشید 

⦁ مزایا دستگاه پال

صد درصد شما در هنگام برآورد هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو به مزایای آن بیشتر توجه می‌کنید که در مورد مزایای دستگاه پال می‌توان گفت این دستگاه(پال) کمترین خستگی را برای پزشک جراح نسبت به لیپوساکشن شکم به وجود می‌آورد که خود یک مزیت عالی محسوب می‌شود، مزیت دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد، دقت بالای این دستگاه برای انجام لیپوساکشن است.
به همین دلیل به راحتی در نقاط حساس و ظریف بدن می‌توان از این روش با این دستگاه استفاده کرد. در مقایسه با روش‌های لیپوساکشن و دستگاه‌هایی که مورد استفاده قرار می‌گیرد، دستگاهی همانند پال ایمنی به مراتب بالاتری را برآورد می‌کند و شما می‌توانید حدود ۳۰ درصد را به تخلیه حجم چربی نواحی مختلف بدن اختصاص دهید. تحقیقات به دست آمده و بررسی تفاوت دستگاه پال با ویزر نشان می‌دهد که این دستگاه عوارض بسیار کمی دارد و به خاطر ظرافت و دقت خود در فرایند پیکرتراشی جزء محبوب‌ترین‌ها به شمار می‌آید.

تفاوت دستگاه پال با ویزر در چیست؟

با توجه به بررسی جراحی پیکر تراشی و براورد هزینه پیکر تراشی می‌توان گفت که دستگاه پال با ویزر با توجه به ظرافت و دقت خود می‌توانند تفاوت‌هایی را به نمایش بگذارند.   در رابطه با “تفاوت دستگاه پال با ویزر” می توان گفت دستگاه پال دقت بالاتری دارد و همین امر باعث شده است که با هزینه بیشتری مورد استفاده قرار گیرد.
دستگاه ویزر برای انجام عمل لیپوساکشن نیز دستگاه قابل قبولی است، اما حقیقتاً ظرافتی که شما با دستگاه پال را می‌توانید تجربه کنید، صد درصد با دستگاهی مانند ویزر به چشم نمی‌آید. دستگاه پال به این دلیل که دارای لوله کانولا مرتعش است، بدون اینکه به فشار پزشک متخصص نیازی باشد، به تخلیه چربی‌ها می‌پردازد و دقیقاً به همین دلیل است که پزشک آن‌چنان که باید و شاید احساس خستگی نخواهد کرد. درصورت که در هنگام استفاده از دستگاه ویزر پزشک باید کمی فعالیت بیشتری را در نظر بگیرد که طبیعتاً خستگی پزشک می‌تواند روی عملکرد وی تأثیر بسزایی بگذارد.

مزایای دستگاه پال

سخن پایانی

تفاوت دستگاه پال با ویزر را به صورت اجمالی مورد بررسی و ارزیابی قرار داده‌ایم. امروزه چربی‌های موجود در بدن را به راحتی می‌توان خارج کرد، در صورتی که شما نسبت به روش‌ها، تکنیک‌ها و دستگاه‌های مورد استفاده اطلاع و آگاهی جامعی داشته باشید. امروزه با پیشرفت تکنولوژی شما می‌توانید از صفحات وب در این حوزه نیز به راحتی استفاده کنید. به این دلیل که کلینیک کیمیا بهترین گزینه برای بررسی روش‌های لاغری با انجام جراحی‌های گوناگون نواحی مختلف بدن است. تنها بهتر است قبل از انجام هرکاری با مشاورین این کلینیک به صورت آنلاین و یا حتی تلفنی در ارتباط باشید. در غیر این صورت شاید به خاطر عدم آگاهی نسبت به انجام روش‌های نوین لاغری دلسرد شوید.  

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

LinkedIn
WhatsApp
Twitter
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x