میزان درد بعد از عمل پروتز سينه چقدر است؟

 خوب است بدانیم درد بعد از عمل پروتز سينه کم نیست اما حقیقتاً با توجه به تجربه و نظر بسیاری از کسانی که این عمل جراحی را انجام داده‌اند، ارزش انجام دارد. پروتز سینه یک نوع جراحی زیبایی است که برای تقارن و بزرگ کردن سینه‌ها مورد استقبال قرار گرفته است و می‌توان چربی دیگر نقاط بدن را به سینه تزریق کرد و حجم سینه را افزایش داد.
به هر حال بارداری، کاهش وزن و حتی شیردهی از جمله دلایلی هستند که به کاهش حجم سینه منجر می‌شوند و موضوع تناسب اندام نیز موضوع بسیار مهمی است که در پی آن سینه‌ها نقش بسیار مهمی را در جذابیت و تناسب اندام افراد به وجود می‌آورند و به همین دلیل، ما در ادامه قصد داریم شما را با میزان درد بعد از عمل پروتز سينه آشنا کنیم.  

در این مطلب با چه مواردی آشنا می شویم ؟

پروتز سینه
ابدومینوپلاستی شکم
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ابدومینوپلاستی شکم با ما در ارتباط باشید
کلینیک زیبایی کیمیا

روش های عمل پروتز سینه

از جمله روش‌های انجام عمل پروتز سینه می‌توان به 3 نوع برش برای زیر پستان، زیر بغل و بافت اطراف نوک پستان اشاره کرد. طبیعتاً لیپوساکشن شکم با توجه به معیارهای مختلف برآورد می‌شود که برای برآورد هزینه پروتز سینه نیز شما باید توجه کنید که برش به چه روشی انجام می‌پذیرد.
پروتز سینه از جمله عمل‌های جراحی است که مانند جراحی زیبایی شکم باید 24 ساعت قبل از عمل، دستورالعمل هایی که جراح ارائه می‌دهد را فرد بیمار به درستی اجرا کند و اگر طبق توصیه‌های جراح عمل نکند، صد درصد بعد از انجام عمل ممکن است با درد بعد از عمل پروتز سينه  وخونریزی، کبودی، درد‌های بسیار شدید یا حتی گاهی دیده شده است که پارگی یا نشتی پروتز رخ داده است.
به همین دلیل است که کیفیت کار جراح و همچنین توجه به دستورالعمل هایی که ارائه می‌دهد را باید موضوعی جدید و مهم در نظر گرفت و چنانچه سؤالی در مورد هزینه ابدومینوپلاستی داشته باشید نیز می‌توانید با مشاورین ما در کلینیک کیمیا در ارتباط باشید تا اطلاعات مناسب و قابل قبولی را ارائه دریافت کنید.  

عمل سینه

مدت زمان درد بعد از عمل پروتز سينه

برخی از بیماران از ورم سینه خود بعد از عمل جراحی پروتز بسیار ابراز نگرانی می‎کنند که بهتر است بدانید این ورم 2 تا 3 هفته می‌تواند کاملاً عادی و طبیعی باشد. سپس بعد از 2 الی 3 هفته ورمی که مشاهده می‌کنید از بین خواهد رفت و تنها باید این موضوع را به زمان بسپارید.
بدین ترتیب، جای هیچ گونه استرس و نگرانی نیست و توجه داشته باشید که استرس بعد از جراحی خصوصاً عمل پروتز سینه باعث می‌شود تا فرد گاهی با درد بعد از عمل پروتز سينه و دردهای بیشتری روبرو شود، پس لطفاً خونسرد باشید و اگر با سؤال خاصی در این زمینه و بمواجه شده‌اید، با متخصصین و مشاورین ما در کلینیک کیمیا در ارتباط باشید؛ چرا که این کلینیک تنها خدمات خود را در حوزه ابدومینوپلاستی شکم  ارائه نمی‌دهد و برای انجام جراحی‌های مربوط به سینه نیز خدمات قابل‌قبول را معرفی می‌کند. 

کلینیک کیمیا جدیدترین روش لاغری با دستگاه را ارائه می‌دهد اما در این میان، شما می‌توانید برای انجام عمل پروتز سینه با متخصصین و مشاورین ما در این مجموعه در ارتباط باشید.

 محل قرارگیری پروتز سینه

محل قرار گیری پروتز سینه

شما بعد از انجام هر نوع جراحی  مانند جراحی سینه و پیکر تراشی  باید مقداری درد را به هر حال تحمل‌کنید و راجب آنها اطلاعات مورد نیاز را کسب کنید به هر حال شما هزینه های عمل جراحی از جمله هزینه پیکر تراشی کم نیست چرا که جراحی زیبایی شکم هم  از این موضوع مستثنی نیست و در مورد درد بعد از عمل پروتز سينه وجود دارد، می‌توان گفت که هر فردی درد متفاوتی را تجربه می‌کند که البته، این نکته را باید مدنظر قرار دهید که پروتز دقیقه در کجا قرار می‌گیرد؛ زیرا محل قرار دادن پروتز سینه معمولاً در قسمت پشت ماهیچه سینه همیشه درد بیشتری به همراه دارد.
به این دلیل که جراح باید مقداری از ماهیچه را برش دهد تا بتواند فضایی را برای گذاشتن پروتز سینه به وجود آورد. به همین ترتیب، بعد از انجام این نوع عمل بیمار باید از مسکن‌هایی که توسط متخصص تجویزشده است استفاده کند. پس باید بدانید که در صورت بروز هرگونه درد تنها باید با متخصص خود مشورت کنید؛ چرا که هر فردی با توجه به نوع عمل و فضایی که پروتز را قرار داده‌اند با شرایط متفاوتی روبرو می‌شود و بهتر از در این زمینه از دوستان و آشنایان خود کمک نگیرید و تا با مشاورین کلینیک کیمیا در ارتباط باشید

ناهماهنگی سینه ها

احتمال اینکه بعد از انجام عمل پروتز سینه کمی یک‌طرف سینه بالاتر قرار گرفته باشد نیز مسئله‌ای کاملاً عادی و معمولی به شمار می‌آید؛ چرا که 2 ماه بعد از انجام عمل، جاذبه زمین این مشکل را برطرف خواهد کرد و حتی اگر یک‌طرف سینه پایین‌تر از طرف دیگر باشد، نیز بازهم جای نگرانی نیست و لازم نیست مشکل خاصی را در نظر بگیرید؛ چرا که به مرور زمان نیز این مشکل برطرف خواهد شد و به هر حال درد بعد از جراحی پروتز سینه جزء جراحی‌هایی بوده که ممکن است بعد از آن همچون ابدومینوپلاستی شکم دردهایی را تجربه کنید و تنها به مرور زمان و با مصرف داروهای مسکن رفع خواهد شد و جای هیچ گونه نگرانی نخواهد بود.

پروتز سینه 

کلینیک مناسب عمل پروتز سينه

 این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که به خاطر تجربه و تبحر بسیار بالای جراحان ما در این کلینیک، شما کمترین میزان درد را بعد از انجام عمل  سینه تجربه خواهید کرد. حتی اگر دردی وجود داشته باشد با توجه به نوع عملی که انجام می‌دهید، صد درصد متخصصین ما داروهای مسکن قابل قبولی را به شما معرفی خواهند کرد تا بتوانید دوره نقاهت خود را به بهترین شکل ممکن سپری کنید؛ چرا که تجربه و کیفیت کار جراح صد درصد می‌تواند در کیفیت و نتیجه پایانی کار و همچنین میزان دردی که برای این عمل‌ها وجود دارد تأثیر بسیار واضحی داشته باشد. حتی برای برآورد هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو کلینیک کیمیا بهترین گزینه برای محاسبه و بررسی قیمت به شمار می‌آید.

سخن پایانی

در مورد درد بعد از عمل پروتز سينه هر آنچه لازم و ضروری بود را برای شما بیان کرده‌ایم اما توصیه ما این است که برای کسب اطلاعات بیشتر سعی کنید با متخصصین ما با کلینیک کیمیا در ارتباط باشید؛ چرا که متخصص صد درصد می‌توانند اطلاعات قابل قبول‌تری را با توجه به وضعیتی که در آن قرار گرفته‌اید ارائه دهند.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

LinkedIn
WhatsApp
Twitter
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x