لاغری با دستگاه پال چیست؟ و چگونه انجام می شود؟

دستگاه پال چیست می‌تواند سؤال کاربران زیادی باشد که به دنبال انتخاب یکی از روش‌های پیکرتراشی هستند و متأسفانه برخی از افراد با دستگاه‌های کاربردی برای انجام لیپوساکشن آشنایی ندارند و به همین دلیل، ممکن است نسبت به برآورد بودجه و هزینه دچار مشکل شوند که می‌توان گفت دستگاه پال از جمله دستگاه‌های قابل قبول و مطمئنی است که هزینه مقرون به صرفه‌ای را برای بیمار برآورد می‌کند. پس سوال دستگاه پال چیست یکی از مهم ترین سوالات افرادی است که به دنبال روش های پیکر تراشی هستند

در این مطلب با چه مواردی آشنا می شویم ؟ 

در این مطلب با چه مواردی آشنا می شویم ؟ 
هرآنچه که راجب پیکر تراشی لازم است بدانیم
برای اطلاعات بیشتر
کلینیک کیمیا

دستگاه پال چیست؟

جدیدترین روش لاغری با دستگاه را امروزه با روش و شیوه‌های مختلفی می‌توانید بیابید. در این میان، دستگاه پال یکی از به‌روزترین دستگاه‎هایی است که می‌توان در مورد آن صحبت کرد. دستگاه پال(PAL) برای انجام و بررسی جراحی زیبایی شکم همچون لیپوساکشن کاربرد دارد. لاغری با این دستگاه را حقیقتاً می‌توان یکی از بهترین گزینه‌ها برای پیکر تراشی در نظر گرفت.
کانولای موجود در دستگاه به یک هندپیس نوسانی متصل است که کانولا ضمن حرکت به جلو و عقب می‌تواند سلول‌های چربی ناحیه مورد نظر را بشکند. چنانچه به عبارت‌هایی نظیر MicroAire و یا MicroAire power-assisted روبه‌رو شده باشید، بهتر است بدانید که در به لاغری با دستگاه پال مرتبط است.
استفاده این دستگاه را می‌توان برای بازدهی بیشتری که دارد یک گزینه عالی در نظر گرفت و همچنین سرعت عمل بالاتری را نیز به نمایش می‌گذارد. از این دستگاه حتی برای خارج کردن سلول‌های چربی به تنهایی می‌توان استفاده کرد. البته ناگفته نماند که استفاده از فناوری‌های مکمل یعنی انرژی فراصوت، انرژی فرکانس رادیویی و گرمای لیزر را نمی‌توان نادیده گرفت

دستگاه پال چیست؟

همه چیز درباره دستگاه پال

مزایای دستگاه پال

در هنگام برآورد هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو با استفاده از دستگاه پال عموماً افراد به دنبال مزایای استفاده از این دستگاه  و دستگاه های لاغری هستند. می‌توان گفت چربی‌هایی که با استفاده از دستگاه پال برداشته می‌شوند نتیجه دائمی دارند و همانند ابدومینوپلاستی شکم می تواند راه حل مناسبی برای رهایی از چربی ها باشد و به خاطر سرعت بالای این دستگاه شما در کم‌ترین مدت زمان بیهوشی و با کمترین آسیبی که به بافت‌های اطراف وارد می‌شود می‌توانید از لیپوساکشن با استفاده از دستگاهی مانند پال مطمئن باشید.
معمولاً به خاطر عدم هرگونه آسیب حرارتی امروزه دستگاه پال را جزء دستگاه‌های کاربردی می‌شناسند. اگر بخواهیم مقایسه‌ای بین لیپوساکشن لیزری و پال داشته باشیم، می‌توان گفت دستگاه پال به خاطر نداشتن حرارت دستگاه ایمنی است و می‌تواند به راحتی به خارج کردن سلول‌های چربی کمک کند. سوختگی درجه ۳ از جمله عیب و ایرادهایی است از لیپوساکشن لیزری می‌توان انتظار داشت؛ همچنین در مقایسه با روش‌های تهاجمی لیپوساکشن استفاده از دستگاه پال را با کمترین عوارض نشان می‌دهد. با توجه به مزایای گفته شده قطعاً تصمیم‌گیری آگاهانه‌تری خواهید داشت.

مزایای دستگاه پال

دلیل استفاده از لیپوساکشن پال

در حال حاضر نمی‌توان انتظار داشت که همه افراد بتوانند با استفاده از تکنیک‌های ورزشی و یا رژیم خاصی به فرم و حجم مورد علاقه خود دست پیدا کنند وبه دنبال سریع ترین راه برای لاغری هستند  به همین دلیل بسیاری به دنبال لاغری با استفاده از جدید ترین روش لاغری با دستگاه هستند ودر این شرایط تنها می‌توان از روش‌هایی مانند لیپوساکشن لیزری با استفاده از پال استقبال کرد؛ چرا که در قسمت‌های مختلفی از بدن با جمع شدن چربی فرم بدن متأسفانه حالت ناخوشایندی به خود می‌گیرد که می‌توان با استفاده از دستگاه همچون دستگاه پال فرم و حجم قابل قبول‌تری را به نمایش گذاشت. به خاطر داشته باشید که لیپوساکشن یک روش ایمن، راحت و قابل قبول است که صد درصد هزینه پیکر تراشی را برای شما مقرون به صرفه برآورد می‌کند. هزینه لیپوساکشن به مقدار بافت چربی، تجربه جراح و نوع کلینیکی که به آن مراجعه می‌کنید بستگی دارد.

هزینه لیپوساکشن پال

برخی به دنبال لیپوساکشن شکم با هزینه پایینی هستند. به خاطر داشته باشید که امروزه تجربه و مهارت جراح مهم‌ترین فاکتور برای انتخاب یک مرکز و یا کلینیک جهت انجام این چنین جراحی هایی به شمار می‌آید. برخی از مشتریان تنها به دنبال قیمت ارزان هستند، در صورتی که هیچ کیفیتی ارزان به دست نمی‌آید و باید برای نتیجه‌ای معقولانه قطعاً هزینه کرد. کلینیک کیمیا یکی از بهترین گزینه‌هایی است که امروزه مورد توجه علاقه‌مندان در این حوزه قرار گرفته است.

 

هزینه لیپوساکشن پال

لیپوساکشن پال برای چه قسمت‌هایی مناسب است؟

لیپوساکشن جزء روش‌های جراحی به شمار می‌آید که فرد باید به صورت کامل بی‌هوش شود، اما زمانی که دستگاهی مانند دستگاه پال به کار آید، به خاطر راندمان و سرعت بالاتر خود مدت زمان بیهوشی را بسیار کمتر می‌توان در نظر گرفت. معمولاً برای ناحیه‌های گوناگونی مانند شکم، پهلو، ران و … می‌توان از عملی مانند لیپوساکشن استفاده کرد. البته برخی به برآورد هزینه ابدومینوپلاستی هم می‌پردازند ولی لیپوساکشن پال مقرون به صرفه‌تر است.

قبل از عمل لیپوساکشن پال

شما قبل از اقدام به عمل لیپوساکشن شکم و لیپوساکشن  پال بهتر است با پزشکان ما در کلینیک کیمیا صحبتی داشته باشید؛ چرا که این پزشکان در مورد مزایا و معایبی که باید به آن توجه کنید، اطلاعات قابل قبولی را ارائه می‌دهند؛ همچنین شما باید از پزشک خود در مورد داروهای بیهوشی که قرار است استفاده کنید، اطلاعات جامعی به دست آورید که متأسفانه برخی از افراد به این نکات توجهی ندارند و بعد از عمل شاید آن‌چنان که باید و شاید از شرایطی که در آن قرار گرفته‌اند، رضایتی نداشته باشند. در مورد ابدومینوپلاستی شکم هم می‌توانید با پزشکان ما در این کلینیک صحبتی داشته باشید.

قبل از عمل لیپوساکشن پال

بعد از عمل لیپوساکشن پال

توجه داشته باشید که شما باید برای کاهش دردهای خود بعد از عمل بدانید که از چه داروهایی باید استفاده کنید که تمام این اقدامات به قبل از عمل لیپوساکشن پال مربوط بود که بیان کرده‌ایم اما بعد از عمل، شما باید از لباس مخصوصی استفاده کنید و کلیه داروهایی که پزشک برای شما تجویز کرده است را مصرف کنید. هرگونه استرس برای شما می‌تواند مشکل‌ساز باشد و به همین دلیل، سعی کنید مدت زمان زیادی را به استراحت اختصاص دهید و مصرف مایعات را نیز جدی بگیرید. به هر حال جراحی زیبایی شکم این چنین مواردی را هم می‌طلبد.

 بعد از عمل لیپوساکشن پال

سخن پایانی

با توجه به آنچه گفته شد، احتمالاً متوجه شده‌اید که دستگاه پال چیست. این دستگاه می‌تواند عملی مانند لیپوساکشن را با سرعت و راندمان بالاتری با در نظر گرفتن هزینه کمتر برآورد کند. شما برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید هم اکنون با مشاورین و پزشکان ماهر و دلسوز ما در کلینیک کیمیا در ارتباط باشید. در غیر شاید ابهامات و سؤالات ذهنی شما اجازه ندهد که تصمیم خود را در این زمینه قطعی کنید.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

LinkedIn
WhatsApp
Twitter
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x