دوره نقاهت بلفاروپلاستی چقدر زمان نیاز دارد؟

همه عمل های جراحی نیاز به مراقبت و گذراندن دوران نقاهت دارند و همچنین درباره جراحی بلفاروپلاستی نیز باید گفت دوره نقاهت بلفاروپلاستی به عوامل خاصی بستگی دارد. این عوامل به ظاهر شاید ناچیز را اگر دست کم بگیرید، چه بسا دوره طولانی و دردناکی را تجربه خواهید کرد. به همین علت، پیشنهاد ما به شما این است که در ادامه همراه ما باشید تا بعد از عمل جراحی پلک بتوانید دوره کوتاه و راحتی را به بهبودی خود اختصاص دهید.

ابدومینوپلاستی شکم
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ابدومینوپلاستی شکم با ما در ارتباط باشید
کلینیک کیمیا

برای بررسی مدت زمان دوره نقاهت بلفاروپلاستی باید عوامل مختلفی را مد نظر قرار داد که به صورت مختصر به این عوامل اشاره می‌کنیم تا بتوانید کمترین زمان را به این دوره اختصاص دهید.
⦁ صد درصد اولین عامل می‌تواند، سن فردی باشد که کاندیدای انجام این عمل است. معمولاً هرچه سن افراد بیشتر باشد، دوره نقاهت طولانی‌تری را باید مدنظر داشته باشند.
⦁ بعد از بررسی سن کاندیدا، شدت افتادگی پلک یکی دیگر از عوامل اصلی به شمار می‎آید. در برخی از موارد آن‌چنان پلک دچار افتادگی نیست که بعد از عمل دوره نقاهت طولانی را بتوان انتظار داشت تا فرد بتواند به انجام فعالیت‌های روزمره خود بپردازد.
⦁ توجه داشته باشید که مهارت و تخصص جراح هم می‎تواند حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد؛ چرا که برخی از افراد متأسفانه آن‌چنان که باید و شاید به این موضوع توجهی ندارند و همیشه زمانی که با متخصصین و مشاورین این حوزه صحبت می‎کنند، به دنبال برآورد هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو و جراحی‌های دیگری همچون بلفاروپلاستی هستند. در صورتی که هزینه نمی‌تواند تضمین کننده خوبی برای کیفیت کار جراح باشد.
⦁ نکته بعدی به امکانات کلینیک موردنظر و تجهیزات مورد استفاده آن اشاره می‌کند که می‌توان گفت، کلینیک کیمیا به‌روزترین و مجهزترین امکانات را به بهترین شکل ممکن برای انواع عمل جراحی زیبایی شکم و درمانی ارائه می‎دهد تا بیمار دوره نقاهت آسان و راحتی را تجربه کند.
⦁ شرایط بدنی را هم نباید نادیده گرفت؛ چون‌که برخی از افراد شرایط بدنی قابل‌قبول‌تری دارند و می‌توانند مدت زمان بهبودی خود را سرعت بخشند.
⦁ نکته آخر به رعایت نکات مراقبتی اشاره دارد که طبیعتاً هر چقدر بیمار بیشتر مراقب باشد تا به توصیه ‎های جراح مورد نظر خود عمل کند، صد درصد دوره نقاهت سختی را پشت سر نخواهد گذاشت. حتی شما اگر قصد دارید دوره نقاهت ابدومینوپلاستی شکم به راحتی به پایان برسد، بهتر است به مراقبت اصولی بعد از عمل توجه کنید.

روش بلفاروپلاستی

همه چیز در مورد دوره نقاهت بلفاروپلاستی

مهم ترین روش های مراقبت بعد از عمل بلفاروپلاستی

شما علاوه بر برآورد هزینه ابدومینوپلاستی مراقبت‌های مهمی که می‌تواند دوره نقاهت بلفاروپلاستی را تحت تأثیر قرار دهد را باید مورد بررسی قرار دهید تا این‌چنین در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتوانید این دوره را پشت سر گذاشته و از جذابیت چهره خود به نحو احسن لذت ببرید. توجه داشته باشید که شما بعد از هر نوع جراحی حتی جراحی زیبایی شکم، باید با نکات کلیدی دوره نقاهت خود آشنا باشید و از به کار بردن روش‌های مراقبتی غافل نشوید.  
⦁ شما حداقل ۲۴ ساعت بعد از عمل بلفاروپلاستی پلک باید استراحت مطلق را فراموش نکنید. متأسفانه برخی از افراد به هیچ عنوان جدیتی برای این کار در نظر نمی‌گیرند و باعجله قصد دارند تا به انجام کارهای ساده خود بپردازند. در صورتی که این ۲۴ ساعت می‌تواند نقطه طلایی دوره نقاهت بلفاروپلاستی به شمار آید.
⦁ نحوه خوابیدن یکی از مهم‌ترین روش‌های مراقبتی بعد از عمل بلفاروپلاستی است که معمولاً سر بالاتر از بدن قرار می‌گیرد و بدون هیچ گونه اهمال‌کاری 48 ساعت اول بعد از عمل، نحوه خوابیدن می‎تواند نتیجه پایانی عمل را تضمین کند. حتی بعد از استفاده از خدماتی مانند جدیدترین روش لاغری با دستگاه نحوه خوابیدن می‌تواند موضوع بسیار مهمی به شمار آید. حتی در این ۴۸ ساعت تماشای تلویزیون، استفاده از کامپیوتر و لپ تاپ و همچنین کار با تلفن همراه کاملاً ممنوع است؛ چرا که می‌تواند آسیب‌های به شدت وحشتناکی را به وجود آورد. توصیه ما به شما این است که سعی کنید حداقل این ۴۸ ساعت را با این محدودیت‎ها پشت سر بگذارید.
⦁ گریه کردن تا قبل از بهبودی کامل زخم‌ها باعث می‌شود تا “دوره نقاهت بلفاروپلاستی “دوره طولانی و البته دردناکی باشد. گریه کردن حقیقتاً یکی از آسیب‌های جدی است که می‌تواند بعد از عمل جراحی، بیمار را با خطرات زیادی روبه‌رو کند و به همین خاطر، لطفاً این موضوع را نادیده نگیرید.
⦁ بعد از انجام لیپوساکشن شکم ورزش‌ها و فعالیت‌های سنگین را باید کنسل کرد که در مورد دوره نقاهت عمل بلفاروپلاستی هم همین نکته به همین صورت مد نظر قرار می‌گیرد؛ چرا که انجام ورزش‌های سنگین باعث می‌شود تا فشار به ناحیه سر وارد شده و مشکلات زیادی از جمله طولانی شدن دوره نقاهت را به وجود آورد.

کیفیت جراحی بلفاروپلاستی  

رابطه قیمت و کیفیت عمل جراحی

دوره نقاهت بلفاروپلاستی همان‎طور که گفته شد با توجه به عوامل خاصی مدت زمان خود را مشخص می‌کند. متأسفانه بسیاری از متقاضیان با مشاورین و متخصصین ما در کلینیک کیمیا، زمانی‎که در ارتباط هستند، بیشتر سؤالات خود را در حوزه هزینه پیکر تراشی، هزینه بلفاروپلاستی و موارد این‌چنینی مطرح می‎کنند و بیشتر تحقیق آنها در زمینه هزینه ها است و  توجهی به مراقبت های بعد از بلفاروپلاستی و در صورتی که هزینه هیچ‌گاه تضمین کننده کیفیت جراحی نیست و نخواهد بود. به هر حال جراحی‎های زیبایی و درمانی تنها به واسطه تجهیزات کلینیک و مهارت و تجربه جراح می‎توانند نتیجه و کیفیت خود را ارائه دهند. به هیچ عنوان هیچ جراح زبردستی حاضر نخواهد شد با هزینه پایین به انجام عمل‎های حساس این‌چنینی بپردازد؛ چرا که تخصص و تجربه گران به دست می‌آید. در این میان، شما باید به دنبال منصف‎ترین باشید که جراحان ما در کلینیک کیمیا همیشه به توان مالی متقاضیان خود توجه می‌کنند. این‌چنین شما لازم نیست دغدغه‌ای بابت هزینه ابدومینوپلاستی و عمل‌های جراحی دیگری همچون بلفاروپلاستی داشته باشید.

قیمت جراحی بلفاروپلاستی

سخن پایانی

دوره نقاهت بلفاروپلاستی را به صورت واضح با توجه به عواملی که می‌تواند مدت زمان آن را طولانی و یا کاهش دهد، مورد بررسی قرار داده‌ایم. توجه داشته باشید که مراقبت‌های این دوره بسیار مهم بوده و در صورت بی‌توجهی، صد درصد شما را با مشکلات زیادی روبه‌رو خواهد کرد. بسیاری از افراد به دلیل عدم اعتنا به روش‌های مراقبتی حائز اهمیت، متأسفانه با عوارض و آسیب‌های جدی روبه‌رو می‌شوند و همین امر باعث می‌شود تا دوره طولانی‌تری را تجربه کنند. شما برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با متخصصین ما در کلینیک کیمیا در ارتباط باشید.  

منبع : NHS

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

LinkedIn
WhatsApp
Twitter
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x