روش های لاغری با دستگاه چه چیزهایی هستند؟

روش های لاغری با دستگاه همیشه دغدغه افرادی است که می خواهند در کوتاه ترین زمان ممکن به یک اندام مناسب و ایده آل برسند. شاید برای برخی ورزش و رژیم های لاغری خیلی برای از بین بردن چربی ها جواب ندهد و از این رو مایل هستند با کمک دستگاه هایی که این روزها برای لاغری به کار گرفته می شوند به اندام مورد نظر خود برسند. برخی از افراد هم از هزینههای جراحی سر باز می زنند و ترجیح می دهند با هزینه هایی مقرون به صرفه یک کاهش وزن را تجربه کنند. در این مقاله از سری مقالات کلینیک کیمیا سعی داریم شما را بیشتر با انواع روش های لاغری با دستگاه آشنا کنیم؛ پس تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

جراحی زیبایی شکم
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جراحی زیبایی شکم با ما در ارتباط باشید
کلینیک کیمیا

اگر به دنبال این هستید که با کمک روش های لاغری با دستگاه هر چه سریع تر اضافه وزن خود را از بین ببرید و لاغر شوید باید دستگاه هایی که در این زمینه وجود دارند را بشناسید و با توجه به شرایط جسمی که دارید و البته با مشاوره پزشک یکی را انتخاب کنید. در ادامه با جدیدترین دستگاه های لاغری که با آنها نیازی به جراحی زیبایی شکم را ندارید، آشنا می شویم. آشنایی با این روش ها به شما کمک میکند اگر سایر روش های لاغری را برای خود مناسب نمیبینید، نا امید نشوید و از راه حل های دیگری که پیش روی شما می گذاریم، انتخاب کنید.

همه چیز در مورد روش های لاغری با دستگاه

دستگاه لاغری کرایولیپولیز

یکی از “روش های لاغری با دستگاه” بهره گیری از کرایولیپولیز است. مهمترین عملکردی که شما می توانید از کرایولیپولیز مشاهده کنید این است که با کمک سرما موجب شکستن سلول های چربی خواهد شد. سلول های چربی در برابر سردی هوا حساسیت بالایی دارند و کرایولیپولیز هم با توجه به این ویژگی سلول های چربی موجب شده تا دمای این سلول ها کاهش پیدا کند و یخ بزنند. کرایولیپولیز را باید از محبوب ترین روش های لاغری بدانیم. در این شیوه شما نیازی به بی حسی ندارید معمولاً برای لاغری شکم، پهلو و نواحی از بدن که چربی زیادی دارد، می توانید از کرایولیپولیز استفاده کنید.

 اشخاصی که نباید از کرایولیپولیز استفاده کنند افرادی هستند که نسبت به سرما حساسیت بالایی دارند. افرادی که دارای پوست ضعیف هستند نیز برای کرایولیپولیز کاندیدای مناسبی نخواهند بود. از جمله مزایایی که می توانیم برای استفاده از دستگاه لاغری کرایولیپولیز بیان کنیم این است که شخص می تواند در ناحیه ای که مد نظر دارد به لاغری مناسب برسد. علاوه بر این شیوه ای برای جایگزین کردن ساکشن خواهد بود. در این روش که کاملا ایمن است هیچ دردی وجود ندارد و شما به جای ابدومینوپلاستی شکم می توانید از این روش استفاده کنید.

دستگاه لاغری کرایولیپولیز

دستگاه رادیو فرکانسی rf

اگر بخواهیم از روش های لاغری با دستگاه صحبت کنیم بی انصافی است اگر از دستگاه رادیو فرکانسی rf نام نبریم. دستگاه rf با کمک فرکانس های رادیویی بدون هیچ گونه تماس فیزیکی موجب خواهد شد چربی هایی که مورد نظر شما هستند از طریق گرم شدن خیلی زود از بین بروند. در این راهکار به فاصله یک سانتی متر از پوست، حرارت هایی وارد شده و این حرارت با کمک اپلیکاتور صورت خواهد گرفت. هر چقدر که سلول های چربی گرم می شوند زیر پوست شکسته خواهند شد و این شکسته شدن همراه با رها سازی آنها خواهد بود. چربی های شکسته شده به وسیله سیستم لنفاوی از بدن خارج خواهند شد. هیچ محدودیتی برای اشخاص برای از سر گرفتن فعالیت های خود بعد از انجام جلسات درمانی این دستگاه وجود ندارد و خیلی سریع می توانند به فعالیت های روزمره خود برسند. معمولا هر جلسه حدود ۳۰ دقیقه طول می کشد. با توجه به اینکه چربی ناحیه مورد نظر چقدر است شاید حدود چهار هفته با تشخیص پزشک لازم باشد شما درمان را ادامه دهید. پس از جدیدترین روش لاغری با دستگاه که محدودیتی بعد از جلسات ندارد، می توانیم آر اف را نام ببریم.

دستگاه لاغری کویتیشن

دستگاه لاغری کویتیشن یکی از بهترین دستگاه ها برای لاغری موضعی به شمار می رود. در این دستگاه با کمک امواج التراسوند بافت های چربی که در زیر پوست قرار گرفته اند از بین رفته و شما می توانید به کاهش سایز چشمگیری دست پیدا کنید. بعد از هر جلسه کویتیشن شما هیچ نیازی به استراحت ندارید. در برخی موارد تنها عارضه ای که برای اشخاص رخ می دهد قرمزی و تحریک پوستی است که خیلی سریع از بین خواهد رفت.

 با توجه به میزان چربی که در نواحی مختلفی همچون شکم و پهلو وجود دارد بین ۸ تا ۱۲ جلسه لازم است به پزشک مراجعه کنید. فراموش نکنید حتماً بدن خود را پس از هر جلسه هیدراته نگه دارید و آب زیادی بنوشید. اشخاصی که فشار خون کنترل نشده دارند یا اینکه به سرطان مبتلا هستند، نباید از روش لاغری با دستگاه کویتیشن استفاده کنند. روش لاغری کویتیشن می تواند جاگزین مناسبی به جای انتخاب لیپوساکشن شکم و یا پرداخت هزینه های بالایی مثل هزینه ابدومینوپلاستی، باشد.

دستگاه لاغری کویتیشن

دستگاه لاغری ال پی جی

یکی از روش های لاغری با دستگاه مختص به دستگاه لاغری ال پی جی است. شما با کمک دستگاه ال پی جی دیگر نیازی به پرداخت هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو ندارید. در خصوص این دستگاه و روش درمانی که دارد باید بگویم که تقریباً یک نوع ماساژ درمانی به حساب می آید. ال پی جی به عنوان آندرولوژی هم در دنیای لاغری های موضعی شناخته شده و روشی طبیعی است که به هیچ گونه جراحی نیاز ندارد. دستگاه ال پی جی با کمک غلتک های مکانیکی موجب آزادسازی چربی ها خواهد شد. معمولاً هر جلسه ۳۰ دقیقه زمان لازم دارد تا شما بتوانید کم کم به اندام ایده آلی که مد نظر دارید، برسید. ال پی جی روش غیر تهاجمی محسوب می شود و حدوداً ۲۰ جلسه طول خواهد کشید تا نتایج آن را کاملاً مشاهده کنید؛ البته طی شش جلسه اول متوجه تغییر فرم بدن خود خواهید شد. اگر فکر می کنید پرداخت هزینه پیکر تراشی برایتان ممکن نیست، میتوانید این روش را جایگزین کنید.

مزایای استفاده از جدیدترین دستگاه های لاغری

در خصوص مزایایی که دستگاه های لاغری دارند می توان موارد بسیار زیادی را بیان کرد که البته این مزایا برای هر شخصی هم می تواند متفاوت باشد. اگر بخواهیم درباره مهمترین مزایایی که با کمک روش های لاغری با دستگاه به آن دست پیدا خواهیم کرد مواردی را ذکر کنیم بهتر است بدانید مهمترین آنها موارد زیر خواهند بود:

  • کاهش چربی
  • تغییر شکل اندام های بدن
  • لیفت صورت
  • کم شدن سایز
  • لیفت سینه
  • افزایش تراکم پوست

مزایای استفاده از جدیدترین دستگاه های لاغری

سخن پایانی

روش های لاغری با دستگاه را برای شما بیان کردیم و متوجه شدیم که برای لاغری می توان از روش های مختلفی با کمک دستگاه های گوناگون بهره گرفت. با کمک جدیدترین دستگاه لاغری چربی های بدن زودتر آب شده و منجر به سم زدایی بدن خواهد شد؛ در نتیجه این موارد شما می توانید علاوه بر اینکه به یک اندام ایده آل دست پیدا کنید و تناسب اندام خود را تضمین کنید، سموم بدن را هم از خود دور کرده و از شر آنها راحت شوید. فراموش نکنید که تنها استفاده از این روش ها کفایت نمی کند و شما باید یک برنامه غذایی مناسب را داشته باشید. ورزش را حتما در برنامه های روزانه خود قرار داده تا بتوانید در طولانی مدت از یک اندام زیبا لذت ببرید. اگر علاوه بر مطالبی که در این مقاله از آنها یاد کردیم نیاز به اطلاعات بیشتری، می توانید با کارشناسان ما در کلینیک کیمیا ارتباط برقرار کنید. علاوه بر این مشاوران ما آماده هستند در خصوص هزینه های مثل هزینه پیکر تراشی نیز راهنمایی های لازم را به شما ارائه کنند.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x