عمل پیکر تراشی شکم چیست؟ بررسی مزایا و معایب آن

امروزه از روش های مختلفی برای از بین بردن چربی های شکم و پهلو استفاده می شود. برای مثال افراد زیادی، ورزش کردن را برای رسیدن به این هدف انتخاب کردند و هر روز ورزش می کنند تا چربی های شکم شان بسوزد. دسته دیگر خوردن داروی های شیمایی را ترجیح می دهند که می تواند خطرات زیادی داشته باشد.
همچنین افرادی هستند که از عمل های پیکر تراشی برای این کار استفاده می کنند. عمل های پیکر تراشی برای برداشتن فیزیکی چربی های شکم است. عمل پیکر تراشی شکم عملی است که در آن می توانید چربی های شکم را از بین ببرید. ما در این مقاله می خواهیم عمل پیکر تراشی شکم را با شما بررسی کنیم. به شما پیشنهاد می کنیم که تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

هزینه پیکر تراشی در کلینیک زیبایی کیمیا
برای اطلاعات بیشتر درباره هزینه پیکر تراشی با ما در ارتباط باشید
کلینیک کیمیا

عمل پیکر تراشی شکم چیست و چه روش هایی برای انجام این کار وجود دارد؟

چربی هایی که در بخش شکمی جمع می شوند، معمولا ظاهر ما را بهم می ریزند و باعث می شوند تا چاق به نظر برسیم. به همین دلیل بهتر است که برای برداشتن چربی های شکمی، بهترین روش را انتخاب کنید. یکی از راه های برداشتن چربی شکم، انجام عمل پیکر تراشی شکم است.
معمولا روش های مختلفی در بخش پیکر تراشی، برای برداشتن چربی های مضر دور شکم وجود دارد. برای مثال لیپوساکشن، ابدومینوپلاستی و … از مهم ترین روش های برداشتن چربی های دور شکم در روش پیکر تراشی هستند. با ما همراه باشید تا با هر یک از این روش ها به خوبی آشنا شوید. هزینه پیکر تراشی می تواند بسته به آناتومی بدن فرد و خدمات مورد نظر متفاوت باشد.

عمل-پیکر-تراشی-شکم-چیست-و-چه-روش-هایی-برای-انجام-این-کار-وجود-دارد؟

بهترین روش های عمل پیکر تراشی شکم

در این بخش از مقاله می خواهیم روش هایی را با شما بررسی کنیم که در عمل پیکر تراشی شکم انجام می شوند و شما می توانید به دلخواه، یک کدام از این روش ها را برای عمل پیکر تراشی شکم انتخاب کنید. به شما پیشنهاد می کنیم که ادامه این مقاله را از دست ندهید. شما همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جدیدترین روش لاغری با دستگاه با مشاورین ما در کلینیک کیمیا در ارتباط باشید.

بهترین روش های عمل پیکر تراشی شکم

عمل پیکر تراشی شکم به روش لیپوماتیک

یکی از روش های جراحی زیبایی شکم ، لیپوماتیک نام دارد. در این عمل، جراحی و یا برشی ایجاد نمی شود و از روشی بسیار مناسب برای از بین بردن چربی های شکم استفاده می شود. برای انجام این عمل، ابتدا یک سوراخ بسیار کوچک به اندازه 2 تا 5 میلی متر ایجاد می شود.
در مرحله دوم عمل لیپوماتیک ، یک میله بسیار باریک و ریز از سوراخ ایجاد شده، وارد بخش مورد نظر می شود و چربی ها با استفاده از نور ماورا بنفش از طریق لوله خارج می شوند. مزایا انجام این روش این است که چربی ها کاملا سالم خارج شده و شما می توانید برای ایجاد فرم زیباتر و حجم دهی در بقیه اعضا بدن، از آنها استفاده کنید.

عمل پیکر تراشی شکم به روش لیپوساکشن

دومین روش برای از بین بردن چربی های مضر شکم، پیکر تراشی به روش لیپوساکشن است. هزینه لیپوساکشن شکم به عوامل مختلفی بستگی دارد. در این روش نیز هیچ گونه جراحی و یا برش بزرگی ایجاد نمی شود و شما می توانید با کمترین عوارض، چربی های شکم را از بین ببرد.
برای انجام این روش از پیکر تراشی، ابتدا چربی های زیر پوست به کمک حرارت سوزانده می شوند. سپس برای بیرون آوردن این چربی ها، یک برش بسیار کوچک ایجاد شده و توسط یک کانول، چربی ها خارج می شوند. ناگفته نماند که این کانول به یک دستگاه مکش متصل است و چربی ها را با استفاده از مکش، بیرون می کند.
در این روش بر خلاف روش لیپوماتیک، نمی توان از چربی هایی که خارج شده، دوباره استفاده کرد. شاید بپرسید چرا؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم زیرا چربی ها با حرارت سوزانده می شوند و همین باعث می شود تا استفاده دوباره از آنها ممکن نباشد. هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو نیز در هرکجا متفاوت است و شما می توانید با پرس و جو، بهترین جا از نظر کیفیت و قیمت را پیدا کنید.

عمل پیکر تراشی به روش ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی شکم نیز یکی بهترین روش ها برای از بین بردن چربی های اضافه است. این روش بیشتر برای کسانی است که چربی زیادی در ناحیه شکم و یا پهلو دارند به صورتی که شکم آویزان است. اما جالب است بدانید که چربی ها چگونه در این روش خارج می شوند؟
در روش ابدومینوپلاستی چربی ها و پوست اضافی که در قسمت شکم وجود دارد را برش می دهند و چربی های اضافی را نیز خارج می کنند. سپس برای صاف شدن پوست شکم، از لیفت شکم استفاده می کنند. ناگفته نماند که در این روش نیز می توان از چربی های خارج شده برای حجم دادن قسمت های دیگر بدن استفاده کرد. هزینه ابدومینوپلاستی معمولا بالاتر است اما نسبت به خدماتی که دریافت می کنید به صرفه است. از یاد نبرید که در این روش، از لیفت برای صاف کردن پوست نیز استفاده می شود.

عمل پیکر تراشی به روش ابدومینوپلاستی

کلام پایانی

“عمل پیکر تراشی شکم” عنوان این مقاله بود و شما با 3 روش از مهم ترین روش های پیکر تراش شکم که عبارت اند از لیپوماتیک، لیپوساکشن و ابدومینوپلاستی به خوبی آشنا شده اید. امیدوارم از خواندن این مقاله لذت کافی برده باشید. از اینکه تا آخر این مقاله با ما همراه بوده اید کمال تشکر و قدردانی را داریم.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

LinkedIn
WhatsApp
Twitter
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x