خطرات و عوارض لابیاپلاستی را بدانید!

هر نوع جراحی علاوه بر مزایایی که دارد قطعا اگر به صورت دریت و توسط یک جراحی ماهر انجام نشود عوارضی نیز در پی دارد عوارض لابیاپلاستی را باید بشناسید اگر قرار به انجام این عمل جراحی است. لابیاپلاستی یکی از جراحی‌های زیبایی و در برخی از شرایط هم می‌تواند درمانی باشد که موردعلاقه بانوان است. برای کم کردن چین‌وچروک‌ها اطراف واژن، لابیاپلاستی یک نوع جراحی پلاستیک و زیبایی است که اگر توسط جراحی ماهر انجام پذیرد، عوارض خاصی را به دنبال نخواهد داشت.

در این مطلب با چه مواردی آشنا می شویم ؟

خطرات لابیاپلاستی
ابدومینوپلاستی شکم
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جدید ترین روش لاغری با دستگاه با ما در ارتباط باشید
کلینیک کیمیا

عوارض لابیاپلاستی

بسیاری از افراد زمانی که به کلینیک کیمیا به صورت حضوری و غیرحضوری مراجعه می‌کنند، در مورد هزینه پیکر تراشی، لابیا پلاستی و عوارض لابیاپلاستی هر نوع جراحی دیگر سؤالاتی را می‌پرسند. در مورد لابیاپلاستی هم بیشتر به عوارض آن فکر می‌کنند و سؤالات زیادی دارند. به‌هرحال لابیاپلاستی همانند بسیاری از جراحی‌های دیگر عوارضی در پی دارد همانطور که انواع جراحی زیبایی شکم این عوارض را شامل می شوند ولی عوارض لابیاپلاستی همیشه طبیعی نیست و در برخی شرایط ممکن است بسیار خطرناک باشند؛ به همین دلیل در ادامه شما را با چند عارضه بسیار رایج بعد از این نوع عمل جراحی آشنا می‌کنیم.

همه چیز در مورد عوارض لابیاپلاستی

عفونت

لیپوساکشن شکم، لابیاپلاستی و عمل‌های دیگر زیبایی یا حتی درمانی یکی از عوارض اصلی خود را شاید عفونت بیان کنند. عفونت قطعاً همیشه جزء عوارض خطرناک در این جراحی ها از جمله ابدومینوپلاستی شکم به شمار می‌آید. تنها زمانی شما با خطری همچون عفونت روبرو نخواهید شد که جراحی کار بلد، عمل جراحی لابیاپلاستی، جراحی زیبایی شکم یا هر نوع جراحی دیگر شما را انجام داده باشد؛ چرا که اصولی عمل جراحی را انجام می‌دهند و تمام سعی خود را به کار می‌گیرند تا خطری متوجه بیمار نباشد. جدیدترین روش لاغری با دستگاه را هم اگر از یک کلینیک معتبر درخواست نکنید، مشکلات و عوارضی به وجود خواهد آمد.
در هنگام رویارویی با عفونت که یکی از عوارض لابیاپلاستی است، بیمار باید از آنتی بیوتیک‌هایی استفاده کند که پزشک تجویز کرده است. پزشک معالج به بیمار دستورالعمل‌هایی را ارائه می‌دهد که برای تمیز کردن محل جراحت، باید به این دستورالعمل‌ها توجه کند. به خاطر داشته باید که اگر عفونت که از عوارض لابیاپلاستی است هرچه سریع‌تر برطرف نشود، قطعاً وارد جریان خون شده و مشکلات و آسیب‌هایی حادتر را به وجود خواهد آورد به هر حال شما هزینه کمی برای جراحی لابیاپلاستی پرداخت نکرده اید و هزینه این جراحی ها مانند هزینه ابدومینوپلاستی ممکن است بالا باشد. از جمله نشانه‌هایی که برای ایجاد عفونت می‌توان در نظر گرفت، عبارتند از:
⦁ بیش از اندازه متورم و قرمز شدن بافت
⦁ تب بالا
⦁ خستگی بدون دلیل
⦁ ترشحات محل زخم

عفونت لابیاپلاستی

خونریزی

از جمله “عوارض لابیاپلاستی” که می‌توان نام برد، خطر خون‌ریزی است. این عارضه بسیار نادر است و ممکن است حتی با آن رو‌برو هم نشوید و به همین دلیل، چندان جای نگرانی نیست ولی برای کسب اطلاعات بیشتر باید در مورد این عارضه هم با شما صحبت کنیم.
چنانچه ضربان قلب بیمار و همچنین فشار خون وی، طبیعی و نرمال باشد، با چنین عارضه‌ای بعد از عمل روبرو نخواهد شد البته مراقبت های لابیاپلاستی و جراحی های دیگر مانند لیپوساکشن شکم هم در بروز این موضوع بی تاثیر نیست و بهتر است افراد پس از جراحی و در دوران نقاهت حتما دوران نقاهت لابیاپلاستی را جدی گرفته و آن را طبق توصیه پزشک انجام دهند. لابیاپلاستی را برخی از جراحان با بیهوشی انجام می‌دهند؛ چرا که بی حسی موضعی باعث می‌شود که بیمار هوشیار باشد و در جریان کار عمل قرار بگیرد و همین امر به استرس وی دامن می‌زند؛ به همین دلیل، بیهوشی عمومی را می‌توان اقدامی معقولانه برای جراحی لابیاپلاستی در نظر گرفت.
3 الی 4 هفته بعد از عمل لابیا پلاستی و لیپوساکشن شکم را باید به انجام فعالیت‌های ورزشی سنگین نپردازید و 3 الی 6 هفته هم نباید هیچ‌گونه آمیزشی صورت بگیرد. اگر 7 روز را هم از محل کار خود مرخصی بگیرید، قطعاً با عارضه‌ای همچون خونریزی روبرو نخواهید شد. حتی خطر خونریزی برای جراحی‌های دیگری همچون ابدومینوپلاستی شکم دیده می‌شود و به همین دلیل، باید به مراقبت‌های بعد از عمل توجه کرد.

عدم تقارن

چندان به بحث هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو، لابیاپلاستی و… دقت نشان ندهید؛ چراکه کیفیت مهم است. اگر جراحی مهارت و تخصص بالایی داشته باشد، قطعاً با هزینه پایین خدمات خود را ارائه نمی‌دهد و شما باید به دنبال هزینه مناسب باشید. دلایل انجام لابیاپلاستی می تواند در بسیاری از افراد متفاوت باشد و همچنین ممکن است هزینه آنها هم موضوع مهمی برای افراد باشد هزینه مناسب با هزینه ارزان، زمین تا آسمان معنای متفاوتی را ارائه می‌دهد. حتی برخی هزینه پیکر تراشی را زمانی مورد بررسی قرار می‌دهند به دنبال ارزان بودن هزینه‌ها هستند. شما نباید برای مقایسه هزینه به دنبال این کلینیک و آن کلینیک باشید، بلکه باید به تبحر، مهارت، تجربه و تخصص جراح بیندیشید.
تمام این موارد را بیان کرده‌ایم که بدانید یکی از عوارض لابیاپلاستی قطعاً می‌تواند توسط یک جراح ناشی و بی‌تجربه ایجاد تورم در محل جراحی باشد. شاید تورم در برابر هرگونه ضربه، برش و… طبیعی باشد، ولی همیشه این‌چنین نیست. دقت کنید که تورم تنها 1 الی 2 هفته بعد از عمل می‌تواند طبیعی باشد، بعد از آن خطرناک است و باید به پزشک مراجعه کنید.

تورم

 در مورد بیماری لابیاپلاستی هم باید بدانید که جراحان ما در کلینیک کیمیا همیشه مهارت و تجربه خود را به نحو احسنت به نمایش می‌گذارند تا عدم تقارن لابیاها به یکی از عوارض بعد از عمل تبدیل نشود.
عوارض لابیاپلاستی در اکثر اوقات به خاطر نا وارد بودن جراح به وجود می‌آیند و به همین دلیل، تأکید ما روی مهارت و تجربه جراح است البته بسیاری از افراد به فکر هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو و هزینه های مختلف لابیاپلاستی هستند که این موضوع در برابر مهارت جراح قابل توجه نیست. البته باید این نکته را به خاطر بسپارید که همیشه 2 طرف بدن انسان مقارن نیست و در مورد لابیاها هم این‌چنین موضوعی صدق می‌کند ولی تا حدی کوچک و جزئی عدم تقارن، طبیعی به نظر می‌رسد و بیش از اندازه عدم تقارن هم در دسته‌بندی عوارض باید قرار بگیرد.

تورم در لابیاپلاستی

بی حسی

یکی از عوارض لابیاپلاستی بی حسی محل جراحی است. این بی حسی تا حدودی طبیعی شاید باشد که به آن بیهوشی محل جراحی هم می‌گویند. بعد از چند روز یا شاید چند هفته این بی حسی که کاهش پیدا می‌کند، حالتی سوزن را به وجود می‌آورد و سپس حس این قسمت بر خواهد گشت. به خاطر داشته باشید که بی‌حسی به تدریج درمان می‌شود و سوزن سوزن شدن آن کاملاً موقتی است.

سخن پایانی درمورد عوارض لابیاپلاستی

عوارض لابیاپلاستی را با ذکر چند نمونه مورد بررسی قرار داده‌ایم. لابیاپلاستی یکی از جراحی‌های زیبایی – درمانی محسوب می‌شود که اگر توسط جراحی ماهر صورت نگیرد، قطعاً آسیب‌های جدی را در بر خواهد داشت؛ به همین دلیل، پیشنهاد ما به شما این است که سعی کنید، با مشاورین کلینیک کیمیا در ارتباط باشید و در مورد این نوع عمل جراحی و عوارضی که احتمالاً به صورت طبیعی با آن رو‎برو خواهید شد، صحبت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن‌های سایت در تماس باشید. این‌گونه بدون هیچگونه استرسی به انجام این عمل خواهید پرداخت.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

LinkedIn
WhatsApp
Twitter
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x