مشکلات و عوارض پروتز سينه چه چیز هایی می تواند باشد؟

 بهتر است بدانید عوارض پروتز سينه کم نیستند. معمولاً عوارض پروتز سينه زمانی به وجود می‌آیند که افرادی قصد انجام پروتز سینه را دارند از کیفیت کار جراح، تجهیزات کلینیک و روند کار اطلاع چندانی ندارند. حتی پیش آمده است که شاید جراح به درستی کار خود را انجام داده است، ولی به دلیل رسیدگی نادرست بعد از مدتی فرد با عوارض گوناگونی روبرو شده است. ما در ادامه بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.

در این مطلب با چه مواردی آشنا می شویم ؟

پروتز شینه
ابدومینوپلاستی شکم
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ابدومینوپلاستی شکم با ما در ارتباط باشید
کلینیک زیبایی کیمیا

بررسی عوارض پروتز سينه

در ابتدا بهتر است بدانید که کلینیک کیمیا تنها در ابدومینوپلاستی شکم  و لیپوساکشن شکم  و جراحی‌های این‌چنینی فعالیت ندارد، بلکه عمل پروتز سینه را نیز به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد. پروتز یک وسیله کاشتنی است که برای بزرگ‌تر نشان دادن سینه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این‌کار را جراح پلاستیک و زیبایی برای شما در کلینیک کیمیا انجام می‌دهد. حقیقتاً پروتز را امروزه یکی از بهترین راهکارها جهت زیبایی تناسب اندام معرفی می‌کنند که روی اعتماد به نفس بانوان تأثیر واضح خود را می‌گذارد. اما به هر دلیلی ممکن است پروتز سینه نیز عوارضی در پی داشته باشد که باید با عوارض پروتز سينه آشنا باشید.

خونریزی سینه

⦁ خون ریزی اطراف پروتز

یکی از عوارض آزاردهنده ترین عوارض پروتز سينه که البته بسیار کم پیش می‌آید که رخ دهد، خون‌ریزی اطراف پروتز است. متأسفانه بعد از 2 هفته بعد از انجام عمل پروتز شاید این عارضه رخ دهد. در این شرایط سفتی و متورم شدن سینه‌ها فرد را بسیار آزار می‌دهد و نکته مهم دیگر این است که باید به جراحی مجدد بیندیشد تا خونریزی متوقف شده و جراح خون جمع شده را تخلیه کند. شما علاوه بر محاسبه هزینه ابدومینوپلاستی می‌توانید در بین دیگر خدمات کلینیک کیمیا از جراحان ما بخواهید که به تخلیه خون جمع شده نیز بپردازند، اگر قصد مراجعه به کلینیک قبلی خود را ندارید.
البته لازم نیست فکر کنید که در این جراحی پروتز برداشته می‌شود؛ چرا که این‌چنین نیست و حتی شاید نیاز به بستری در بیمارستان هم نباشد و تنها مشکلی که وجود دارد، کبودی روی سینه است که به مرور زمان این مشکل هم برطرف خواهد شد.
معمولاً خونریزی در شرایط بسیار خاص و نادری اتفاق می‌افتد و نمی‌توان گفت که همیشه خونریزی بعد از عمل پروتز سینه رخ می‌دهد. اگر بخواهید این‌گونه تصور کنید که خونریزی یکی از رایج‌ترین عوارض به شمار می‌آید، حقیقتاً این‌طور نیست.

. انواع جراحی مانند پروتز سینه یا حتی جراحی زیبایی شکم به کیفیت کار جراح و رسیدگی بعد خود مربوط است که نتیجه قابل قبولی را بتواند ارائه دهد.

 

⦁ عفونت محل پروتز سینه

ایجاد عفونت را می‌توان یکی از  عوارض پروتز سينه در نظر گرفت که شاید بیماران بعد از انجام عمل پروتز سینه و یا حتی لیپوساکشن شکم با آن روبرو می‌شوند و قطعاً عفونت نیز همانند خونریزی ممکن است بعد از 2 الی 3 هفته بعد جراحی به چشم آید. معمولاً عفونت با قرمزی، تورم و حساسیت سینه فرد را مواجه می‌کند و حتی ترشحاتی در اطراف پروتز دیده می‌شوند که احتمالاً با تب همراه است.
شما در این شرایط می‌توانید با متخصصین و مشاورین ما در کلینیک کیمیا در ارتباط باشید و وضعیت خود را اطلاع دهید. متخصصین بنا بر تشخیص عفونت خفیف، شاید مصرف آنتی بیوتیک را پیشنهاد دهند اما همیشه آنتی‌بیوتیک چاره کار نیست؛ چرا عفونت‎های شدیدی ممکن است وجود داشته باشد که به برداشتن پروتز ختم خواهد شد.
بهتر بدانید که در این شرایط نمی‌توان پروتز جدیدی را در محل مورد نظر قرار داد و شما باید یک پروسه 3 الی 6 ماهه را در نظر بگیرید تا عفونت کاملاً از بین برود و سپس به انجام مجدد عمل پروتز سینه اقدام کنید. در این شرایط بهتر است بدانید که برای جلوگیری از چنین مشکلاتی تجربه و تخصص جراح جزء نکات اصولی و مهم به شما می‌آید.

همان‌طور که از جدیدترین روش لاغری با دستگاه استقبال می‌کنید، اگر از جراحانی که تبحر بالایی در این زمینه دارند، کمک بگیرید، با رخدادها و عوارض این‌چنینی به ندرت روبرو خواهید شد.

 

عوارض پروتز سینه

⦁ پارگی پروتز سینه

یکی دیگر از”عوارض پروتز سينه” پارگی آن است. البته پاره شدن پروتزهای سینه به هر حال یک روز رخ می‌دهد اما اینکه چند سال طول بکشد که این اتفاق رخ دهد، خود به کیفیت جراحی مربوط می‎شود، شما باید مدت زمان ۷ الی ۱۲ ساله را برای دوام پروتزها در نظر بگیرید. بسیار دیده شده است که برخی از پروتزها حتی طول عمر ۱۵ ساله را نیز تجربه کرده‌اند.
می‌توان گفت پارگی پروتز تنها به شرایطی برمی‌گردد که فرد به کلینیک‌هایی برای این‌کار مراجعه کند که از تجهیزات مناسب استفاده نکرده و جراح تجربه و مهارت کافی نداشته باشد. به همین دلیل بهتر است بدانید که کلینیک کیمیا در این شرایط یک گزینه عالی با عملکرد مطمئن به شمار می‌آید که علاوه بر انجام پروتز سینه شما حتی برای می‌توانید از خدمات ابدومینوپلاستی شکم در این کلینیک استفاده کنید.

⦁ چروکیده شدن پروتز سینه

پروتزها سیلیکونی و پروتزهای نمکی هرکدام ممکن است، حالی موج‌دار و چروکیده را به نمایش بگذارند. معمولاً این مشکل بیشتر در قسمت بالای سینه به وجود می‌آیدو از عوارض پروتز سينه است که افراد در هنگام استفاده از تاب‌های نیم‌تنه و حتی مایو متأسفانه باحالتی آزاردهنده مواجه می‌شوند، توجه داشته باشید که تنها برآورد هزینه‌ها نمی‌تواند به کیفیت کار اشاره داشته باشد؛ چرا که شایدهزینه لیپوساکشن شکم و پهلو و  هزینه پیکر تراشی در یک کلینیک بسیار ارزان‌تر از کلینیک دیگر باشد، اما زمانی که شما از خدمات مورد نظر استفاده می‌کنید، کیفیت کار به شدت پایین آمده و شما را با مشکلات و هزینه‌های بیشتری روبرو می‌کند. با آن وجود این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که تنها بررسی هزینه‌های عمل پروتز سینه را نباید ملاک انتخاب خود قرار دهید و سعی کنید روی کیفیت، سابقه و تخصص جراحان بیشتر تمرکز کنید.

 چروک شدن پروتز

سخن پایانی

عوارض پروتز سينه را جدی بگیرید و تنها به کلینیک‌های معتبر و باسابقه همچون کیمیا مراجعه کنید. عوارض گفته شده که البته به کلیه عوارض آن اشاره نکرده‌ایم برای شما هزینه‌هایی را برآورد خواهند کرد. به همین دلیل، سعی کنید تا حد امکان تنها به کیفیت و سابقه کار جراح و تخصصی که دارد توجه کنید. هیچ کلینیکی خدماتی که استاندارد بالایی دارد را با هزینه و قیمت پایین در اختیار شما قرار نمی‌دهد و باید به دنبال قیمت و تعرفه مناسب باشید.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

LinkedIn
WhatsApp
Twitter
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x