لابیاپلاستی با لیزر چیست؟ و بررسی مزایا و معایب آن

عده بسیاری در رابطه با جراحی لابیاپلاستی اطلاعات دقیقی ندارند و نسبت و مزایا و عوارض آن بی نوجهی می کنند اینکه لابیاپلاستی با لیزر چیست و چه اهمیتی دارد، قطعاً سؤال بسیاری از کاربران است. زیبایی همیشه چیزی بوده است که همه انسان‌ها به دنبال آن هستند. در این بین، بانوان به زیبایی واژن خود بی‌اهمیت نیستند و به همین دلیل، عملی همچون لابیاپلاستی مورد توجه قرار گرفته است.

جدید ترین روش لاغری با دستگاه
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جدید ترین روش لاغری با دستگاه با ما در ارتباط باشید
کلینیک کیمیا

لابیاپلاستی با لیزر چیست

لابیاپلاستی با لیزر چیست ؟عمل زیبایی آلت تناسلی به یکی از پرطرفدارترین عمل‌های جراحی در دنیا برای بانوان تبدیل شده است. لابیاپلاستی یک روش ایده آل برای بانوان است که بتوانند لبه‎ های واژن خود را به شکلی کامل، قرینه کنند. در این میان، سؤالی که مطرح است، این است که آیا جراحی می‌تواند گزینه مناسبی باشد و یا بهتر است بانوان از لیزر استقبال کنند. این‌که لابیاپلاستی با لیزر چیست را می‌توان این‌گونه معرفی کرد که با روش‌های لیزری همچون فرکشنال می‌توان با کمترین خطر عمل لابیاپلاستی (لابیا مینور یا برداشتن لبه‌های پیرامون واژن) را انجام داد. حال سؤالی که مطرح است لابیاپلاستی چیست؟
⦁ همچون شکم که جراحی خاص خود را دارد و آن را به عنوان جراحی زیبایی شکم می‌شناسیم، لابیاپلاستی هم یک نوع عمل جراحی در دسته‌بندی جراحی‌های زیبایی مربوط به واژن است. در این بین، این نوع عمل یا به صورت جراحی یا به صورت لیزری انجام می‌پذیرد. برخی از جراحی کمی هراس دارند و به لیزر تمایل بیشتری نشان می‌دهند. دردی که بانوان به خاطر لابیای بزرگ احساس می‌کنند، باعث می‌شود تا روی به انجام چنین عملی بیاورند.

همه چیز در مورد لابیاپلاستی با لیزر

عمل لابیاپلاستی با لیزر چه هدفی را دنبال می ‌کند؟

در مورد اینکه لابیاپلاستی با لیزر چیست و چه هدفی را دنبال می‌کند می‌توان گفت، قرینه کردن لابیاها اولین هدف این عمل با لیزر است. به این دلیل که زیبایی واژن را چندین برابر می‌کند و این خود موضوع کمی نیست.
برای اینکه لابیای بزرگ کوچک شود هم از این روش می‌توان استفاده کرد و این یکی دیگر از اهداف این عمل به شمار می‌آید. برداشتن چروک لابیا، پوست اضافه و بخش اضافی لابیا قطعاً جزء اهداف این عمل به شمار می‎آیند. این نوع عمل، یک عمل کاملاً رضایت‌بخش برای بانوان است، البته اگر فردی متخصص و باتجربه این کار را برای آن‌ها انجام دهد.

هدف انجام لابیاپلاستی

مزایای لابیاپلاستی با لیزر

اگر بدانید مزایای “لابیاپلاستی با لیزر چیست” قطعاً نسبت به انجام این عمل تمایل زیادی نشان خواهید داد. این نکته را به خاطر داشته باشید که این روش نسبت به جراحی عیب و ایراد خاصی ندارد، البته به شرطی که فردی ماهر و باتجربه این کار را برای شما انجام دهد. در روشی مانند لیزر موارد زیر را به عنوان مزایای آن مدنظر داشته باشید:
⦁ برش و انعقاد هر دو به صورت هم‌زمان انجام می‌پذیرند.
⦁ هیچ‌گونه درد و خونریزی را شما نمی‌توانید برای این روش در نظر بگیرید و این خود یک مزیت عالی به شمار می‌آید.
⦁ تورم و درد لابیاپلاستی با لیزر نسبت به جراحی بسیار کمتر است.
⦁ دوره نقاهت عمل لابیاپلاستی با لیزر، بسیار کوتاه و سریع است و همچون دوره نقاهت لیپوساکشن شکم کمی سخت و زمان‌بر نیست.
⦁ بیمار بلافاصله بعد از انجام عمل با لیزر می‌تواند به فعالیت و کارهای روزانه خود بپردازد.
⦁ لابیاپلاستی با لیزر بدون بخیه صورت می‌گیرد ولی اگر بخیه‌ای هم وجود داشته باشد، بسیار حداقلی است.
⦁ مهم‌ترین مزیت این روش می‌تواند نبودن جای عمل باشد که برای بانوان این مسئله، مسئله بسیار مهمی به شمار می‌آید.
⦁ لابیاپلاستی با لیزر به‌گونه‌ای است که هیچ احتیاجی به بستری شدن نیست؛ چراکه به صورت سرپایی عمل انجام می‌شود.
⦁ قیمت لابیاپلاستی با لیزر نسب به جراحی بسیار کمتر و مقرون به‌صرفه‌تر است و بعد از عمل شما می‌توانید از جدیدترین روش لاغری با دستگاه هم استقبال کنید.

روش های برش لابیاپلاستی با لیزر

روش Trimبرش لابیاپلاستی با لیزر چیست و چگونه انجام می‌شود؟ در مورد روش برش Wedge چه می‌دانید؟
این 2 روش‌های برش مورد استفاده در لابیاپلاستی با لیزر هستند که در کنار لیزر فرکشنال بسیار بکار می‌آیند. و همچنین بهتر است بیشتر به بررسی تفاوت این دو روش بپردازید. روش Trim مناسب آن دسته از افرادی است که به لابیا مینور کوچک علاقه‌مند هستند، در این روش منظم و صاف بودن برش لابیا یک امر مهم است. Wedge روشی است که لابیا را به صورت مثلثی برش می‌دهند و بانوان با ظاهری ایده آل و معمولی‎تر روبرو می‌شوند و همچنین تیرگی و چروکیدگی لابیا از بین می‌رود.  در لابیاپلاستی با لیزر بر اساس نوع برش، هزینه متفاوتی را محاسبه می‌کند.

برش لابیاپلاستی

لابیاپلاستی با لیزر فرکشنال چگونه است؟

لیزر فرکشنال در حل حاضر یکی از شیوه‌های مدرن و به‎روز لیزر است. اگر از لیزر در این روش استفاده شود، هزینه‌ها متفاوت برآورد می‌شود و بهتر است بدانید این نوع لیزر یک نوع لیزر غیر سایشی است. لیزر مورد نظر کاملاً سرپایی بوده و مهم‎تر از همه از وسایل یک‌بار مصرف برای انجام عمل استفاده می‌کنند.

لابیاپلاستی با لیزر مناسب چه افرادی است؟

هزینه پیکر تراشی را آن دسته از افرادی مورد بررسی قرار می‌دهند که به تناسب اندام خود اهمیت می‌دهند، صرفاً پیکر تراشی برای افرادی کمی توپر نیست. حال که در مورد لابیاپلاستی با لیزر چیست با شما صحبت کرده‌ایم، می‌توان گفت این عمل مناسب آن دسته از بانوان عزیزی است که لابیا مینور آن‌ها کمی بزرگ از حد معمول است.
برخی از بانوان سایز لابیای آن‌ها به خاطر رخم، تورم و یا حتی ورم تغییر می‌کند(این دسته باید هرچه سریع‌تر وارد عمل شوند). در بسیاری از مواقع هم لابیا به‌قدری ظاهری نادرستی دارد که فرد دچار اعتماد به نفس پایینی می‌شود و به همین دلیل، ما انجام این عمل را پیشنهاد می‌دهیم. بانوانی هم هستند که هنگام پوشیدن لباس‌هایی تنگ، لابیا ورم می‌کند و همین امر بسیار دردناک و آزاردهنده است.

لابیاپلاستی با لیزر مناسب چه افرادی است؟

 

چرا باید لابیاپلاستی با لیزر را انتخاب کنیم؟

لابیای بزرگ می تواند انجام برخی از فعالیت های بدنی را برای خانم ها ناراحت کننده یا حتی دردناک کند. با کوتاه کردن لابیا، ناراحتی و دردناکی محل مورد نظر، حتی اگر به طور کامل برطرف نشود ، می‌تواند تا حد زیادی کاهش یابد.

خانم هایی که پیش از جراحی لبیاپلاستی، اعتماد به نفس خود را در رابطه زناشویی از دست داده اند. اما پس از انجام جراحی زیبایی لابیاپلاستی احساس آرامش و اعتماد به نفس خود را باز می یابند.

علاوه بر این ، کاهش لابیا می تواند حفظ و رعایت بهداشت شخصی را راحت تر و آسان تر کند.

همچنین به ساده ‌سازی فعالیت‌هایی مانند ادرار کردن و آمیزش جنسی کمک می‌کند. حتی برخی از بانوان از دردناکی استفاده از تامپون شکایت می کردند ، زیرا می‌توان لابیاها را با قرار دادن آن نیشگون گرفت. اما بعد از انجام لابیاپلاستی با لیزر این موضوع برطرف می شود.

 

خطرات و عوارض لابیاپلاستی با لیزر

  • همه جراحی‌ها با سطحی از خطر مانند التهاب و عفونت همراه هستند.با این حال، این خطر با لیزر به حداقل می‌رسد. زیرا از دست دادن خون بسیار کم و یا به صفر می رسد.
  • علاوه بر خونریزی ، زیباجو تورم بسیار کمتری را تجربه خواهد کرد.
  • دوره ریکاوری و نقاهت کوتاه تر و آسان‌تر است.

 

نکات عمومی درباره جراحی لابیاپلاستی با لیزر در تهران

  • جراحی لابیاپلاستی با لیزر معمولاً با استفاده از بی حسی موضعی برای زیباجو انجام می شود.
  • با کوچک کردن لابیاها، نه کلیتوریس و نه مجرای ادرار تحت تأثیر قرار نمی گیرند.
  • لازم به ذکر است که این روش بر اندام های زنانه شما اثر منفی نداشته و بر قدرت باروری شما تاثیر نمی گذارد. چرا که لابیاها به گونه‌ای کوتاه می‌شوند که به راحتی در داخل لبه های ماژور یا بیرونی بنشینند و علاوه بر داشتن شکلی طبیعی ، احساس طبیعی هم داشته باشند.

سخن پایانی در مورد لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر چیست، چه هدفی را دنبال می‌کند، چه مزایا و معایبی دارد را مورد بررسی قرار داده‌ایم. اگر باز هم با سؤال و ابهام خاصی در ذهن خود روبه‌رو شده‌اید، جای هیچ‌گونه نگرانی نیست؛ چراکه مشاورین ما در کلینیک کیمیا، آماده پاسخگویی به سؤالات شما عزیزان به صورت آنلاین، تلفنی یا حتی حضوری هستند.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

LinkedIn
WhatsApp
Twitter
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x