لابیاپلاستی چیست؟ و چگونگی انجام آن

عده بسیاری به دنبال بررسی عوارض و مزایای  جراحی لابیاپلاستی هستند و ممکن است اطلاعات کامل درباره این جراحی نداشته باشند اینکه لابیاپلاستی چیست سؤال بسیار پرتکرار این روزهای صفحات وب است. توجه داشته باشید که زیبایی ظاهری همیشه جزء موارد کلیدی به شمار می‌آیند و در این میان، شاید همیشه بحث ظاهر برای انجام جراحی مدنظر نباشد و دلایل پزشکی مطرح باشند که برای لابیاپلاستی هم دلایل پزشکی و هم دلایل زیبایی را می‌توان در نظر گرفت.

در این مطلب با چه مواردی آشنا می شویم ؟

لابیا
جراحی زیبایی شکم
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جراحی زیبایی شکم با ما در ارتباط باشید
کلینیک کیمیا

لابیاپلاستی چیست

این روزها همه به دنبال جدیدترین روش لاغری با دستگاه هستند، ولی شاید از روش‌های نوین دیگر جراحی مربوط به قسمت‌های دیگر بدن بی‌خبر باشند. شما میدانید لابیاپلاستی چیست؟ تا به حال اسم این جراحی به گوش شما خورده است؟ آیا میدانید مربوط به چه قسمتی از بدن است؟
عجله نکنید؛ چرا که گام به گام قصد داریم شما را با این جراحی پرطرفدار بیشتر آشنا کنیم. در ادامه مطلب لابیاپلاستی چیست بهتر است بدانید لابیاپلاستی یک نوع عمل جراحی است که چین‌های پوستی اطراف مجرای واژن و ادرار را کاهش می‌دهد، به همین سادگی! البته نام دیگر چین‌های پوستی پیرامون مجرای ادرار و واژن، لابیا مینور است. این عبارت شاید کمی سخت باشد، پس روی همان چین‌های پوستی که گفته شد، تمرکز می‌کنیم.
به خاطر داشته باشید که این چین خوردگی که یک نوع پوست اضافه تلقی می‌شود، در برخی از شرایط می‌تواند مشکلات زیادی را به وجود آورد. یکی از عمده مشکلات رایج این است که شما در حال انجام یک فعالیت ورزشی هستید و این چین‌خوردگی‌ها دچار پیچ خوردگی می‌شود و یک حالت بسیار دردناک و آزاردهنده را به وجود می‌آورد، در هنگام رابطه جنسی هم که دیگر بماند. با این حساب باید به اهمیت انجام این جراحی پی برده باشید.

اهمیت لابیاپلاستی (2)

همه چیز در مورد لابیاپلاستی

لابیامینور چیست؟

لابیاپلاستی چیست؟ این ممکن است سوال بسایری از شما در مورد لابیاپلاستی و لابیامینور باشد در اطراف واژن، لبه‌هایی وجود دارند که به این لبه‌ها لابیاها می‌گویند. لبه بیرونی(لابیای بیرونی) در اصل بخش بزرگ لبه واژن را تشکیل می‌دهد که به آن لابیا ماژور هم می‎گویند. لابیا ماژور با چین‌های بزرگ‌تر خود شناخته می‌شود که این چین‌های بزرگ‌تر می‌تواند از اندام تناسلی شما در قسمت خارج مراقبت کند. در این میان، چین داخلی که به عنوان لابیا مینور آن را می‌شناسند، لبه‌های کوچک داخل واژن هستند که از دهانه مجرای ادرار مراقبت می‌کنند. اما همیشه هرچیزی بیش از حد قطعاً مشکل‌ساز است، حتی اگر لبه‌های داخلی واژن باشند.

لابیامینور

 

 

دلایل انجام لابیاپلاستی چیست

دلایل پزشکی و فیزیکی و دلایل زیبایی و جنسی هرکدام به شکلی دلایل موجهی هستند که می‌توان برای انجام عمل جراحی لابیاپلاستی در نظر گرفت. به‌هرحال هر عملی دلیلی دارد، مانند لیپوساکشن شکم که به حذف چربی‌های شکم مربوط است.
چنانچه دلیل فرد پزشکی و فیزیکی باشد، جمع شدن بیش از حد لبه‌های داخلی واژن باعث ایجاد عفونت می‌شود؛ چرا که محل تجمع باکتری‌ها است و همین امر می‌تواند نظافت شخصی را بسیار دشوار کند. کشیده شدن چین‌های داخلی در حین رابطه جنسی هم بسیار آزاردهنده است که این موارد نمونه‌ای از دلایل فیزیکی و پزشکی به شمار می‌آیند.
برای این‌که بدانید دلایل زیبایی و جنسی لابیاپلاستی چیست هم می‌توان گفت، برای برخی چین خوردگی لبه‌های داخلی واژن یک نوع نقص به شمار می‌آید که روی اعتمادبه‌نفس آن‌ها تأثیر می‌گذارد. توجه داشته باشید که از نظر جنسی بالاخره واژن بخش مهمی در بدن به شمار می‌آید و هرگونه مشکل در این قسمت می‌تواند روی رابطه جنسی فرد تأثیر مستقیمی بگذارد. حتی پوشیدن لباس تنگ در برخی از شرایط می‌تواند دردهای آزاردهنده‌ای را برای فرد با این شرایط به وجود آورد. با توجه به آن چه گفته شد، تنها به برآورد هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو فکر نکنید، اگر با چنین عارضه‌ای روبه‌رو هستید، به هزینه این نوع جراحی هم بیندیشید.

چرا لابیاها بزرگ می‌شوند؟

یکی از دلایل واضحی که می‌توان در نظر گرفت برای بزرگ شدن لبه‌های لابیاها، بارداری است. زمانی که می‌شنویم، بهشت زیر پای مادران است، شاید یک شعار به نظر برسد ولی حقیقتاً مادران در هنگام بارداری و زایمان با مشکلات روحی و جسمی بسیار زیادی روبه‌رو می‌شوند که سلامتی آن‌ها را تحت شعاع قرار می‌دهد. یکی از این مشکلات، بزرگ شدن لابیاها است.
تغییراتی که مربوط به وزن است، مسائل ژنتیکی و افزایش سن همگی از جمله دلایلی هستند که باعث بزرگ شدن لابیاها می‌شوند که با این حساب اگر با هرکدام از این دلایل برای بزرگ شدن لابیا مواجه شده‌اید، باید به دنبال پاسخ کلیدی این سؤال که عمل جراحی “لابیاپلاستی چیست” باشید. طبیعتاً هرچقدر اطلاعات شما در این زمینه بیشتر باشد، عمل خود را آگاهانه‌تر تجربه خواهید کرد. همیشه که اطلاعات بانوان نباید پیرامون بحث هزینه ابدومینوپلاستی و یا جراحی‌های دیگر باشد.

تکنیک های بزرگ و کوچک کردن لابیا

برای کوچک کردن و بزرگ کردن لابیا تکنیک‌هایی وجود دارد. تکنیک وج به کوچک‌تر کردن لابیا اختصاص دارد. لابیاها را به صورت V انگلیسی جراح برمی‌دارد که برش با استفاده از چاقو و یا لیزر امکان‌پذیر است. برای بزرگ کردن لابیا، جراح از تزریق چربی کمک می‌گیرد. چربی می‌توانند از ناحیه‌های مختلف بدن همچون ران گرفته شود که البته برخی از تزریق هیالورونیک استفاده می‌کنند. تصور نکنید که تنها ابدومینوپلاستی شکم تکنیک های خاص خود را می‌طلبد، اگر بدانید لابیاپلاستی چیست قطعاً متوجه اهمیت این تکنیک‌ها خواهید شد. البته ما به صورت مختصر و مفید به بررسی تکنیک‌ها پرداخته‌ایم.

تکنیک های بزرگ و کوچک کردن لابیا

 

عوارض لابیاپلاستی

بسیاری در هنگام برآورد هزینه پیکر تراشی از مشاورین کلینیک کیمیا در مورد عوارض این روش سؤالاتی می‌پرسند و مشاورین ما، با صبر و حوصله پاسخ می‌دهند. در مورد اینکه عوارض لابیاپلاستی چیست هم ما به صورت اجمالی صحبت می‌کنیم. البته توجه داشته باشید که عوارضی که اشاره خواهیم کرد، به ندرت به وجود می‌آیند و باید به مهارت و تجربه جراح خود توجه کنید که با چنین عوارضی روبه‌رو نشوید.
باقی ماندن جای زخم عمل اولین عارضه‌ای است که شاید با آن روبه‌رو شوید، سپس خونریزی، کبودی، عفونت و بازشان جای زخم از دیگر عوارضی به شمار می‌آیند به همین دلیل کوچک کردن لابیا بدون جراحی را به بیشتر افراد توصیه میکنیم که باید در نظر گرفت کوچک کردن لابیا بدون جراحی از راه های ورزش های خانگی امکان پذیر و قابل انجام است. همان‌طور که جراحی زیبایی شکم توسط جراحی ماهر با کمترین عوارض همراه است، لابیاپلاستی هم از این قضیه مستثنا نیست.

سخن پایانی در مورد لابیاپلاستی

در مورد اینکه لابیاپلاستی چیست با شما صحبت کرده‌ایم. البته اطلاعاتی که ارائه داده‌ایم، به این دلیل که خارج از حوصله کاربر نباشد را بسیار مختصر ولی مفید بیان کرده‌ایم.به هر حال متوجه شده‌ایم که چه افرادی باید از تکنیک‌های این نوع عمل جراحی استفاده کنند. شما برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاورین کلینیک کیمیا در تماس باشید.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

LinkedIn
WhatsApp
Twitter
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x