لاغری با لیزر بدون جراحی چیست؟ و بررسی مزایا و معایب آن

لاغری با لیزر بدون جراحی از جدیدترین روش لاغری با دستگاه به شمار می رود که طرفداران فراوانی را نیز دارد. این روزها برای اینکه بتوانید از شر چربی های مضر خلاص شوید، می توانید از روش های مختلفی بهره بگیرید که یکی از آنها لاغری با لیزر است. اما اینکه چگونه می توان با کمک لیزر به یک اندام ایده آل رسید موضوعی است که سعی داریم بیشتر به آن بپردازیم و لاغری با لیزر بدون جراحی را به صورت کامل برای شما شرح دهیم. اگر این روزها به فکر لاغر شدن هستید به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله از این مقالات کلینیک کیمیا ما را همراهی کنید و اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب کنید.

در این مطلب با چه مواردی آشنا می شویم ؟

در این مطلب با چه مواردی آشنا می شویم ؟
جراحی زیبایی شکم
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جراحی زیبایی شکم با ما در ارتباط باشید
کلینیک کیمیا

لاغری با لیزر چیست؟

لاغری با لیزر بدون جراحی امروزه طرفداران بسیار زیادی دارد و همانطور که برخی از افراد برای حذف کردن چربی های خود به سراغ ابدومینوپلاستی شکم می روند، برخی دیگر ترجیح می دهند از این روش برای لاغر شدن استفاده کنند. لاغری با کمک لیزر از جمله جدیدترین و می توانیم بگوییم بهترین شیوه هایی است که تمامی افرادی که به دنبال لاغری هستند، می توانند از آن استفاده کنند. با کمک لیزر و تنها در چند جلسه می توان چربی های قسمت مشخصی از بدن را حذف کنید.

 با کمک لیزر می توانید چربی هایی که به وسیله ورزش هم از بین نخواهند رفت را به آسانی برطرف کنید و تحت درمان قرار بگیرید. در جراحی با لیزر، از لیپولیز بهترین و جدیدترین دستگاه های لیزر لاغری است که بسیار کم خطر بوده و افراد می توانند پس از اینکه دوره درمان را به سر بردند، فوری کارهای روزمره خود را از سر بگیرند. در این روش چربی های بدن در هم شکست خواهند شد و از بدن خارج می شوند.

لاغری با لیزر چیست؟

همه چیز در مورد لاغری با لیزر

مزایای لاغری با لیزر

قطعا در لاغری با لیزر مزایای بسیار زیادی وجود دارد که این روزها توانسته افراد بسیاری را به سوی خود بکشاند. اگر شما هم در فکر جراحی زیبایی شکم هستید اما از خطراتی که دارد می ترسید به شما پیشنهاد می کنیم روش لاغری با لیزر بدون جراحی را امتحان کنید. از جمله مزایایی که می توانیم برای این روش درمانی نام ببریم موارد زیر هستند:

  • خطر به وجود آمدن زخم بسیار کم است.
  • احتمال به وجود آمدن عفونت در قسمت های تحت درمان خیلی کم است.
  • به صورت متداول بعد از یک هفته افراد می توانند فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرند بدون اینکه مشکلی برای آنها به وجود می آید.

معایب روش لاغری با لیزر

به جرات می توانیم بگوییم هر شیوه ای درمانی علاوه بر این که می تواند مزایای بسیاری را برای افراد به دنبال داشته باشد معایبی را نیز دارد. روش لاغری با لیزر بدون جراحی هم مانند لیپوساکشن شکم عوارضی دارد که البته آنقدر کم هستند که نمی توان از انجام آن چشم پوشی کرد. افرادی که با کمک لیزر می خواهند لاغر شوند ممکن است بعد از انجام کار کبودی یا ناراحتی هایی را در آن بخش حس کنند. شوک الکتریکی هم از دیگر عوارضی است که امکان دارد در صورت کمبود تجهیزات یا عدم دانش زیاد پزشک با آن مواجه شوید.

انواع دستگاه های لاغری با لیزر

“لاغری با لیزر بدون جراحی” با کمک دستگاه های مختلف می تواند انجام بگیرد. البته هزینه های هر کدام هم متغیر است، همانطور که هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو ممکن است دستخوش تغییراتی شود، بهره گیری از دستگاه های لاغری با لیزر هم با در نظر گرفتن نوع دستگاه و شیوه لاغری که می خواهید در پیش بگیرید ثابت نیست و نمی توان یک قیمت تعیین شده ثابت را بیان کرد. با کمک دستگاه های مناسب و تنها در چند جلسه شما می توانید به لاغری که مد نظر دارید، برسید و نتایج مطلوبی را به دست آورید. از معروف ترین دستگاه های لاغری با لیزر موارد زیر هستند:

لیزر لیپولیز

لیپولیز از جمله بهترین و همانطور که در ابتدای مطلب هم به آن اشاره کردیم جدیدترین دستگاه های لاغری بوده که بسیار کم تهاجم است. با کمک این دستگاه چربی بازوها، شکم، ران و غبغب را می توانید به آسانی از بین ببرید. عوارضی که می توانیم برای انجام لاغری با کمک این دستگاه از آنها یاد کنیم کبودی و متورم شدن است.

لیزر لیپولیز

لیزر هایفولیپولیز

در شیوه لیزر هایفولیپولیز معمولا از دستگاهی با نام لیپوسونیک استفاده می کنند و از آن برای کم شدن چربی های اطراف شکم استفاده خواهند کرد. اگر بخواهیم از مزایای این دستگاه نام ببریم باید بدانید که این روش عوارضی اصلاً ندارد. در روش هایفولیپولیز امواج متمرکز به عمق ۱ تا ۲ سانتی متری پوست ورود پیدا می کنند و موجب از بین رفتن سلول های چربی خواهند شد.

سخن پایانی

لاغری با لیزر بدون جراحی از روش های کم تهاجم و کم خطری است که این روزها افراد زیادی برای رسیدن به یک اندام مناسب به سراغ آن می روند. اما موضوعی که در این رابطه باید بدانید این است که همه اشخاص برای این شیوه ها مناسب نیستند و باید قبل از انجام آن با پزشک حرفه ای و متخصص در این زمینه صحبت کنند. برای کمک گرفتن از لیزر می توان از دستگاه های مختلفی استفاده کرد و پس از چند جلسه شاهد کم شدن سایز و کاهش وزن بود. در این مطلب سعی داشتیم شما را بیشتر با لاغری با لیزر بدون جراحی آشنا کنیم و از مزایا و معایب و آن صحبت کنیم. اگر در خصوص این روش سوالی دارید می توانید با کارشناسان ما در کلینیک کیمیا ارتباط برقرار کنید. علاوه بر این اگر می خواهید در ارتباط با هزینه پیکرتراشی یا هزینه آبدومینوپلاستی اطلاعاتی به دست آورید، مشاوران ما می توانند در این زمینه به شما کمک کنند.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

LinkedIn
WhatsApp
Twitter
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x