لیفت اندوسکوپی شقیقه چگونه انجام می شود؟

می‌توان گفت لیفت اندوسکوپی شقیقه یک روش جراحی زیبایی است که توسط دستگاه اندوسکوپ انجام می‌پذیرد. معمولاً این روش بهترین گزینه برای برطرف کردن چین و چروک اطراف چشم به شمار می‌آید. شما برای جوانسازی پوست صورت خود، بهتر است انجام این نوع جراحی زیبایی را پشت گوش نیندازید که پرسنل متخصص ما در کلینیک کیمیا با معقولانه‌ترین هزینه با کیفیت‌ترین نتیجه را برای شما به نمایش خواهند گذاشت.

لیفت اندوسکوپی صورت
هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو با مشاوران ما ارتباط بگیرید
آموزش سئو

لیفت اندوسکوپی شقیقه

همه ما از چین و چروک روی پوست به خصوص پوست صورت بیزاریم. حال اگر این خطوط در اطراف چشم ظاهر شود، قطعاً زیبایی صورت را تحت تأثیر قرار می‌دهد. لیفت اندوسکوپی شقیقه تا حد زیادی می‌تواند این مشکل را حل کند. مطمئناً چین و چروک اطراف چشم که به خطوط پنجه کلاغی شبیه هستند، سن افراد را بیشتر نشان می‌دهند. شما زمانی که در ابتدای ظاهر شدن این خطوط به درمان آن بپردازید، قطعاً با روش‌های آسان‌تری و هزینه کمتری می‌توانید این مشکل را برطرف کنید. متأسفانه برخی تنها از روش‌های درمانی و زیبایی جراحی زیبایی شکم استقبال می‌کنند. در صورتی که امروزه چین و چروک شاید نسبت به شکم که در اندام بسیار بخش مهمی است، آزاردهنده‌تر باشد و زیبایی را به‌کلی تحت تأثیر قرار دهد. چین و چروک صورت و علی‌الخصوص اطراف چشم در کاهش اعتماد به نفس افراد تأثیر مستقیمی دارد. امروزه تنها برای افراد میان‌سال موضوع چین و چروک اطراف چشم مطرح نیست و حتی افراد جوان نیز ممکن است با این مشکل مواجه شوند و به همین دلیل بهتر است که به لیفت ناحیه شقیقه بپردازند و هزینه پیکرتراشی را مورد بررسی قرار دهید.

همه چیز در مورد لیفت اندوسکوپی شقیقه

معیار زیبایی شقیقه چیست؟

همان‌طور که شکم معیارهای خاص خود را برای زیبایی دارد و برای رسیدن به این معیارها از لیپوساکشن شکم استفاده می‌کنند، پر بودن شقیقه نیز اولین معیاری است که نباید آن را نادیده گرفت. عضله تمپورالیس و بافت چربی را 2 نوع بافت می‌توان در نظر گرفت که می‌توانند به حجم‌دهی ناحیه شقیقه کمک کنند. اگر دقت کنید آن دسته از افرادی که پا به سن می‌گذارند یا دندان‌های ناسالمی دارند، نمی‌توانند از این دو بافت در طولانی ‌مدت به نحو احسنت استفاده کنند.

 همین امر باعث می‌شود تا چهره این افراد خصوصاً در قسمت شقیقه ضعیف دیده شود که خانم‌ها در مقایسه با آقایان حجم چربی بیشتری را در ناحیه شقیقه خود احساس می‌کنند. زمانی که حجم چربی شقیقه بیشتر باشد، چشم‌ها نیز در کانون توجه قرار می‌گیرند و زمانی که چربی این ناحیه کم می‌شود عمدتاً افراد با گودی ناحیه شقیقه مواجه شده و همین امر باعث پیرتر نشان دادن صورت و به خصوص چشمان این افراد خواهد شد. بدین ترتیب، همان‌طور که به دنبال جدیدترین روش لاغری با دستگاه هستید، بهتر است از روش‌های جراحی زیبایی که می‌تواند این مشکل را حل کند، نیز استقبال کنید.

نحوه انجام لیفت اندوسکوپی شقیقه

این نوع جراحی ممکن است با بی‌هوشی البته از نوع عمومی یا بی‌حسی انجام پذیرد که در هر صورت همانند لیپوساکشن شکم در دسته‌بندی جراحی‌های سبک جای می‌گیرد و می‌تواند کاملاً سرپایی باشد، پس جای هیچ‌گونه نگرانی نیست. زمانی که این‌طور بیان می‌کنیم که جای هیچ‌گونه نگرانی نیست، هنگامی است که شما به یک کلینیک معتبر همچون کلینیک کیمیا مراجعه کنید تا کلیه پروسه جراحی به‌صورت استاندارد انجام پذیرد.

در ابتدا بعد از بی‌حسی یا بیهوشی عمومی در قسمت‌هایی نظیر پوست سر و لابه‌لای موها یا به قولی زیرخط رویش مو برش کوچکی انجام می‌شود که البته به‌هیچ‌عنوان بعد از ترمیم زخم شما با هیچ‌گونه مشکلی در زیبایی قسمت سرخود روبرو نخواهید شد.

حال که فرایند برش انجام می‌شود، پوست ناحیه شقیقه را به صورت کشیده به سمت خط رویش موها می‌توان در نظر گرفت و تنها باید متخصص مدنظر داشته باشد که محلی که دم ابرو وجود دارد را به‌درستی تنظیم کند. حال شاید از خود بپرسید که با پوست اضافی که به خاطر کشیدگی پوست به وجود آمده است باید چه کرد؟ این پوست را برش می‌دهند و سپس محل موردنظر را بخیه می‌زنند. همان‌طور که ابدومینوپلاستی شکم باید کاملاً ماهرانه انجام شود، لیفت ناحیه شقیقه با اندوسکوپی نیز باید کاملاً حرفه‌ای باشد.

نحوه انجام لیفت اندوسکوپی شقیقه

مزیت لیفت شقیقه

“لیفت اندوسکوپی شقیقه” تنها یک مزیت ندارد و باید گفت می‌خواهیم در مورد مزایای آن با شما صحبت کنیم. اگر به دنبال تقارن برای حالت ابروهای خود هستید، صد درصد این روش می‌تواند بهترین گزینه باشد. کشیدگی ابروها و چشم‌ها به سمت بالا را نیز جزء جذابیت‌های چهره می‌توان در نظر گرفت که این خود از مزایای اصلی لیفت شقیقه به شمار می‌آورند؛ همچنین لیفت شقیقه به درشت‌تر نشان دادن چشمان شما به نحو احسنت کمک می‌کند. ناگفته نماند که از بین رفتن خطوط پنجه کلاغی می‌تواند چهره شما را زیباتر و جوان‌تر نشان دهد.

هزینه لیفت اندوسکوپی شقیقه

شما در کلینیک کیمیا می‌توانید هزینه‌هایی مانند هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو را مورد بررسی قرار دهید و همچنین در مورد هزینه لیفت مربوط به اندوسکوپی شقیقه نیز از مشاورین ما اطلاعات لازم و کامل را به دست آورید. طبیعتاً روشی که شما برای انجام لیفت ناحیه شقیقه در نظر می‌گیرید شما را با قیمت و هزینه‌های متفاوتی روبرو می‌کند که صد درصد اندوسکوپی به‌عنوان مثال نسبت به نخ بالاتر است.

نوع کلینیک، موقعیت مکانی، تجهیزات، تبحر متخصصین و مسائل این‌چنینی را نمی‌توان به‌هیچ‌وجه نادیده گرفت. توجه داشته باشید که کیفیت قطعاً نسبت به قیمت در اولویت قرار می‌گیرد و بهتر است چندان به خاطر قیمت و هزینه پایین‌تر به هر کلینیک و متخصصی اعتماد نکنید. خصوصاً در مورد برآورد هزینه ابدومینوپلاستی تبحر متخصص معیار تعیین‌کننده قیمت است.

سخن پایانی

لیفت اندوسکوپی شقیقه امروزه یکی از روش‌های جراحی برای از بین بردن چین و چروک‌های اطراف چشم به شمار می‌آید. معمولاً با توجه به کلینیکی که شما انتخاب می‌کنید، کیفیت کار و هزینه جراحی با این روش قطعاً متفاوت است. کلینیک کیمیا یکی از بهترین گزینه‌های انتخابی می‌تواند باشد که امروزه در فضای نت نیز خدمات خود را برای رفاه حال کاربران خود ارائه می‌دهد. به‌گونه‌ای که شما برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید. به هر حال خدمات آنلاین شما را اتلاف هزینه و انرژی به بهترین شکل ممکن دور می‌کند.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

LinkedIn
WhatsApp
Twitter
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x