لیفت ران چیست؟ و چگونه انجام می شود؟

جراحی های زیادی در زمینه لیفت وجود دارد همچنین ممکن است مشکلاتی مانند وجود سلولیت و چربی های اضافه برای افرادی ناخوشایند باشد لیفت ران روشی منحصر به فرد برای از بین بردن سلول‌های چربی و سلولیت ران‌های پا است. این روش را باید جراحی ماهر و باتجربه انجام دهد که از نتایج پایانی عمل رضایت حاصل کنید. متأسفانه برخی تنها به هزینه عمل فکر می‌کنند، در صورتی‌که کیفیت جراحی مهم است تا در طولانی مدت مشکل و آسیبی به وجود نیاید. در ادامه بیشتر به بررسی این عمل جراحی پرطرفدار، خصوصاً در بین بانوان خواهیم پرداخت.

در این مطلب با چه مواردی آشنا می شویم ؟

عوارض لیفت ران
جراحی زیبایی شکم
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جراحی زیبایی شکم با ما در ارتباط باشید
کلینیک کیمیا

لیفت ران

لیفت ران یک نوع روش جراحی است که پوست، بافت و چربی اضافی ران را از قسمت بالایی ران برمی‌دارد. سلولیت و سلول‌های چربی که در قسمت ران پا جمع می‌شوند ظاهری ناخوشایند را به وجود می‌آورند و به راحتی با انجام انواع تمرین‌های ورزشی هم این سلول‌های چربی از بین نمی‌روند؛ به همین دلیل، این نوع لیفت یعنی لیفت ران‌  علاوه بر انواع جراحی زیبایی شکم مورد توجه قرار گرفته است و بسیاری از افراد برای رهایی از وضعیت ظاهری ناخوشایند به سراغ اینگونه جراحی ها میروند که در میان آنها ابدومینوپلاستی شکم از طرفداران زیادی برخوردار است البته بهتر است قبل از اقدام برای انجام  هرگونه جراحی نسبت به آن اطلاعات کامل کسب کنید و در رابطه با مزایا و معایب آن آگاهی کامل داشته باشید.

اهمیت لیفت ران

همه چیز در مورد لیفت ران

روش های انجام لیفت مربوط به ران

هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو با توجه به روش‌هایی که انجام می‌پذیرد، برآورد می‌شود و در مورد لیفت مربوط به ران هم و روش ای دیگر مربوط به بدن مانند جدید ترین روش لاغری با دستگاه هم همین موضوع به همین شکل وجود دارد. لیفت ران داخلی یکی از روش‌های لیفت است که به درون ران مربوط می‌شود و برای آن دسته از افرادی که با رژیم‌های غذایی و فعالیت‌های ورزشی به هدف خود نرسیده‌اند، مناسب است. ران و پوبیس به یکدیگر متصل هستند که در محل این اتصال برشی زده می‌شود و این روش انجام می‌پذیرد. بدین ترتیب، جراح به بافت‌های زیرین هم دسترسی دارد.

لیفت ران مینی در شرایطی انجام می‌شود که بخش یک سوم ران دچار افتادگی شده باشد. البته نسبت به روش قبلی آن‌چنان نتیجه‌ای به همراه ندارد همچنین هزینه لیفت ران در نوع جراحی متفاوت تر خواهد بود و اسکار کمی به وجود می‌آید و طبیعتاً دوره نقاهت طولانی را  در زمان جراحی “لیفت ران” به وجود نمی‌آورد.

روش های انجام لیفت مربوط به ران

کاندید مناسب لیفت ران

شما در هنگام انجام ابدومینوپلاستی شکم باید با مشاورین کلینیک صحبت کنید که آیا کاندید مناسبی برای انجام این نوع عمل جراحی هستید یا خیر و بعد درمورد براورد هزینه ابدومینوپلاستی صحبت کنید. در مورد لیفت قسمت ران هم موضوع به همین شکل اهمیت دارد. افرادی می‌توانند این عمل را انجام دهند که در قسمت ران خود پوست و بافت اضافی داشته باشند.
همچنین آن دسته از افرادی که ثبات وزنی دارند هم کاندید مناسبی هستند. ناگفته نماند که فرد متقاضی باید از شرایط بدنی مطلوبی برای انجام این جراحی و لیپوساکشن شکم برخوردار باشد، در غیر این صورت عمل موردنظر نمی‌تواند عمل رضایت بخشی محسوب شود، استعمال دخانیات یکی از دلایلی است که برای انجام هر نوع جراحی حتی لیپوساکشن شکم هم مشکلاتی را به وجود می‌آورد. پس اگر قصد دارید که لیفت قسمت ران را انجام دهید، باید دخانیات را ترک کنید.

آماده سازی قبل از جراحی لیفت ران

زمانی که به دنبال جدیدترین روش لاغری با دستگاه هستید، طبیعتاً با مزایای آن هم آشنا هستید. در مورد مزایای انجام لیفت قسمت ران‌ها چه می‌دانید؟
اولین مزیتی که می‌توان در نظر گرفت، برداشتن چربی‌های قسمت ران پا است که این‌چنین بافت و پوست اضافه از بین می‌روند. مزیت بعدی کم شدن سلولیت است، سلولیت حقیقتاً ظاهر ناخوشایندی را برای پا به وجود می‌آورد و به همین دلیل حذف آن بسیار می‌تواند روی زیبایی پوست ران ها تأثیرگذار باشد.
جوان‌سازی و روشن شدن پوست ران ها هم از جمله مزایای دیگری است که می‌توان در نظر گرفت. با انجام لیفت ران تناسب بیشتری میان اندام بدن به وجود می‌آید و به همین دلیل است که امروزه طرفداران انجام این عمل کم نیستند.

عوارض جراحی لیفت ران

بعد از جراحی احتمالاً تورم، لخته شدن خون، درد و بی‌حسی را تجربه کنید که بعد از 3 الی 4 روز این عوارض برطرف خواهند شد و می‌توان گفت کمی طبیعی است. ولی بیشتر از 4 روز طول بکشد، باید به پزشک مراجعه کنید همچنین باید به این توجه داشته باشد که نتیجه لیفت ران برای همه افراد یکسان نیست .حساسیت پوست ران نسبت به نور خورشید یکی از عوارضی است که باید در نظر بگیرید و در این میان، تا 1 سال احتمالاً ایجاد اسکار موقت هم وجود دارد که می‌توانید از کرم‌های ضد اسکار استفاده کنید. این نکته را هم به خاطر داشته باشید که اگر برای هر نوع عملی مانند پیکر تراشی تنها به قیمت و هزینه پیکر تراشی توجه کنید، نتیجه خوبی حاصل نخواهد شد. در مورد جراحی لیف ران هم همین‌طور است، هر نوع عمل دیگری هم که باشد، شما باید به مهارت و تجربه جراح توجه کنید و به تحقیق بپردازید و همچنین امکانات کلینیک را ارزیابی کنید. هیچ‌وقت خدمات بروز و باکیفیت با هزینه ارزان به دست نمی‌آیند، بلکه باید به دنبال هزینه مناسب خدمات ازجمله هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو هزینه لیفت ران باشید که عوارضی بعد از عمل به صورت غیر اصولی گریبان گیر شما نشود و شما هم‌اکنون می‌توانید از مشاورین ما در مورد هزینه ابدومینوپلاستی و هر نوع عمل جراحی دیگر هم اطلاعات کافی را کسب کنید.

عوارض جراحی لیفت ران

سخن پایانی

لیفت ران همان‌طور که گفته شد یکی از روش‌های عالی برای از بین بردن چربی‌ها و بافت اضافی پوست ران است. بدین ترتیب، ران ها هم می‌توانند روند جوانسازی خود را به راحتی طی کنند. ران‌ها در تناسب اندام نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کنند و به همین دلیل، نباید روی این موضوع تمرکز کنید که هزینه این عمل چقدر می‌شود؛ چرا که بحث کیفیت جراحی است، جراحی باکیفیت هیچ‌وقت با هزینه پایین انجام نمی‌شود و باید به دنبال هزینه مناسب در یک کلینیک مناسب مانند کیمیا باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این روش جراحی در بین انواع مختلف جراحی‌های زیبایی، با مشاورین ما در کلینیک کیمیا در ارتباط باشید.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

LinkedIn
WhatsApp
Twitter
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x