لیفت شقیقه با اندوتاین چیست؟ و چگونه انجام می شود؟

جوانسازی یکی از مهم ترین کارهایی است که امروزه افراد زیادی به آن روی آورده اند. این یک حقیقت است که تمام افراد می خواهند از چهره ای زیبا برخوردار بوده و جذابیت آنها کاهش نیابد. راه های زیادی برای جوانسازی مانند استفاده از جدیدترین روش لاغری با دستگاه، لیفت شقیقه با اندوتاین و… وجود دارد که ما می خواهیم درباره با لیفت شقیقه با اندوتاین با شما صحبت کنیم. این روش امروزه رواج پیدا کرده است و با استفاده از آن افراد زیادی به جوانسازی چهره خود کمک می کنند. اگر می خواهید نکات مهم درباره با لیفت شقیقه با اندوتاین را بیاموزید؛ ما به شما پیشنهاد می کنیم که ادامه این مقاله را از دست ندهید با وب سایت ما همراه باشید.

در این مطلب با چه مواردی آشنا می شویم ؟

لیفت شقیقه
جراحی زیبایی شکم
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جراحی زیبایی شکم با ما در ارتباط باشید
کلینیک کیمیا

لیفت شقیقه با اندوتاین

قطعا می دانید و دیده اید که با افزایش سن افراد، پوست سفتی و مقاومت خود را دست می دهد. همچنین با از بین رفتن بافت های چربی زیر پوست، باعث می شود که با تاثیر جاذبه پوست دچار افتادگی شده و چین و چروک هایی در پوست دیده شود. دیده شدن این چین و چروک ها قطعا باعث می شود که زیبایی و جذابیت فرد از بین برود. به همین دلیل است که تمام افراد به دنبال راهی هستند که این چین و چروک ها را از بین ببرند. یکی از بهترین روش ها برای از بین بردن چروک های صورت لیفت شقیقه با اندوتاین است. در این لیفت با عمل جراحی و انجام فرایند های مختلف پوست شما را بالا می کشند تا دوباره به حالت صاف درامده و چین و چروک ها از بین بروند. بعد از این جراحی شما می توانید دوباره از چهره ای جوان و زیبا بهره مند شوید. همچنین برای زیبا سازی اندام و شکم نیز از عمل های زیبایی استفاده می‌کنند و نکته ای که مهم است هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو و همینطور هزینه ابدومینوپلاستی است که در کنار هزینه “لیفت شقیقه با اندوتاین” باید به شما بگوییم که بهتر است از کلینیکی به آن مراجعه می کنید بپرسید. بعد از اطلاعاتی که در بالا درباره با این لیفت گفته شد؛ شاید برایتان سوال باشد که آندوتاین چگونه انجام می شود؟ در جواب به این سوال باید به شما بگوییم که آندوتاین با استفاده از موادی استفاده می شود که هیچ عوارضی را به همراه نخواهد داشت. در این جراحی دندانه ها و خارهای روی آندوتاین قرار می گرفته که در زیر پوست جایگذاری می شوند و به بافت پوست فرو می روند. این خارها و دندانه ها باعث جلوگیری از افتادگی پوست شده و همچنین پوست را بالا می کشد. در جدیدترین روش لاغری با دستگاه نیز عوارض به پایین ترین حد خود رسیده است و نگرانی خاصی بابت عوارض بعد از عمل نباید داشته باشید. به دلیل اینکه در روش های جدید با توجه به پیشرفت دستگاه ها عوارض ناشی از انجام این کار موقتی بوده و بعد از مدتی از بین می‌روند.

لیفت شقیقه با اندوتاین چیست

همه چیز در مورد لیفت شقیقه با اندوتاین

لیفت شقیقه با اندوتاین برای چه کسانی مناسب است؟

دیگر سوال مهمی که خیلی از افراد از ما می پرسند این است که انجام لیفت شقیقه با اندوتاین برای چه کسانی مناسب است؟ در جواب به این سوال مهم باید به شما بگوییم که اگر خواسته باشید به طور دقیق از این مسئله مطلع شوید بهترین کار این است که به یک متخصص مراجعه کرده آن متخصص با معاینه به شما بگویید که برای لیفت شقیقه مناسب هستید یا خیر. اما به طور کلی اگر خواسته باشیم به شما بگوییم، کسانی که شرایط زیر را دارند می توانند لیفت صورت را انجام دهند:

  • آن دسته از افرادی که دارای پوست ضخیم و فرو رفته هستند.
  • کسانی که دارای چین و چروک صورت هستند و گونه هایی افتاده دارند نیز می توانند از این لیف استفاده کنند.
  • کسانی که روش های مختلفی برای لیفت شقیقه امتحان کرده اند اما نتیجه خاصی به دست نیاورده اند.
  • کسانی که به دلیل شغل و کار خود باید لیف شقیقه برای جوانسازی انجام بدهند.

شرایطی که در بالا گفته شد را اگر دارید؛ می توانید به فکر انجام لیفت شقیقه با اندوتاین باشید. اما بهتر است به شما بگوییم قبل از ان هرکاری حتی ابدومینوپلاستی شکم  و یا لیپوساکشن شکم بهترین همانند لیفت شقیقه با اندوتاین باید به پزشک متخصص مراجعه کنید تا به طور دقیق و کامل معاینه روی شما صورت بگیرد. 

لیفت شقیقه با آندوتاین برای چه کسانی مناسب است؟​

چه نکاتی را باید قبل از انجام لیفت شقیقه با اندوتاین رعایت کنید؟

شاید شما از کسانی باشید که لیفت شقیقه برای آنها مناسب است و می خواهید این جراحی را انجام دهید. نکات مهمی وجود دارد که باید قبل از انجام این جراحی به آنها توجه کرده و جز به جز رعایت کنید تا مشکلی برای شما پیش نیاید. در حالت کلی قبل از انجام هر عملی حتی جراحی زیبایی شکم باید نکاتی را رعایت کنید که از سمت پزشک به شما توصیه شده است و انجام این نکات به صورت دقیق تاثیر بسیار مثبتی در بهتر انجام شدن عمل شما خواهد داشت.

  • نکته مهم اول این است که 6 تا 8 ساعت قبل از انجام جراحی هیچ نوشیدنی و خوراکی نباید بخورید.
  • اگر دخانیات استفاده می کنید؛ باید حتما چند روز قبل از انجام این جراحی از استعمال دخانیات دست بکشید. همچنین چند روز قبل از انجام جراحی استفاده از قرص هایی که باعث جلوگیری از انعقاد خون می شود را قطع کنید.

در نهایت باید به این نکته دقت کنید که هزینه هر عملی مانند هزینه پیکر تراشی به دکتر و همچنین کلینیکی بستگی دارد که به آن مراجعه می‌کنید. نکته دیگر این است که به توصیه هایی که متخصص به شما کرده است توجه کنید و تمام آنها را جدی بگیرید تا بتوانید این جراحی به سلامت و با نتیجه عالی پشت سر بگذارید.

کلام آخر درباره با لیفت شقیقه با اندوتاین

شما در این مقاله با لیفت شقیقه با اندوتاین که یکی از روش های رایج برای جوانسازی پوست و چهره است آشنا شدید. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد و از اینکه با ما تا انتهای این مقاله همراه بودید از شما کمال تشکر را داریم.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

LinkedIn
WhatsApp
Twitter
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x