لیفت شقیقه با بوتاکس چیست؟ و بررسی مزایا و معایب آن

زیبایی چهره شاید مهم ترین بخش از زیبایی فردی باشد. چهره معمولا مهم ترین بخشی است که در ارتباطات دیده می شود و ما همیشه در تلاشیم تا چهره ما هیچ عیبی نداشته باشد و زیبا به نظر برسد. در صورت، مهم ترین عضوها چشم و ابرو هستند که زیبایی صورت را تکمیل می کنند. نحوه و شکل قرارگیری ابرو و چشم در صورت می تواند زیبایی را بیشتر کند. اما چگونه می تواند ابروهایی کشیده و چشم هایی کشیده داشت؟ یکی از روش های زیباسازی صورت استفاده از بوتاکس است. در این موضوع، لیفت شقیقه با بوتاکس می تواند کمک های زیادی کند. این کار در این روزها بسیار رایج است و ما در این مقاله می خواهیم این موضوع را بررسی کنیم. به شما پیشنهاد می کنیم که تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

در این مطلب با چه مواردی آشنا می شویم ؟

لیفت شقیقه
ابدومینوپلاستی شکم
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ابدومینوپلاستی شکم با ما در ارتباط باشید
کلینیک کیمیا

لیفت شقیقه با بوتاکس

در مرحله اول به معرفی بوتاکس می‌پردازیم. در نظر داشته باشید اگر می‌خواهید به صورت کامل در مورد لیفت شقیقه با بوتاکس بدانید تا آخر این مقاله با ما همراه باشید. بوتاکس عملی است که در آن از ماده ای و یا سمی به نام بوتولونیوم استفاده می شود. این ماده می تواند عضلات بدن را فلج کند اما هیچ گونه خطری ندارد. از این ماده برای جوان نگه داشتن عضلات بدن استفاده می شود. بوتولونیوم می تواند به خوبی در عضلاتی از بدن تزریق شده و باعث جوانسازی این عضلات شود. منظور ما از فلج کردن عضلات، نگه داشتن عضلات در حالت جوان و سرحال است. البته همیشه از بوتاکس برای جوانسازی استفاده نمی شود. گاهی از این عمل برای کمتر کردن تعریق در بخش هایی از بدن مانند کف دست و یا زیر بغل استفاده می شود. اکنون که با بوتاکس و همچنین سم بوتولونیوم آشنا شده اید وقت آن است که با کاربردهای بوتاکس نیز آشنا شوید. در نظر داشته باشید با انجام لیپوساکشن شکم می‌توانید به زیبایی اندام خود دست پیدا کنید. ادامه این مقاله را از دست ندهید.

بوتاکس

همه چیز در مورد لیفت شقیقه با بوتاکس

مهم ترین کاربردهای بوتاکس چیست؟

به طور کلی، 3 کاربرد مهم برای بوتاکس وجود دارد که در ادامه با این موارد آشنا خواهید شد. اما قبل از هر چیز باید بگوییم که روز به روز کاربردهای بوتاکس زیادتر می شود و کاربردهایی که در ادامه شاهد آنها هستید، رایج ترین کاربردهایی هستند که امروزه از آنها استفاده می شود. ادامه این مقاله را از دست ندهید.

1.   استفاده از بوتاکس برای تصحیح فرم صورت

اولین کاربرد بوتاکس که می خواهیم با شما آن را بررسی کنیم، استفاده از بوتاکس برای تصحیح فرم صورت است همچنین باید رد نظر داشته باشید برای لیپوساکشن شکم . گاهی اوقات به دلایل مختلف، عضلات صورت شل می شود و این باعث می شود تا عضلات کشیده تر به نظر برسند. اما بوتاکس می تواند به طور خارق العاده ای آنها را به صورت اول برگرداند و جوانسازی کند.

به این کار لیفت می گویند که برای معرفی انواع آن می توان به لیفت شقیقه با بوتاکس، لیفت ابرو، لیف بینی با نخ و … اشاره کرد. در این روش ها معمولا بوتاکس به محل مورد نظر تزریق شده و تغییرات در آن بخش ایجاد می شود.

2.   استفاده از بوتاکس در بعضی از روش های پیکر تراشی

پیکر تراشی یکی از جدیدترین روش های لاغری با دستگاه است که در آن به روش های مختلف و با دستگاه، چربی های قسمت های مختلف بدن که ظاهر بدی را ایجاد کرده است را حذف می کنند.

در بعضی از پیکر تراشی ها مانند ابدومینوپلاستی شکم، لیپوساکشن شکم، جراحی زیبایی شکم  و … از بوتاکس استفاده می شود. در این روش ها برای صاف کردن پوست محل پیکر تراشی، از بوتاکس استفاده می کنند.

3.   جوانسازی و طراوت پوست

معمولا بیشترین استفاده از بوتاکس برای جوانسازی به کار می رود. در طول زمان به دلایل زیادی مانند بالا رفتن سن، اخم کردن و … پوست تغییر حالت می دهد.  اما امروزه با وجود بوتاکس می توان تمام این چین و چروک ها و حالت های غیر طبیعی پوست را درست کرد و صاحب یک پوست جوان و زیبا شد. این 3 مورد، از مهم ترین کاربردهای بوتاکس بود که با آنها آشنا شدید. ادامه این مقاله را از دست ندهید تا با لیفت بوتاکس برای شقیقه آشنا شوید. در نظر داشه باشید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ابدومینوپلاستی و هزینه پیکر تراشی می‌توانید با مشاوران ما ارتباط بگیرید.

لیفت بوتاکس برای شقیقه چیست؟

اتفاقات زیادی مانند بالا رفتن سن و… باعث می شود تا در شقیقه حالتی مانند افتادگی و شل بودن ایجاد شود و این حالت ها باعث می شود تا ظاهر ما مانند اول زیبا نباشد. از بین رفتن حالت طبیعی شقیقه باعث می شود تا حالت و نظم چشم ها نیز بهم بخورد. باید توجه داشت که بعد از جراحی زیبایی شکم ممکن است دوران نقاهت شما کمی طول بکشد اما توجه داشته باشید که بعد از لیفت شقیقه یا بوتاکس این اتفاق نخواهد افتاد.

اگر همه این موارد برای شما اتفاق افتاد، ما به شما “لیفت شقیقه با بوتاکس” را پیشنهاد می کنیم. امروزه افراد زیادی با استفاده از همین روش، بوتاکس را به انتهای دو ابرو تزریق می کنند تا دوباره مانند جوانی، ابروها و چشمانی کشیده داشته باشند. مورد دیگری که باید به آن اهمیت بدهید هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو است که می‌توانید برای اطلاع از آن با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید.

مزایا انجام لیفت شقیقه با بوتاکس چیست؟

بسیار از شما درباره مزایا انجام لیفت شقیقه با بوتاکس از ما سوال کرده اید. مهم ترین مزایا انجام لیفت شقیقه با بوتاکس عبارت اند از: به صرفه بودن از نظر قیمت، برطرف شدن ظاهر بد چشم و ابروها، سرعت انجام بالا، بدون نیاز به بیهوشی، عوارض جانبی بسیار کم و… .

کلام پایانی درباره لیفت شقیقه با بوتاکس

عنوان این مقاله از سایت ما، لیفت شقیقه با بوتاکس بود. شما در این مقاله با بوتاکس، کاربردهای بوتاکس، لیفت شقیقه با بوتاکس و همچنین مزایا انجام “لیفت شقیقه با بوتاکس” آشنا شده اید. امیدوارم این مقاله برایتان مفید بوده باشد. از اینکه تا آخر این مقاله با ما همراه بوده اید کمال تشکر را داریم.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

LinkedIn
WhatsApp
Twitter
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x