مراقبت های بعد از لابیاپلاستی چگونه است؟

 هر جراحی زیبایی و غیر زیبایی نیازه به مراقبت ها و دوره نقاهت دارد که رعایت یک سری اصول در آن الزامی است در لابیاپلاستی بهتر است مراقبت های بعد از لابیاپلاستی را جدی بگیرید. دوره نقاهت این عمل بسیار دوره مهمی است. لابیاپلاستی در دسته‌بندی جراحی زیبایی زنان قرار می‌گیرد. شکل ظاهری واژن قطعاً موضوع مهمی است و جراحی‌های این‌چنینی را می‌توان جزء جراحی‌های محبوب و پرطرفدار بانوان معرفی کرد. در ادامه بیشتر به اهمیت مراقبت‌های بعد از این عمل اشاره می‌کنیم.

جدید ترین روش لاغری با دستگاه
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جدید ترین روش لاغری با دستگاه با ما در ارتباط باشید
کلینیک کیمیا

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی

تنها نباید به هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو بپردازید و با مشاورین ما در کلینیک کیمیا در ارتباط باشید؛ چرا که عمل‌های جدید و به‌روزی علاوه بر انواع جراحی زیبایی شکم همچون لابیاپلاستی هم در این کلینیک انجام می‌شود و بهتر است اگر قصد انجام این عمل رادارید، سعی کنید با مراقبت های بعد از لابیاپلاستی هم آشنا شوید تا نتیجه پایانی عمل، یک نتیجه‌رضایت‌بخش باشد. آن‌چنان که فکر می‌کنید، دوره نقاهت عمل لابیا پلاستی مانند انواع جراحی دیگر مانند ابدومینوپلاستی شکم  سخت و دردناک نیست. تنها باید با تکنیک‌های ساده جهت مراقبت آشنا باشید. 1 هفته زمان لازم است تا شما استراحت کامل را تجربه کنید. بعد از یک هفته می‌توانید به فعالیت‌های روزانه و البته سبک خود برسید. در ادامه شما را به صورت مختصر و مفید مورد بررسی قرار می‌دهیم.

همه چیز در موردمراقبت های بعد از لابیاپلاستی

بررسی مراقبت های بعد از لابیاپلاستی

⦁ شما حتی بعد از انجام جراحی زیبایی شکم و یا لابیاپلاستی باید تا 24 ساعت ابتدایی را به استراحت مطلق بپردازید مراقبت های بعد از لابیاپلاستی و این مسئله بسیار مهم و حائز اهمیتی در بررسی مراقبت‌های بعد از عمل لابیاپلاستی به حساب می‌آید.
⦁ بعد از انجام جراحی زیبایی شکم و لابیا پلاستی بهترین کار این است که هر 2 الی 4 ساعت از کمپرس آب سرد استفاده کنید.
⦁ بعد از جراحی، حدود 10 روز نمی‌توان به هیچ عنوان از هیچ‌گونه دارو بدون دستور پزشک و همچنین الکل استفاده کنید.
⦁همچنین بعد از بعد از لیپوساکشن شکم، لابیاپلاستی یا هر نوع جراحی که با برش همراه است، نباید پماد یا کرم خاصی را روی محل برش قرار داد و بهتر است مراقبت های بعد از لابیاپلاستی را جدی بگیرید. بهترین کار این است که محل برش خشک و البته تمیز باقی بماند.
⦁ بعد از 24 ساعت می‌توانید دوش بگیرید، ولی بهترین کار این است که از صابون‌های ملایم برای شستشوی محل برش استفاده کنید.
⦁ در صورت احساس هرگونه تب و لرز شدید، تنها باید به پزشک مراجعه کنید یا اینکه با متخصصین ما در کلینیک کیمیا در ارتباط باشید.
⦁ تورم و همچنین کبودی را باید در افراد مختلف بعد از این نوع جراحی متفاوت دانست؛ به همین دلیل، مشاوره قبل از انجام عمل را باید برای “مراقبت های بعد از لابیاپلاستی” جدی بگیرید. اگر به جراح ماهری مراجعه کنید، صد درصد شما را با عوارض بعد از عمل آشنا خواهد کرد.
⦁ چندین هفته شاید شما با تخلیه مایعی از محل برش روبرو شوید، این امر کاملاً طبیعی است و نباید نگران شوید ولی اگر به کلینیک کیمیا برای پرس‌وجو در مورد جدیدترین روش لاغری با دستگاه مراجعه می‌کنید، می‌توانید با متخصصین ما در این مورد صحبتی داشته باشید.
⦁ بدن به شدن بعد از عمل لابیاپلاستی کم آب می‌شود و به همین دلیل، نوشیدن مایعات بسیار امر مهم و ضروری به حساب می‌آید. دیده شده است که برخی از بیماران به خاطر کم‌آبی بدن خود، دچار سرگیجه و حتی حالت تهوع شده‌اند.
⦁ پزشک برای شما قطعاً آنتی بیوتیکی را تجویز کرده است و باید آنتی بیوتیک را به صورت کامل مصرف کنید.
⦁ حداقل هفته از انجام رابطه جنسی خودداری کنید. به این دلیل که خطر پارگی بخیه‌ها را افزایش می‌دهد. در بین مراقبت های بعد از لابیاپلاستی توجه به این موضوع را نباید فراموش کرد.

مزایای لابیاپلاستی

اهمیت مراقبت های بعد از عمل لابیاپلاستی

هزینه ابدومینوپلاستی و هر عمل دیگری قطعاً موضوع مهمی است ولی همه ماجرا را در بر نمی‌گیرد. شما باید بدانید که عمل‌هایی نظیر ابدومینوپلاستی، جراحی لابیاپلاستی و… هرکدام زمانی نتیجه رضایت بخشی را به وجود خواهند آورد که شما به کلینیکی معتبر همچون کیمیا مراجعه کنید و با جراحی ماهر در این کلینیک در ارتباط باشید.
مراقبت های بعد از لابیاپلاستی موضوعی مهم‌تر از قیمت عمل و هزینه های مختلف مانند هزینه ابدومینوپلاستی برای انجام آن است. شما هرچقدر هزینه کنید، ولی مراقبت‌های بعد از عمل را جدی نگیرید، قطعاً نتیجه پایانی نمی‌تواند شما را راضی کند و این موضوع هیچ ارتباطی به هزینه بالا، مهارت جراح و… ندارد. مراقبت صحیح به شما بستگی دارد و نباید اهمیت این موضوع را نادیده بگیرید.

هزینه لابیاپلاستی

هزینه پیکر تراشی، هزینه لابیاپلاستی و… همگی به عوامل مختلفی بستگی دارند. لابیاپلاستی با توجه به فرم و سایز واژن قیمت متفاوتی را برآورد می‌کند مانند هزینه پیکر تراشی که به عوامل مختلفی بستگی دارد. به این دلیل که فرم و سایزهای مختلف، هرکدام تعداد برش‌های جراحی را مشخص می‌کنند و می تواند متفاوت باشد همچنین  دلایل عمل لابیاپلاستی می تواند بر اساس عوامل مختلف متعدد باشد اینکه مشکل مورد نظر در چه حدی است و متخصص چگونه تشخیص می‌دهد را هم جزء عواملی در نظر بگیرید که می‌تواند روی قیمت و هزینه عمل لابیاپلاستی  و هزینه های جراحی دیگر مانند هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو تأثیرگذار باشند. به خاطر داشته باشید که هرچقدر هزینه کنید و به هرجراح ماهری مراجعه کنید، اگر مراقبت های بعد از لابیاپلاستیرا جدی نگیرید، قطعاً نتیجه عمل، نمی‌تواند نتیجه رضایت‌بخشی باشد.
توجه داشته باشید که دختران باکره هم می‌توانند، این عمل جراحی را انجام دهند؛ چون‌که تنها با لبه‌های واژن که بیرون از دستگاه تناسلی است، جراح سر و کار دارد. پرده بکارت درون دستگاه تناسلی قرار گرفته است؛ به همین دلیل، اگر قصد دارید این عمل را با این شرایط انجام دهید، می‌توانید با مشاورین کلینیک کیمیا در تماس باشید. این کلینیک از جمله کلینیک‌های معتبر و باسابقه‌ای است که توانسته رضایت بیماران خود را به نحو احسنت جلب کند و جراحان ماهری را معرفی کند.

هزینه لابیاپلاستی

سخن پایانی

در مورد اهمیت مراقبت های بعد از لابیاپلاستی به صورت اجمالی با شما صحبت کرده‌ایم. لابیا پلاستی به این دلیل که جزء عمل‌های جراحی بسیار محبوب بانوان است، مراقبت‌های بعد از عمل موضوع مهمی محسوب می‌شود و بهتر است بدانید که دوره نقاهت این عمل به جدیت شما در رسیدگی و مراقبت‌های بعد از عمل مربوط است که دوره کوتاهی باشد و یا مدت طولانی را تجربه کنید.
شما می‌توانید با مشاورین ما در کلینیک کیمیا در ارتباط باشید و بهتر است بدانید که مشاوره قبل از عمل، جزء اقدامات مهمی به شمار می‌آیند که عوارض عمل، نحوه مراقبت در دوره نقاهت، هزینه عمل و… را شامل می‌‍شود و تنها کافیست از شماره تلفن‌های سایت برای ارتباط تلفنی با مشاورین ما در تماس باشید. امروزه کلینیکی‌هایی نظیر کیمیا برای رفاه حال شما، خدمات خود را به این شکل ارائه می‌دهند.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

LinkedIn
WhatsApp
Twitter
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x