نتیجه نهایی عمل بلفاروپلاستی چه می تواند باشد؟

حتما نتیجه هر جراحی برای افراد مهم است نتیجه نهایی عمل بلفاروپلاستی به عوامل مختلفی بستگی دارد. حالت کلی بلفاروپلاستی می‌تواند نتایج رضایت بخشی را به وجود آورد؛ چرا که به هر حال بسیار دیده شده است، بانوان و آقایان زیادی از پف و چروکیدگی ناخوشایند اطراف چشم‌های خود ناراضی بوده و به همین دلیل، این جراحی را تنها چاره کار خود معرفی می‌کنند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی صد درصد جراحی‌های این‌چنینی در کم‌ترین زمان ممکن انجام می‌پذیرد. همه چیز حقیقتاً به مهارت و تجربه جراح بستگی دارد و اگر به دنبال نتیجه‌ای عالی و قابل قبول بعد از انجام این نوع جراحی هستید، در ابتدا باید در مورد جراح مورد نظر خود تحقیق کرده و از خدمات یک کلینیک معتبر همچون کلینیک کیمیا به نحو احسنت استفاده کنید.

ابدومینوپلاستی شکم
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ابدومینوپلاستی شکم با ما در ارتباط باشید
کلینیک کیمیا

نتیجه نهایی عمل بلفاروپلاستی

حال که قرار است در مورد نتیجه نهایی عمل بلفاروپلاستی با شما صحبت کنیم، بهتر است بدانید که این نوع عمل  مانند انواع  جدید ترین روش لاغری با دستگاه عوارضی راهم به دنبال دارد. این عوارض می‌تواند حساسیت و ایجاد کبودی در محل جراحی باشد که البته بعد از مدتی با رعایت دستورالعمل‌ها و نکات مراقبتی این عوارض به پایان می‌رسند.
همچنین خشکی و سوزش چشم‌ها یکی‌دیگر از عوارض بعد از عمل به شمار می‌آیند که جراح با تجویز قطره اشک مصنوعی مشکل را نیز برطرف می‌کند. به هر حال استفاده از داروهای تسکین‌دهنده و ضدالتهاب یکی دیگر از مواردی است که در هر جراحی از جمله جراحی زیبایی شکم وجود دارد که باعث می‌شود تا بیمار بعد از جراحی با آن‌چنان سختی روبه‌رو نشود که حتی بعد از انجام جراحی زیبایی شکم هم صد درصد عوارضی به وجود می‌آید که در کوتاه مدت این عوارض برطرف می‌شوند و می توانید از تنیجه جراحی خود لذت ببرید.

اقدامات بعد از بلفاروپلاستی

همه چیز در مورد نتیجه نهایی عمل بلفاروپلاستی

ویژگی های یک جراح خوب

همان‌طور که گفته شد، شما برای این که نتیجه نهایی عمل بلفاروپلاستی نتیجه قابل قبولی باشد، باید به دنبال یک جراح پلک عالی باشید که در کلینیک کیمیا مشاورین ما به شما بهترین ‎ها را معرفی می‎کنند. برقراری ارتباط یک جراح ماهردر هر زمینه ای از جمله ابدومینوپلاستی شکم می‎تواند خاص و منحصر به فرد باشد؛ چرا که به خواسته ‎های بیمار خود گوش داده و با صبر و شکیبایی به پرسش‎های وی پاسخ می‌دهد. فرقی ندارد جراح چه حوزه‎ای باشد، چه لیپوساکشن شکم باشد و چه جراح پلک باید به این موضوع علاوه بر هزینه ابدومینوپلاستی  توجه کنید.همچنین جراح باید توضیحی دقیق در مورد نحوه جراحی، نتیجه و عوارض احتمالی آن را ارائه دهد. باید و نباید‌های قبل و بعد از جراحی را هم جراح نباید از قلم بیندازد و تمام عوارض بلفاروپلاستی احتمالی را شرح دهد.. جراح باید اولویت خود را سلامت بیمار در نظر بگیرید و تنها به منافع اقتصادی فکر نکند که متأسفانه برخی از افراد همیشه به دنبال صرفه اقتصادی خود هستند. این موضوع تنها در حوزه پزشکی و جراحی های پر طرفدار مانند لیپوساکشن شکم مطرح نیست؛ چرا که در هر حوزه‌ای ممکن است شما با افرادی به این شکل رو‌به‌رو شوید، همچنین جراح مورد نظر باید در مورد کلیه روش‌ها و تکنیک‌هایی جراحی زیبایی اطلاعات کاملی داشته باشد. گواهینامه تخصص جراحی زیبایی یکی از مدارک اصلی در بررسی ویژگی‌های یک جراح عالی پلک به شمار می‌آید.

نتیجه عمل بلفاروپلاستی

سن افراد و ارتباط با نتیجه نهایی عمل بلفاروپلاستی

می‌توان گفت جدیدترین روش لاغری با دستگاه که امروزه بسیار موردتوجه قرار گرفته است و یا نتیجه نهایی عمل بلفاروپلاستی هرکدام به سن افراد مرتبط هستند. البته برای جراحی پلک آنچنان محدودیت سنی در نظر نگرفته‌اند اما اصولاً بانوان بالای ۴۵ سال از این جراحی بسیار استقبال می‌کنند. به هر حال، سلامت عمومی بیمار می‌تواند پزشک را مجاب کند که آیا بیمار به جراحی پلک نیاز دارد و یا بهتر است کمی صبر کند.

اقدامات قبل از عمل بلفاروپلاستی

شما زمانی که تصمیم دارید عمل جراحی خاصی را انجام دهید، تنها نباید در مورد برآورد هزینه آن با مشاورین کلینیک کیمیا در ارتباط باشید؛ چرا که بررسی هزینه پیکر تراشی و هزینه‌های دیگری مانند جراحی پلک آنچنان که باید و شاید نمی‌تواند نتیجه نهایی عمل را تضمین کنند. بلکه شما باید با اقدامات قبل از بلفاروپلاستی آشنایی کامل داشته باشید که این‌چنین “نتیجه نهایی عمل بلفاروپلاستی” شما تا حدودی تضمین شده خواهد بود.
 به هیچ عنوان ۶ هفته قبل از عمل جراحی دخانیات مصرف نکنید که حتی قبل از انجام ابدومینوپلاستی شکم هم این نکته جزء اقدامات اساسی است. مصرف آسپرین، داروهای ضدالتهابی و رقیق‌کننده خون را باید کاملاً کنار بگذارید. به این دلیل که جراحی پلک از جمله عمل‌های سرپایی است، بهتر است فردی به عنوان همراه قبل از عمل را نیز با خود به کلینیک آورده تا در کنار شما حضور داشته باشد.
معاینه فیزیکی و انجام آزمایش‌هایی نظیر خون و نوار قلب را باید جزء اقدامات مهم قبل از جراحی پلک در نظر گرفت. روز انجام عمل استفاده از لنزهای تماسی را باید کاملاً کنار گذاشته و حداقل 2 هفته قبل از عمل چشم‌ها را با آفتاب رو‌به‌رو نکنید.
هزینه پیکرتراشی، جراحی پلک و هر نوع جراحی زیبایی دیگری را به هیچ عنوان یک اولویت در انتخاب خود در نظر نگیرید. له همین دلیل لطفاً به ویژگی‌های یک جراح خوب که در مورد آن صحبت کرده‌ایم توجه بیشتری نشان دهید.
سعی کنید با مشاورین ما در کلینیک کیمیا زمانی که در مورد نتیجه نهایی عمل بلفاروپلاستی صحبت می‌کنید، بیشتر به نوع تجهیزات موجود در کلینیک و مهارت جراح توجه کنید. به هر حال هزینه‌ها همیشه با امکانات و کیفیت کار سنجیده می‌شود و هیچ‌گاه یک جراح ماهر با هزینه پایین خدمات خود را ارائه نمی‌دهد. به این دلیل که تخصص و مهارتی جراح به دست آورده آسان به دست نیامده و شما بهتر است با توجه به این موارد علاوه بر بررسی دقیق هزینه های مختلف جراحی ها مانند هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو سعی کنید کیفیت را قبل از قیمت جزء اولویت تصمیم‌گیری خود قرار دهید.

اقدامات قبل از بلفاروپلاستی

سخن پایانی

هرآن‌چه روی نتیجه نهایی عمل بلفاروپلاستی تأثیر می‌گذارد را مورد بررسی قرار داده‌ایم. این عمل جزء محبوب‌ترین جراحی‌هایی درمانی و البته زیبایی به شمار می‌آید. زمانی که شما بتوانید آگاهانه تصمیم بگیرید، از انجام این عمل احساس رضایت بیشتری خواهید داشت. متأسفانه برخی از افراد نتیجه عمل را نمی‌توانند به کیفیت انجام آن ربط دهند و اقدامات قبل و بعد از عمل را جز موارد بی‌اهمیت در نظر می‌گیرند، در صورتی که تنها انجام اقدامات قبل و بعد از عمل به درستی و همچنین انجام این عمل در کلینیکی معتبر توسط جراحی باسابقه می‌تواند روی نتیجه فوق‌العاده جراحی پلک تأثیر واضحی بگذارد. شما برای پاسخ به سؤالات خود می‌توانید با مشاورین ما در کلینیک کیمیا در ارتباط باشید.  

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

LinkedIn
WhatsApp
Twitter
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x