ویزر لیپو چیست؟ + آشنایی با چگونگی انجام آن

زیبایی ظاهر و تناسب اندام بخش مهمی از زندگی هر فرد هستند. قطعا تابحال راه های مختلفی را برای زیبایی اندام امتحان کرده اید. بسیاری از افراد برای رسیدن به زیبایی اندام از رژیم غذایی استفاده می کنند. اما گروهی دیگر از افرادی جامعه وقت کافی دارند و برای رسیدن به اندام مورد نظرشان از ورزش کردن استفاده می کنند. شاید شما توانید طبق یک رژیم غذایی جلو بروید و یا وقت کافی برای انجام تمرینات ورزشی را نداشته باشید. ویزر لیپو چیست ؟ ویزر لیپو یک راه بسیار آسان و سریع برای رسیدن به اندام مورد نظرتان است. ویزر لیپو جزء روش های پیکر تراشی است و در آن قسمت های از بدن شما که چربی در آنجا انباشته شده باشد را پاکسازی می کنند. برای آشنایی بیشتر با ویزر لیپو و نکات مربوط به آن به شما پیشنهاد می کنیم که ادامه این مقاله را از دست ندهید.

جدیدترین روش لاغری با دستگاه
برای اطلاعات بیشتر درباره جدیدترین روش لاغری با دستگاه با ما در ارتباط باشید
کلینیک کیمیا

نحوه کار دستگاه ویزر لیپو چیست؟

هرکدام از دستگاه هایی که در پیکر تراشی به کار می رود ؛ از روش مختلفی برای از بین بردن چربی ها استفاده می کنند. برای مثال در ابدومینوپلاستی شکم با روش متفاوتی نسبت به ویزر لیپو، چربی ها را از بین می برند.
در ویزر لیپو این کار با استفاده از دستگاه ویزر لیپو انجام می شود. دستگاه ویزر لیپو یک دستگاه بسیار پیشرفته است که کار با آن نیاز به تخصص دارد. این دستگاه با استفاده از امواج، بافت چربی را از بین می برد.
شاید برایتان سوال باشد که این امواج چی هستند و چگونه عمل می کنند؟ به این امواج ، امواج اولتراسوند می گویند. شاید فکر کنید که این امواج برای بدن مضر هستند اما اینطور نیست. این امواج همان امواجی هستند که در سونوگرافی بانوان نیز از آن استفاده می شود.
این امواج با برخورد به بافت چربی آنها را از بین می برند و سپس چربی ها با یک روش بسیار مناسب از بدن خارج می شوند. اما چطور این امواج می توانند باعث نابود کردن بافت چربی شوند؟ برای دریافت پاسخ به سوال ویرز لیپو چیست؟ بخش بعد را مطالعه کنید.

نحوه-کار-دستگاه-ویزر-لیپو-چیست؟

ویزر لیپو چیست؟

پیکر تراشی یکی از جدیدترین روش لاغری با دستگاه است که می توانید توسط آن از شر چربی های بدن خود خلاص شوید. زمان زیادی از معرفی پیکر تراشی به مردم می گذرد و استفاده از این روش برای از بین بردن چربی، خیلی وقت است که رواج دارد.
البته ویزر لیپو نام دستگاهی است که در این روش از پیکر تراشی از آن استفاده می شود به همین نام این روش از پیکر تراشی را ویز لیپو گذاشتند. شاید برایتان جالب باشد که چگونه این دستگاه می تواند با کمترین عوارض چربی های بدن را از بین ببرد. برای آشنایی با این مورد به شما پیشنهاد می کنیم که تا آخر این مقاله با ما همراه باشید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ابدومینوپلاستی و هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو با مشاورین ما در کلینیک کیمیا در ارتباط باشید.

مزایا انجام ویزر لیپو چیست؟

شاید برایتان جالب باشد که بدانید مزایا ویزر لیپو چیست؟ اولین مزیت ویزر لیپو، امکان استفاده دوباره از چربی ها است. در این روش بر خلاف لیپوساکشن شکم ، می توان از چربی ها برای استفاده دوباره و فرم دهی بعضی از اعضا بدن استفاده کرد.
دومین مزیت این روش، نبود ترشحات بعد از عمل است. در بعضی از عمل ها مانند جراحی زیبایی شکم و… ، دور دوره نقاهت ممکن است شاهد ترشحاتی باشید اما این روش هیچ ترشحاتی ندارد.
هزینه پیکر تراشی به روش ویزر لیپو نیز با توجه به خدماتی که دریافت می کنید بسیار به صرفه است و این نیز مزیت سوم این روش می باشد. همچنین نتیجه آخر این پیکر تراشی بسیار قابل قبول است .

نحوه از بین بردن چربی ها با ویزر لیپو چیست؟

نحوه از بین بردن چربی ها با ویزر لیپو چیست؟ برای پاسخ به این سوال باید گفت که ابتدا یک پزشک شما را معاینه می کند تا استفاده از بیهوشی و یا بی حسی مشخص شود همچنین محل دقیق انجام عمل برای پزشک واضح باشد.
قبل از هر چیز یک ماده نمکی به بخش مربوطه از بدن تزریق می شود. این مایع چند وظیفه دارد. ابتدا این مایع وارد بافت چربی می شود و در فضای خالی بین بافت های چربی جای می گیرد. همچنین این مایع یک بی حس کننده است و شما احساس درد نخواهید کرد. علاوه بر این دو، این مایع می تواند تا حد زیادی احتمال خونریزی را کاهش دهد. وقتی این مایع به درستی در بین سلول های چربی جای بگیرد، یک شکاف بسیار ریز و کوچک در آن قسمت از بدن ایجاد می شود. سپس که میله ریز وارد بدن شده و امواج اولتراسوند را ارسال می کند. وقتی امواج به مایع بین سلول های چربی برخورد می کنند، این مایع ها را منبسط می کند و سپس باعث منفجر شدن آنها می شود. همین انفجار باعث از بین رفتن بافت چربی می شود و سپس چربی ها از بدن خارج خواهند شد.

نحوه از بین بردن چربی ها با ویزر لیپو چیست؟

کلام پایانی

عنوان این مقاله ویزر لیپو چیست، بود و شما با نکات زیادی در این باره آشنا شده اید. شما یاد گرفتید که “ویزر لیپو چیست”، نحوه کار با آن چگونه است، پیکر تراشی با این روش چگونه انجام می شود و همچنین مزایا انجام ویزر لیپو چیست. امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. از اینکه تا آخر این مقاله با ما همراه بوده اید کمال تشکر و قدردانی را داریم.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

LinkedIn
WhatsApp
Twitter
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x