پروتز سینه

جراحی پروتز سینه توسط کادر مجرب کلینیک زیبایی کیمیا

جراحی پروتز سینه عبارت است از قرار دادن ماده ای به نام پروتز در داخل سینه (روی عضله قفسه سینه) جهت برجسته كردن،بزرگ كردن و فرم دادن به سینه. جراحی بزرگ کردن سینه از شایع ترین اعمال جراحی زیبایی در سراسر دنیا می باشد و نتایج عمل با رضایتمندی بسیار زیادی همراه است. كسانی كه این جراحی را انجام می دهند می توانند رضایت بیشتری از اندام و ماهیت زنانه خود بدست آورند و انجام آن را قویاً به دیگران توصیه می كنند.
پروتز سینه

رضایت مشتریان کلینیک کیمیا از خدمات ابدومینوپلاستی شکم

تا رسیدن به اندام ایده آل کنارتان هستیم

0 +
عمل موفق

دریافت نوبت و مشاوره رایگان:

مدرن ترین دستگاه ها

مدرن ترین دستگاه ها

جراحان فوق تخصص

جراحان فوق تخصص

مراحل دریافت خدمات در کلینیک کیمیا

تا رسیدن به اندام ایده آل کنارتان هستیم

نحوه استفاده از خدمات ما
نحوه استفاده از خدمات ما
مشاوره

برای شروع به مشاوره نیاز دارید ؟

چرا به کلینیک زیبایی کیمیا مراجعه کنیم؟

مدرن ترین روش های زیبایی را در کلینیک کیمیا تجربه کنید

پزشکان حاذق

پزشکان حاذق

در کلینیک کیمیا بهترین پزشک ها و جراحان کار می‌کنند که به بهترین شکل شما را به اندام دلخواه تان برسانند.

کادر مجرب

کادر مجرب

ما در کلینیک کیمیا کاملا قبل و بعد از عمل همراه شما هستیم و بهترین خدمات را به شما در طول دوران نقاهت می‌رسانیم.

دستگاه های مدرن

دستگاه های مدرن

در کلینیک کیمیا از جدید ترین و بروزترین دستگاه های لاغری برای زیبا تر شدن اندام شما استفاده می‌شود.

درباره کلینیک زیبایی کیمیا

آشنایی با تاریخچه کلینیک زیبایی کیمیا

گروه کلینیک زیبایی کیمیا حدودا 6 سال است که کار خود را در زمینه عمل های زیبایی و همینطور تناسب اندام شروع کرده است و دارای متخصص ترین و با تجربه ترین کادر تشکیل شده از پزشکان و جراحان است. همچنین این کلینیک با انجام انواع عمل های زیبایی در خصوص زیبایی تناسب اندام سعی در راحت تر کردن کار شما در این موارد دارد. کلینیک کیمیا حدود 7000 عمل جراحی موفق داشته و این به دلیل داشتن کادر حرفه ای و همچنین دستگاه های بسیار پیشرفته  و به روز برای انجام عمل های پیکر تراشی است کلینیک کیمیا سعی کرده جدیدترین روش های لاغری با دستگاه را به مشتریان خود ارائه دهد تا بهترین نتیجه را از عمل زیبایی خود بگیرند و اندام خود را به زیبا ترین شکل ممکن برسانند.

درباره ما

درباره جراحی پروتز سینه

به طور کلی بهتر است بدانید خانم ها برای رفع یک سری مشکلات از جراحی سینه یا انجام پروتز سینه استفاده می‌کنند. اغلب مشکلاتی که در گذر زمان و با افزایش سن و یا به صورت ارثی به وجود آمده باشد با انجام جراحی سینه از بین می‌رود. با استفاده از پروتز سینه می‌توان به سینه ها فرم داد و یا آن ها را بزرگ تر کرد. پروتز سینه انواع مختلف دیگری هم دارد که غالبا برای از بین بردن عیب های ظاهری و قرینه کردن سینه ها با یکدیگر صورت می‌گیرد. در واقع پروتز سینه بافتی مصنوعی است که برای اصلاح کردن فرم و شکل سینه و یا بالاتر بردن حجم آن استفاده می‌شود. پروتز ها به شکل های مختلف و با استفاده از ترکیب های مختلفی می‌توانند ساخته شوند. این ترکیبات با بدن انسان سازگار بوده و آسیبی به بدن وارد نخواهد کرد. پروتز سینه که با استفاده از جراحی وارد بدن می‌شود به زیبا تر شدن سینه ها کمک می‌کند. انجام دادن پروتز سینه اعتماد به نفس در خانم ها را بالا می‌برد و با ایجاد تناسب اندام در آن ها زیبایی را برای آن ها به ارمغان خواهد آورد. ماندگاری پروتز های سینه طولانی است.