لاغری و پیکرتراشی با ویزر چگونه انجام می شود؟

در دیگر مقالات سایت ما مطالعه کردید که پیکر تراشی انواع بسیار مختلفی دارد. اما یکی از بی خطر ترین روش های پیکر تراشی که تاکنون از آن حرفی زده نشده، پیکرتراشی با ویزر است. این روش را می تواند یکی از جدیدترین روش لاغری با دستگاه دانست زیرا ویزر یک دستگاه است که مزایا زیادی دارد و از بسیاری دیگر روش های پیکر تراشی، بهتر است. همین باعث شده تا موضوع این مقاله ما درباره پیکرتراشی با ویزر باشد. برای آشنایی بیشتر با این روش، به شما پیشنهاد می کنیم که تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

جدیدترین روش لاغری با دستگاه
برای اطلاعات بیشتر درباره جدیدترین روش لاغری با دستگاه با ما در ارتباط باشید
کلینیک کیمیا

ویزر چیست؟

در پیکر تراشی راه های مختلفی برای از بردن چربی بدن وجود دارد، یکی از  جدیدترین روش لاغری با دستگاه  پیکرتراشی با ویزر است که در آن برای از بین بردن بافت چربی از امواجی به نام امواج اولتراسوند استفاده می شود.
این امواج با برخورد به چربی ها، آنها را از بین می برند و چربی ها به کمک یک روش بسیار ساده از بدن خارج می شود. در این روش، ابتدا یک سوراخ بسیار ریز در محل مورد نظر ایجاد می شوند و سپس یک لوله وارد بدن می شوند. این روش شباهت زیادی به روش لیپوساکشن دارد اما به دلیل استفاده از دستگاه ویزلیپو، مزایا این روش بیشتر از لیپوساکشن شکم و جراحی زیبایی شکم است. برای اینکه بفهمید امواج اولتراسوند دقیقا چگونه کار می کنند و این روش چگونه انجام می شود، برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع دیگر خدمات لاغری و زیبایی مانند هزینه ابدومینوپلاستی ، هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو و هزینه پیکر تراشی با مشاورین ما در کلینیک کیمیا در تماس باشید.

ویزر چیست؟

پیکرتراشی با ویزر چگونه انجام می شود؟

چند مرحله در انجام پیکر تراشی ویزر وجود دارد. در مرحله اول یک محلول به نام تامیسنت به بافت چربی تزریق می شود. می توان گفت که این محلول حباب های هوایی هستند که به داخل بافت چربی نفوذ می کند.
امواج اولتراسوند باعث می شوند تا این حباب ها داخل بافت چربی منبسط شده و منفجر شوند. همین انفجار باعث می شود تا بافت چربی دچار گسستگی شده و سلول های چربی از هم جدا شوند.
سپس سلول های جدا شده چربی در سلول تامیسنت حل می شوند و در آخر نیز مرحله خارج سازی چربی به کمک ساکشن انجام می شود. ناگفته نماند که ساکشن تنها سلول های چربی جدا شده را خارج می کند.
شاید فکر کنید که در این روش از پیکر تراشی نیاز به بیهوشی و یا عمل جراحی دارد اما اینطور نیست. شرایط بیمار تعیین می کند که از بیهوشی استفاده شود و یا بی حسی موضعی کافی است.

پیکرتراشی با ویزر چگونه انجام می شود؟

 

چه کسانی می توانند پیکرتراشی با ویزر را انجام دهند و چه کسانی نمی توانند؟

انجام هر پیکر تراشی نیاز به شرایطی دارد که با داشتن آنها می توانید پیکر تراشی را انجام دهید. حتی ابدومینوپلاستی شکم و یا لیپوساکشن شکم دارای شرایطی است که باید آنها را داشته باشید.
ابتدا باید بگوییم که این روش از پیکر تراشی جنسیت خاصی ندارد و آقایان و بانوان می توانند از آن استفاده کنند. اما کسانی که قصد انجام این روش را داشته باشند باید طبق یک رژیم غذایی درست و ورزش منظم جلو رفته باشند.
شاید برایتان سوال باشد که کسی که رژیم منظمی داشته باشد و ورزش کند آیا نیاز به پیکر تراشی دارد؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم بله گاهی اوقات حتی با وجود رژیم و ورزش، بدن دارای چربی هایی است که از بین نمی روند و باید آنها را با پیکر تراشی برداشت.
اگر رژیم نداشته باشید و یا ورزش نکنید و این پیکر تراشی را نیز انجام دهید اصلا نتیجه خوبی دریافت نخواهید کرد و مدت زمان زیادی اثر آن دوام ندارد و شما دوباره مانند قبل خواهید شد.
شرطی دیگری که باید در نظر بگیرید این است که شما نمی تواند از پیکرتراشی با ویزر برای کاهش وزن استفاده کنید. پیکرتراشی با ویزر صرفا برای فرم دهی به بعضی از اندام های بدن انجام می شود.

چه کسانی نمی توانند پیکرتراشی با ویزر را انجام دهند؟

سه گروه هستند که نمی توانند پیکر تراشی ویزر را انجام دهند. اولین گروه کسایی هستند که بیماری خاص دارند. برای مثال کسانی که به بیماری هایی مانند آمبولی ریوی و یا تشنج، بیماری قلبی، نقص های ایمنی بدن و … مبتلا باشند نمی توانند این روش را امتحان کنند.
دومین گروه کسانی هستند که از داروهای خاص استفاده می کنند. داروهایی مانند داروهای ضد التهاب و یا داروهای ضد انعقاد خون جز داروهایی هستند که با مصرفشان نمی توانید این پیکر تراشی را انجام دهید.
سومین گروه نیز بانوانی هستند در دور دوران بارداری قرار دارند و یا شیرده هستند. بانوانی که باردار و یا شیرده باشند نمی توانند این روش را بکار بگیرند زیرا خطرات زیادی برای آنها دارد.

کلام پایانی

عنوان این مقاله “پیکرتراشی با ویزر” بود و شما به طور کامل با این روش آشنا شدید. شما یاد گرفتید که این روش چیست، چگونه انجام می شود، چه مزیت هایی دارد و چه کسانی می توانند این پیکر تراشی را انجام دهند. امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. از اینکه تا آخر این مقاله با ما همراه بوده اید کمال تشکر را داریم.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

LinkedIn
WhatsApp
Twitter
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x