پیکرتراشی 360 با ویزر

پیکرتراشی 360 با ویزر توسط کادر مجرب کلینیک زیبایی کیمیا

مشکل مهم درپیکرتراشی با لیپوساکشن معمول وجود دارد. یکی اسیب عروق خونرسان پوست و دیگری خارج‌کردن چربی‌های سطحی. درهمه‌ی روش‌های لیپوساکشن به دلیل حرکت لوله در بافت زیرجلدی آسیب عروق خونرسان رخ می‌دهد. این آسیب برای حجم چربی مورد هدف، محدود‌کننده است. هرچه میزان لیپوساکشن بیشتر باشد میزان اسیب بیشتر می‌شود. یعنی ما نمی‌توانیم همه‌ی چربی زیر پوستی را تخلیه کنیم. حتی درمواردی برای ایجاد فرم آیده‌ال، نمی‌توانیم حجم موردنظر را خارج کنیم.

body sculpting

رضایت مشتریان کلینیک کیمیا از خدمات ابدومینوپلاستی شکم

تا رسیدن به اندام ایده آل کنارتان هستیم

عمل موفق
0 +

دریافت نوبت و مشاوره رایگان:

مدرن ترین دستگاه ها

مدرن ترین دستگاه ها

جراحان فوق تخصص

جراحان فوق تخصص

مراحل دریافت خدمات در کلینیک کیمیا

تا رسیدن به اندام ایده آل کنارتان هستیم

نحوه استفاده از خدمات ما
نحوه استفاده از خدمات ما
مشاوره

برای شروع به مشاوره نیاز دارید ؟

چرا به کلینیک زیبایی کیمیا مراجعه کنیم؟

مدرن ترین روش های زیبایی را در کلینیک کیمیا تجربه کنید

پزشکان حاذق

پزشکان حاذق

در کلینیک کیمیا با تجربه ترین پزشکان و جراحان وجود دارند که به بهترین شکل شما را به اندام دلخواه تان میرسانند.

کادر مجرب

کادر مجرب

کادر کلنیک کیمیا قبل و بعد از عمل کاملا همراه شما خواهند بود و خدمات را به بهترین شکل به شما در طول دوران نقاهت خواهند رساند.

دستگاه های مدرن

دستگاه های مدرن

جدیدترین و با کیفیت ترین دستگاه های لاغری برای زیبا تر شدن اندام شما در کلینیک کیمیا مورد استفاده قرار می‌گیرند.

درباره کلینیک زیبایی کیمیا

آشنایی با تاریخچه کلینیک زیبایی کیمیا

حدود 6 سال از شروع کار کلینیک زیبایی کیمیا که در زمینه عمل های زیبایی و همینطور تناسب اندام بوده است می‌گذرد. کلینیک زیبایی کیمیا دارای با تجربه ترین و حرفه ای ترین کادر پزشکان  جراحان است. همینطور این کلینیک با انجام انواع همل های زیبایی سعی بر این داشته که کار شما را بسیار راحت کند. کلینیک کیمیا حدود 7000 عمل جراحی موفق داشته است و این به دلیل داشتن کادر حرفه ای و همینطور دستگاه های بسیار مدرن و به روز برای انجام عمل های ابدومینوپلاستی و پیکر تراشی است. کلینیک زیبایی کیمیا سعی کرده جدیدترین روش های لاغری با دستگاه را به مراجعه کنندگان خود ارائه دهد تا بهترین نتیجه را از عمل جراحی خود بگیرند و به اندام خوبی دست پیدا کنند.

درباره ما

تفاوت پیکر تراشی 360 با ویزر در برابر لیپوساکشن

پیکر تراشی 360 با ویزر تفاوت های مهمی با لیپوساکشن دارد. به علت پیشرفته تر بودن پیکر تراشی 360 با ویزر و همچنین جدید تر بودن آن پیکر تراشی با ویزر انتخاب بهتری برای شما خواهد بود. در ادامه چند تفاوت آن ها را با هم مورد بررسی قرار می‌دهیم.

اولین و مهم ترین تفاوت پیکر تراشی 360 با ویزر نسبت به لیپوساکشن این است که چربی های بیشتری را از بین می‌برد. به علت آن که پیکر تراشی با ویزر چربی های بیشتری را مورد هدف خود قرار می‌دهد دست جراح را برای از بین بردن هرچه بیشتر چربی ها باز می‌گذارد، و با این روش حتی  می‌توان چربی های نزدیک به پوست را هم از بین برد. 

تفاوت مهم دوم بعد از عمل مشخص می‌شود و آن این است که اگر از پیکر تراشی 360 با ویزر استفاده کنید بعد از انجام عمل پوست شما هموار تر و صاف تر خواهد بود نسبت به انجام عمل پیکر تراشی. آن هم به این دلیل است که لیپوساکشن در روش استاندارد از مکش تهاجمی استفاده می‌کند و این امر باعث آسیب بیشتر پوست به بدن خواهد شد.