پیکر تراشی زنان چیست؟ و چگونه انجام می شود؟

زیبایی اندام در زنان یکی از مهم ترین شاخص هایی است که می توان یافت. امروزه روش های زیادی برای رسیدن به زیبایی اندام در بانوان وجود دارد که می توان به ورزش کردن، رژیم گرفتن و یا پیکر تراشی اشاره کرد. پیکر تراشی زنان نیز یکی از بهترین موارد در این مبحث است. در پیکر تراشی زنان از روش های تازه برای از بین بردن چربی استفاده می کنند و شما در کمترین زمان، به زیبایی اندام خواهید رسید. ما می خواهیم در این مقاله پیکر تراشی زنان و روش های آن را با شما بررسی کنیم. به شما پیشنهاد می کنیم که تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

هزینه پیکر تراشی در کلینیک زیبایی کیمیا
برای اطلاعات بیشتر درباره هزینه پیکر تراشی با ما در ارتباط باشید
کلینیک کیمیا

پیکر تراشی زنان چیست و چه انواعی دارد؟

پیکر تراشی یک از جدیدترین راه ها برای رسیدن به تناسب اندام است. البته قطعا راه هایی مانند ورزش کردن بسیار سالم تر هستند اما گاهی اوقات شما وقت کافی برای ورزش کردن ندارید و یا مشکلی دارید و نمی توانید ورزش کنید.
در این چنین مواقع می توانید برای از بردن چربی های انباشته شده در بدنتان از پیکر تراشی استفاده کنید. پیکر تراشی دو نوع دارد که عبارت اند از تهاجمی و غیر تهاجمی که در ادامه با انواع پیکر تراشی زنان بیشتر آشنا خواهید شد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پیکر تراشی و هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو با مشاورین ما در کلینیک کیمیا در ارتباط باشید.

انواع پیکر تراشی زنان

تهاجمی :
در روش تهاجمی، پزشک برای از بین بردن چربی های بدن از عمل جراحی استفاده می کند. یعنی شما در زمان عمل بیهوش می شوید و در اتاق عمل چربی ها از شما جدا می شود. این روش خیلی وقت است که فراموش شده زیرا عوارض زیادی دارد. دوره نقاهت در این روش بسیار طولانی است و زمان می برد تا شما به شرایط اول خود باز گردید. همچنین عوارض برداشتن چربی ها به صورت تهاجمی بسیار بیشتر خواهد بود اما روش بعدی مناسب تر است.
غیر تهاجمی :
در روش غیر تهاجمی هیچ عمل جراحی صورت نمی گیرد. به عنوان مثال برای از بردن چربی های شکم، از عمل جراحی زیبایی شکم استفاده نمی شود و به جای آن روش های بسیار مناسب پیکر تراشی غیر تهاجمی به کار گرفته می شود. شاید شما با این روش ها به طور کامل آشنا نباشید پس به شما پیشنهاد می کنیم که برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد پیکر تراشی غیر تهاجمی ادامه این مقاله را از دست ندهید.

مهم ترین روش های پیکر تراشی زنان به صورت غیر تهاجمی

مهم ترین روش های پیکر تراشی غیر تهاجمی عبارت اند از:
اولترازد
یکی از روش های از بین بردن چربی های در زنان، اولترازد است. برای از بین بردن چربی ها در این روش از امواج اولتراسوند استفاده می شود. این امواج پس از برخورد به چربی ها، وارد بافت چربی شده و آنها را به مایع تبدیل می کند. سپس فرایند خارج سازی نیز صورت می گیرد. این روش را می توان برای تمامی بخش های بدن انجام داد.
لیپوماتیک
در روش لیپوماتیک از نور فرا بنفش برای از بین بردن چربی ها استفاده می شود. این نور برای بدن ضرر زیادی ندارد و باعث می شود تا چربی ها از بدن جدا شوند. سپس یک سوراخ بسیار ریز ایجاد شده و لوله ای وارد بدن می شود. سپس از طریق این لوله چربی ها از بدن خارج می شوند. شما می توانید از چربی های خارج شده برای فرم دادن اندام هایی مانند سینه و … استفاده کنید. شکم، گردن، صورت، باسن، سینه، ساق پا و … از جمله نواحی هایی هستند که می توانید از این روش استفاده کنید. هزینه پیکر تراشی به روش لیپوماتیک نیز متغیر است.
ابدومینوپلاستی
روش ابدومینوپلاستی نیز برای از بین بردن چربی های شکم و پهلو است. در این روش ابتدا چربی ها و یا پوست اضافه در محل مورد نظر برش خرده و جدا می شود و سپس برای از صاف شدن پوست شکم، از لیفت استفاده می شود. این روش معمولا برای شکم استفاده می شود که به آن ابدومینوپلاستی شکم گفته می شود. هزینه ابدومینوپلاستی نیز معمولا بالا است.

مهم ترین روش های پیکر تراشی زنان به صورت غیر تهاجمی
لیپوساکشن
لیپوساکشن خیلی شبیه لیپوماتیک است اما لیپوماتیک روش بهتری از لیپوساکشن است. در این روش از حرارت برای از بین بردن بافت چربی استفاده می شود و سپس چربی ها توسط یک لوله از بدن خارج می شود شما نمی توانید در این روش از چربی ها دوباره استفاده کنید. لیپوساکشن شکم ، لیپوساکشن پهلو و … نواحی انجام این روش هستند. هزینه لیپوساشکن شکم و پهلو نیز متغیر است.
لیپولیز
یکی از جدیدترین روش لاغری با دستگاه ، لیپولیز است. در این روش از دستگاه های لیزری برای ایجاد گرما در زیر پوست استفاده می شود و اینگونه بافت چربی دچار گسستگی می شود و از بین می رود. سپس چربی ها از بدن خارج می شود. از این روش می توان برای شکم، پهلو، ران و غبغب استفاده کرد.

کلام پایانی

این مقاله درباره “پیکر تراشی زنان” بود و شما انواع پیکر تراشی و همچنین مهم ترین روش ها را در پیکر تراشی غیر تهاجمی شناختید. امیدوارم این مقاله برایتان مفید بوده باشد. از اینکه تا آخر این مقاله با ما همراه بوده اید کمال تشکر و قدردانی را داریم.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

LinkedIn
WhatsApp
Twitter
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x