پیکر تراشی لیپوماتیک چیست؟

شاید شما هم جزء افرادی باشید که وقت کافی برای ورزش کردن و یا انجام کارهایی که بتواند از وزن شما کم کند و یا چربی های شما را از بین ببرد ندارید و این مسئله برای شما نگران کننده باشد که چگونه وزنتان را پایین بیاورید و یا چگونه چربی های بدن خود را از بین ببرد.
پیکر تراشی لیپوماتیک یکی از بهترین روش ها برای از بین بردن چربی های مضر بدن است که ظاهر بدی به ما می دهد و همچنین سلامت ما را با مشکل روبرو می کنند. همچنین این کار بسیار ساده و سریع است و عوارض کمی نیز دارد. اگر می خواهید با پیکر تراشی لیپوماتیک بیشتر آشنا شوید به شما پیشنهاد می کنیم که تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

جدیدترین روش لاغری با دستگاه
برای اطلاعات بیشتر درباره جدیدترین روش لاغری با دستگاه با ما در ارتباط باشید
کلینیک کیمیا

پیکر تراشی لیپوماتیک

پیکر تراشی یک روش برای از بین بردن چربی های مضر بدن است که سالهاست مورد استفاده قرار می گیرد. پیکر تراشی به دو روش انجام می شود. در اولین روش که عمل جراحی پیکر تراشی نام دارد، برای از بردن چربی های بدن شما را بیهوش می کنند و سپس در اتاق عمل چربی های اضافی را برمی دارند.
البته این روش اکنون خیلی کم انجام می شود زیرا یک روش کاملا تهاجمی بوده و عوارض زیادی دارد اما روش دوم کاملا غیر تهاجمی است و عوارض بسیار کمی دارد. لیپوماتیک یکی از بخش ها در روش دوم است.
یعنی لیپوماتیک نیز جزء روش های غیر تهاجمی بوده و عوارض کمی دارد. همچنین دوره نقاهت در این روش در مقایسه با روش اول، بسیار کوتاه تر بوده و شما زودتر می توانید فعالیت های روزانه خود را مانند اول انجام دهید.

پیکر تراشی لیپوماتیک چیست؟ (2)

نکاتی درمورد پیکر تراشی لیپوماتیک

پیکر تراشی لیپوماتیک به صورت سرپایی انجام می شود و نیاز به هیچگونه بیهوشی نیست. البته در این روش از بی حسی موضعی استفاده می شود تا شما اذیت نشوید. این عمل بدون درد و یا خونریزی انجام می شود و دوره نقاهت آن بین 3 تا 7 روز است.
شاید تاکنون نام لیپوساکشن شکم به گوشتان خورده باشد. پیکر تراشی لیپوماتیک در اصل همان لیپوساشکن است که اصلاح شده و دیگر عوارض زیادی ندارد و همچنین از روش بهتری برای از بین بردن چربی ها استفاده می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه پیکر تراشی و هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو با مشاورین ما در کلینیک کیمیا در ارتباط باشید.

پیکر تراشی لیپوماتیک چگونه انجام می شود؟

هرکدام از روش های پیکر تراشی، مراحل مختلفی برای از بین بردن چربی ها سپری می کنند. برای مثال روش انجام ابدومینوپلاستی شکم با لیپوماتیک متفاوت است. اما در روش لیپوماتیک ، ابتدا پزشک به کمک دستگاه های پیشرفته، بافت چربی های زیر پوست را از بین می برد و سپس چربی ها را از بدن خارج می کند.
اما شاید این سوال برایتان ایجاد شود که چربی های زیر پوست چگونه خارج می شوند؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که سوراخ بسیار ریزی در محل مورد نظر ایجاد می شود و در ادامه یک لوله بسیار نازک وارد بدن می شود.
از طریق همین لوله، چربی های اضافی از بدن خارج می شود. البته ناگفته نماند که چربی هایی که از بدن خارج می شوند سالم اند و شما می توانید از آنها برای فرم دادن بقیه بخش های بدن مانند سینه و یا بازو استفاده کنید. هزینه ابدومینوپلاستی با توجه به فاکتور های زیادی متفاوت می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با متخصصین مجرب کلینیک کیمیا در تماس باشید.

پیکر تراشی لیپوماتیک چگونه انجام می شود؟

چربی های کدام قسمت ها از بدن را می توان با کمک لیپوماتیک از بین برد؟

بسیار مهم است که بدانید برای از بین بردن چربی های کدام قسمت ها می تواند از لیپوماتیک استفاده کنید و امکان استفاده از لیپوماتیک برای کدام قسمت ها مقدور نیست؟
برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که لیپوماتیک بیشتر برای جراحی زیبایی شکم استفاده می شود اما از این روش می توان برای از بین بردن چربی های بازو، پهلو، پشت کمر، باسن، غبغب، سینه به جزء پستان استفاده کرد.
اما همه افراد نمی توانند از لیپوماتیک برای از بین بردن چربی های بدن خود استفاده کنند. تنها گروهی می توانند که یک سری شرایط خاص در آنها وجود داشته باشد. این شرایط عبارت اند از:

  • مبتلا نبودن به بیماری های خاص
  • قادر نبودن به از بین بردن چربی ها در یک بخش خاص با ورزش و رژیم
  • نداشتن اضافه وزن زیاد در فرد مراجعه کننده
  • نداشتن هیچ گونه ترک های پوستی و …
  • کسانی که ناهمواری چربی و سلولیت داشته باشند
  • چاق بودن موضعی
  • این افراد می توانند برای انجام پیکر تراشی لیپوماتیک با جدیدترین روش لاغری با دستگاه به کلینیک ما مراجعه کرده و از بهترین خدمات بهرمند شوند. داشتن بیماری خاص، چاق بودن زیاد، داشتن ترک های پوستی ، اضافه وزن بالا، چاقی در کل بدن و نه به صورت موضعی و … مانع انجام پیکر تراشی لیپوماتیک خواهد شد.

کلام پایانی

در این مقاله شما با “پیکر تراشی لیپوماتیک” آشنا شدید. شما یاد گرفتید که این پیکر تراشی چیست، چگونه انجام می شود، در چه جاهایی انجام می شود و چه کسانی می توانند این پیکر تراشی را انجام دهند. امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. از اینکه تا آخر این مقاله همراه ما بوده اید کمال تشکر و قدردانی را داریم.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

LinkedIn
WhatsApp
Twitter
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x