چند روز بعد از عمل لابیا بخیه ها میوفته؟

 معمولا افراد پس از جراحی نگرانی ها و سوالات زیادی در رابطه با جراحی و عوامل مختلف از پزشک دارند اینکه چند روز بعد از عمل لابیا بخیه ها میوفته یکی از سؤالاتی است که یا بعد از عمل لابیاپلاستی مطرح می‌شود یا قبل از آن می‌پرسند. این نوع عمل که شاید زیبایی و شاید در برخی مواقع درمانی باشد، ازجمله عمل‌های حساسی است که باید به جراحی ماهر مراجعه کنید که نتیجه خوبی حاصل شود و در مورد زمان افتادن بخیه ها، ما در ادامه بیشتر در این مورد صحبت خواهیم کرد

هزینه پیکر تراشی
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه پیکر تراشی با ما در ارتباط باشید
کیلنیک کیمیا

چند روز بعد از عمل لابیا بخیه ها میوفته

هزینه پیکر تراشی و هزینه جراحی لابیاپلاستی در کلینیک کیمیا، بسیار مقرون‌به‌صرفه محاسبه می‎شود. این عمل را با استفاده از بی‎ حسی جراح انجام می‌دهد و دلیل برای بیهوشی بیمار وجود ندارد. از جمله سؤالات پرتکرار بعد از عمل لابیاپلاستی و جراحی زیبایی شکم این است که چند روز بعد از عمل لابیا بخیه ها میوفته و می‌توان گفت 5 الی 7 روز متناسب با نحوه مراقبت‌های بیمار بخیه‌ها اگر کشیدنی باشند، برداشته و اگر جذبی باشند، خواهند افتاد. بنابراین در مورد اینکه چند روز بعد از عمل لابیا بخیه ها میوفته بهتر است نگرانی نداشته باشید و آن را به پزشک خود بسپارید.

اقدامات بعاد از لابیاپلاستی

همه چیز در مورد اقدامات بعد از عمل لابیا برای زودتر افتادن بخیه ها

کارهای لازم بعد از جراحی لابیاپلاستی برای از بین رفتن بخیه ها

هر نوع جراحی حتی ابدومینوپلاستی شکم هم باید بعد از آن اقداماتی را انجام داد که عوارض خاصی از عمل جراحی را به وجود نیاورد. در مورد اینکه چند روز بعد از عمل لابیا بخیه ها میوفته می‌توان گفت اقداماتی را باید انجام داد که این روند تسریع شده و در کمترین زمان ممکن رخ دهد که در جراحی هایی مانند ابدومینوپلاستی شکم نیز می توان این روند را پیش گرفت. البته اگر شما به جراحی ماهر و باتجربه مراجعه کنید، قطعاً بخیه‌ها اصولی زده می‌شوند و به‌راحتی خواهند افتاد. در ادامه شمارا با اقداماتی که باید بعد از عمل لابیا برای زودتر افتادن بخیه‌ها انجام دهید، آشنا می‌کنیم. قطعاً شما بعد از استفاده از جدید ترین روش لاغری با دستگاه  باید رژیم غذایی خاصی را دنبال کنید و به همین دلیل، برای اینکه سریع و آسان‌تر بخیه‌های لابیا بیفتند، باید به تغذیه خود توجه کنید و مصرف مواد پروتئینی را به‌شدت جدی بگیرید. حتی مواد خوراکی که دارای ویتامین‌هایی نظیر C – A هستند به‌شدت توصیه می‌شوند، به این دلیل که زخم‎های را سریع ترمیم کرده و باعث جوش خوردن بخیه‌ها خواهند شد.
⦁ احتمالاً جراح به شما بعد از انجام لیپوساکشن شکم توصیه می‌کند که به انجام فعالیت‌های سنگین نپردازید که در مورد سریع‎تر افتادن بخیه‎ های لابیا هم بهتر است همین کار را انجام دهید و از برداشتن اجسام سنگین به‌شدت خودداری کنید. بنابراین در ادامه مطلب درباره اینکه  “چند روز بعد از عمل لابیا بخیه ها میوفته” بهتر است بدانید رعایت این موارد به افتادن زودتر بخیه ها کمک می کند.

اهمیت لابیاپلاستی

اهمیت مراقبت بعد از عمل لابیا

شما بعد از انجام جدیدترین روش لاغری با دستگاه قطعاً باید مراقبت‌هایی را در نظر بگیرید و به آن عمل کنید. حال که به این موضوع که چند روز بعد از عمل لابیا بخیه ها میوفته هم باید بدانید که همه‌چیز به مراقبت شما بستگی دارد که بعد از عمل چه می‌کنید.
مراقبت از بخیه‌ها آن‎چنان کار سخت و ترسناکی نیست که بابت آن استرس خاصی داشته باشید. به‌هیچ‌عنوان روی بخیه‌ها ننشینید و حتی نخوابید. به‌هرحال بافت واژن هر فردی با فرد دیگر متفاوت است و همین امر زمان جوش خوردن بخیه را به‌صورت ثابت برای تمامی افراد مشخص نمی‌کند مراقبت بعد از لابیاپلاستی کار راحتی نیست و زمان نیاز دارد وضعیت جسمانی و همچنین نحوه مصرف تغذیه و برنامه غذایی همگی در این‌ بین نقش مهمی را ایفا می‌کنند به هر حال شما هزینه های زیادی از جمله هزینه ابدومینوپلاستی و هزینه لابیاپلاستی پرداخت کرده اید. سن هم تا حدودی می‌تواند در زمان و نحوه جوش خوردن بخیه‎ های لابیا تأثیرگذار باشد و طبیعتاً هرچقدر سن بانوان بالاتر باشد، باید روند کندتری را انتظار داشت. توصیه ما این است که سعی کنید به رعایت موارد زیر توجه بیشتری داشته باشید.
⦁ استفاده از توالت فرنگی
⦁ عدم رابطه جنسی تا حداقل 40 روز بعد از عمل
⦁ جلوگیری از هرگونه دویدن و پریدن
⦁ انجام فعالیت و حرکات به‌صورت آهسته
⦁ شستشوی مناسب محل بخیه‌ها
⦁ خشک‌کردن مناسب و اصولی محل بخیه‌ها
⦁ عدم انجام ورزش‌ها و فعالیت‌های سنگین

جنس نخ بخیه لابیا

جنس نخی که جراح برای بخیه لابیا مورد استفاده قرار می‌دهد هم موضوعی مهم است. نخ مورداستفاده می‌تواند سیلک، کرومیک و… باشد که هر نوع نخی قیمت و کیفیت خاص خود را دارد. نخ مناسب مورداستفاده برای عمل لابیا باید به‌گونه‌ای انتخاب شود که کششی در بریدگی‌های لابیا به وجود نیاورد؛ هم‌چنین نوع نخ باید به‌صورت تولیدشده باشد که هیچ‌گونه مواد تشکیل‌دهنده خطرناکی نداشته باشد و به همین دلیل باید به جراحی ماهر و باوجدان در این زمینه مراجعه کنید که از نخ‌های مرغوب برای این کار استفاده کند. این‌گونه زمانی که به دنبال پاسخ این سؤال که چند روز بعد از عمل لابیا بخیه ها میوفته باشید، کم‌ترین زمان را می‌توانید در نظر بگیرید.

جنس نخ بخیه لابیاپلاستی

در صورت باز شدن نخ لابیا چه کنیم؟

یکی از سؤال پرتکرار بانوان از مشاورین ما در کلینیک کیمیا این است که در صورت باز شدت نخ لابیا باید چه کنند؟
باز شدن بخیه لابیا آن‌چنان ساده نیست اگر به جراحی ماهر مراجعه کرده باشید که به‌صورت اصولی بخیه زده باشد. به هر دلیلی اگر بخیه‌ها بازشوند هرچه سریع‌تر به پزشک معالج خود باید مراجعه کنید تا پماد یا دارویی خاص را برای شما تجویز کند. به هر حال هر جراحی عوارضی دارد از عوارض لابیاپلاستی نیز می شود به باز شدن نخ بخیه اشاره کرد. در صورتی‌که منجر به خون‌ریزی شود، قطعاً ترمیم مجدد از جمله روش‌هایی است که باید در نظر بگیرید. به این نکته هم توجه داشته باشید که شاید احساس کنید که بخیه‌ها در حال باز شدن هستند، ولی واقعاً این‌گونه نیست و این حس شما کاملاً طبیعی است. در هنگام شستشوی بخیه‎های لابیا سعی کنید بااحتیاط این کار را انجام دهید که آسیبی به بخیه‌ها وارد نشود که در این صورت باید عفونت محل بخیه‌ها را در نظر بگیرید. ضمن مراجعه آنلاین و یا حضوری به کلینیک کیمیا اگر به برآورد هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو اقدام می‌کنید، در مورد هزینه‌ ترمیم مجدد عمل لابیا هم می‌توانید سؤال کنید.

نخ جذبی یا کشیدنی؟

بسیاری از مراجعه به‌صورت حضوری و آنلاین به کلینیک کیمیا علاوه بر بررسی هزینه ابدومینوپلاستی در مورد اینکه بخیه ‎های لابیا جذبی هستند یا کشیدنی، سؤالاتی را  جدا از بحث هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو مطرح می‌کنند. این موضوع مربوط به جراح شما است که از نخ جذبی استفاده کند یا از نخ کشیدنی. معمولاً اکثراً از نخ‌های جذبی استفاده می‌کنند تا بیمار بعد از عمل ناراحتی و درد خاصی را به سبب کشیدن بخیه‌های لابیا احساس نکند و مدام به دنبال پاسخ این سؤال نباشد که چند روز بعد از عمل لابیا بخیه ها میوفته.

سخن پایانی

اینکه چند روز بعد از عمل لابیا بخیه ها میوفته را موردبررسی و ارزیابی قرار داده‌ایم. همان‌طور که بیان کرده‌ایم، همه‌چیز به مهارت و تجربه جراح بستگی دارد، اگر جراح وارد و کار بلد باشد، طبیعتاً به‌گونه‌ای بخیه میزند که مشکلی بعد از عمل به وجود نیاید، در غیر این صورت انتظار هرگونه مشکل و ایرادی را باید داشته باشید. دراین‌بین، شما می‌توانید با مشاورین ما در کلینیک کیمیا در ارتباط باشید.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

LinkedIn
WhatsApp
Twitter
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x