کرم ترمیم کننده بعد از بلفاروپلاستی چه تاثیری در روند بهبودی دارد؟

 طبیعتا شما بعد از انجام جراحی بلفاروپلاتی دچار زخم ها و کبودی هایی می شودید که در این مواقع مصرف و استفاده روزانه کرم ها از جمله کرم هایی که روند ترمیمی موثر است کرم ترمیم کننده بعد از بلفاروپلاستی می تواند مفید باشد. کرم ترمیم کننده بعد از بلفاروپلاستی در برندهای متفاوتی تولید و به فروش می‌رسد و می‌توان گفت این نوع کرم‌ها اگر طبق تجویز جراح مورد استفاده قرار بگیرند، قطعاً می‌توانند به بهبودی جای زخم و هم‌چنین اسکار بعد از جراحی عمل پلک کمک کنند. برای آشنایی بیشتر با این نوع کرم و شرایط استفاده از آن با ما در ادامه همراه باشید.

ابدومینوپلاستی شکم
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ابدومینوپلاستی شکم با ما در ارتباط باشید
کلینیک کیمیا

کرم ترمیم کننده بعد از بلفاروپلاستی

قبل از اینکه در مورد کرم ترمیم کننده بعد از بلفاروپلاستی صحبت کنیم، بهتر است بدانید که بلفاروپلاستی چیست. می‌توان گفت این عمل مانند جراحی زیبایی شکم  جنبه  زیبایی و درمانی داشته که می‌تواند برای جوان‌تر نشان دادن چهره یک گزینه بسیار ایده آل باشد؛ چرا که پوست‌های و چربی‌های اضافی اطراف پلک را گرفته و ظاهری صد درصد جوان را به نمایش می‌گذارد.
توجه داشته باشید که در بسیاری از شرایط این عمل مانند ابدومینوپلاستی شکم جنبه درمانی داشته و تنها به عنوان یک راهکار زیبایی نمی‌توان از آن یاد کرد. معمولاً در آسیای شرقی از این روش برای درشت نشان دادن چشم‌ها استفاده می‌کنند و باید این نکته را در نظر بگیرید که اگر به کلینیکی معتبر مراجعه نکنید، صد درصد در کوتاه‌مدت آن‌چنان که باید و شاید از نتیجه کار نمی‌توانید رضایت حاصل کنید. عمدتاً سن خاصی برای انجام این عمل مطرح نیست و می‌توان در هر سنی با مراجعه به جراحی ماهر این عمل را به راحتی انجام داد. علاوه بر عمل فوق شما می‌توانید از مشاورین ما در مورد ابدومینوپلاستی شکم هم سؤالات خود را بپرسید.

عوارض بعد ازبلفاروپلاستی

همه چیز در مورد کرم ترمیم کننده بعد از بلفاروپلاستی

عوارض بعد از عمل بلفاروپلاستی

 یکی از موارد عمده که بعد از انجام بلفاروپلاستی اتفاق می‌افتد، به هر حال مقداری کبودی شاید باشد که این می‌تواند امری طبیعی به شمار آید. معمولاً در نزدیکی محل برش این کبودی مشاهده می‌شود که در این مواقع بعد از مشاهده کبودی ها و زخم ها با مشورت پزشک  استفاده از کرم دورچشم مخصوص می تواند ثمر بخش باشد. با استفاده از  اما برخی از افراد نیز ممکن است تمامی اطراف پلک خود را قرمز مشاهده کنند.
برای کم شدن کبودی 2 هفته زمان لازم است. بعد از کبودی تورم هم یکی دیگر از عارضه‌هایی است که ممکن است حتی بعد از جراحی زیبایی شکم در اطراف شکم و بعد از بلفاروپلاستی پیرامون پلک
به وجود آید. معمولاً در چند روز اول بعد از عمل جراحی این تورم بسیار زیاد است و با هر ضربه ای می‌تواند واکنش بسیار ناگواری از خود نشان دهد اما 2 هفته بعد از عمل معمولاً چیزی حدود ۸۰ الی ۹۰ درصد تورم از بین رفته و مابقی آن نیز ۲ الی ۳ ماه برطرف خواهد شد. اما اسکار یکی از آزاردهنده‌ترین عمل‌هایی است که به وجود می‌آید و جزء عارضه‌های بسیار ناخوشایند به شمار می‌آید. در این شرایط تنها استفاده از کرم ترمیم کننده بعد از بلفاروپلاستی می‌تواند گزینه قابل قبولی باشد.

. لطفاً زمانی که با مشاورین ما در ارتباط هستید، تنها به هزینه ابدومینوپلاستی فکر نکنید و سعی کنید تا حد امکان در مورد روش‌های مراقبتی بعد از انواع عمل جراحی همچون بلفاروپلاستی هم اطلاعات مفیدی کسب کنید.

اهمیت بلفاروپلاستی

اهمیت مهارت جراح

شما حتی ضمن استفاده از جدیدترین روش لاغری با دستگاه هم باید به مهارت متخصص آن توجه داشته باشد و دقت کنید که استفاده از کرم ترمیم کننده بعد از بلفاروپلاستی زمانی می‌تواند اثربخش باشد که جراح ظرافت کاری خود را رعایت کرده باشد و از روش‌های صحیح و مناسب برای بخیه زدن استفاده کند. شما برای اینکه با اسکارهای ناخوشایند بعد از عمل بلفاروپلاستی روبرو نشوید، باید سعی کنید به جراحی ماهر در این زمینه مراجعه کنید؛ چرا که انتخاب یک جراح زبردست صد درصد می‌تواند موضوع مهمی برای جلوگیری از عوارض این چنینی به شمار آید. بعد از جراحی برای برطرف کردن کبودی‌ها باید مراقبت‌هایی را در نظر گرفت و به نحو احسنت رعایت کرد. حتی مراقبت‌های بعد از لیپوساکشن شکم را نمی‌توان نادیده گرفت.

بهترین برند کرم ترمیم کننده بعد از بلفاروپلاستی

می‌توان گفت خرید کرم ترمیم کننده بعد از بلفاروپلاستی آن‌چنان کار سختی نیست. به این دلیل که برندهای متفاوتی امروزه این کرم را تولید می‌کنند و بهتر است شما سعی کنید بیشتر به دنبال برندهایی باشید که کیفیت را ملاک اصلی کار خود قرار می‌دهند همچنین برای مشکلاتی از جمله گودی زیر چشم که علت های مختلفی میتواند داشته باشد و از عوارض جراحی باشد و یا اینکه عوارض ناشی از خستگی ها و بیداری های متعدد می توانید از کرم های مخصوص با استفاده از مشورت پزشک برای ترمیم آن استفاده کنید .به این دلیل که برخی از برندها تنها برای کسب سود بیشتر از مواد اولیه نامرغوب استفاده می‌کنند. 
مشاورین ما به شما برندهای معتبری را معرفی می‌کنند؛ چرا که برخی از برندها شاید کیفیت بالایی داشته باشند اما به این دلیل که به توان خرید مشتری توجه می‌کنند با قیمت بالایی به فروش نمی‌رسند. هیچ‌گاه نباید اینگونه تصور کنید که قیمت بالای یک محصول صد درصد می‌تواند دلیل محکمی برای برآورد کیفیت آن است. به این دلیل که شما همیشه باید به دنبال قیمت مناسب باشید و قیمت مناسب تنها با تحقیق حاصل می‌شود. و برای آن دسته از افرادی که تنها به هزینه‌هایی همچون هزینه پیکر تراشی و عمل‌های دیگر فکر می‌کنند قطعاً کیفیت عمل نمی‌تواند معیار مهم و مناسبی باشد. 

مراقبت های بعد از بلفاروپلاستی

مراقبت‌های بعد از بلفاروپلاستی

در کنار استفاده از “کرم ترمیم کننده بعد از بلفاروپلاستی” باید مراقبت‌های بعد از بلفاروپلاستی را جدی بگیرید که می‌توان گفت استفاده از کمپرس سرد همان‌گونه که گفته شد بهترین روش به شمار می‌آید. هم‌چنین انجام فعالیت‌های سبکی همچون پیاده‌روی می‌تواند به بهبود زخم نیز کمک کند. البته توصیه ما به شما این است که سعی کنید ۷ الی ۱۰ روز بعد از عمل به انجام فعالیت روزانه خود بپردازید. توجه داشته باشید که استفاده از لنزهای تماسی قطعاً مشکل‌ساز خواهند شدبه همین دلیل توصیه ما به شما این است که سعی کنید تا حد امکان از مشاورین ما در این مرکز در این مورد سؤال کنید. تنها که حوزه سؤالات شما نباید در مورد هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو باشد. و به همین دلیل بهتر است، بعد از جراحی پلک استفاده از این لنزها را کاملاً کنار بگذارید و از عینک آفتابی مناسب استفاده کنید. به این دلیل که این عمل در حساس‌ترین قسمت صورت انجام می‌پذیرد و ممکن است عوارضی نیز به دنبال داشته باشد.

مراقبت های بعد از بلفاروپلاستی

سخن پایانی

برای استفاده از کرم ترمیم کننده بعد از بلفاروپلاستی لطفاً با جراح خود مشورت کنید؛ زیرا برخی از برندها به هیچ عنوان قابل اعتماد نبوده و یا حتی آسیب بیشتری به چشم‌ها وارد آورند. نکته بعدی این است که این کرم‌ها زمانی می‌توانند نتیجه خوبی ارائه دهند که شما سعی کنید به جراحی ماهر مراجعه کنید که با عوارضی نظیر آنچه گفته شد بعد از عمل رو به رو نشوید که جراحان کلینیک کیمیا بهترین هستند.

منبع: NHS

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

LinkedIn
WhatsApp
Twitter
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x