لیپوساکشن شکم

کلینیک زیبایی کیمیا، بهترین مرکز تخصصی لیپوساکشن شکم

یکی از روش هایی که می توان توسط آن ساختار چربی های موجود در شکم را از بین برد، ساکشن شکم می باشد. افرادی که در ابتدا نتوانسته اند از طریق ورزش و رژیم های غذایی وزن خود را کاهش دهند می توانند از طریق لیپوساکشن شکم با لیزر و یا عمل شکم این کار را انجام دهند و کاندیدای مناسبی برای انجام این عمل می باشند و همانطور که میدانید لیپوساکشن در نواحی مختلف انجام می شود مانند بازو و ران که میزان چربی در هر ناحیه متفاوت است از رایج ترین این عمل ها لیپوساکشن شکم می باشد. به طور کلی این نوع جراحی برای مدت طولانی برگشت پذیر نمی باشدو باید مراقبت های بعد از لیپوساکشن شکم را جدی بگیرید .

معمولا وقتی افراد به این نتیجه می رسند که با ورزش و رژیم نمی توانند از شر چربی ها خلاص شوند به لیپوساکشن شکم و نواحی دیگر روی می آورند .اما باید در نظر داشته باشیم که لیپوساکشن درمانی برای اضافه وزن نیست و پیچیدگی های خاص خود را دارد  در لیپوساکشن فرد به طور کامل بیهوش می شود لذا در حین عمل جراحی دردی را حس نخواهد کرد اما بلافاصله پس از عمل احساس درد آغاز می شود و در طول دوران نقاهت این درد ادامه خواهد داشت .عمل لیپوساکشن بیشتر مناسب افرادی است که نتوانسته اند از طریق ورزش و یا رژیم غذایی به وزن ایده آل خود برسند چربی کشی فرآیند مکش چربی های موضعی قسمت های مختلف بدن توسط دستگاه ویزر ساکشن می باشد که بوسیله آن افراد می تواند از شر چربی های اضافی خود خلاص شوند و فرایند لاغری سریع تری را به نسبت انواع رژیم غذایی و ورزش تجربه کنند. از دستگاه ویزر ساکشن برای:
  1. کاهش چربی های نواحی شکم
  2. پهلو
  3. پشت
  4. زیر بغل
همچنین برای خارج کردن چربی از نواحی بازو ها ، ران غبغب از روش لیپو ویزر 360 درجه استفاده می شود. مسئله مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که اگر پوست شما خیلی نازک باشد و یا خاصیت ارتجاعی کمی داشته باشد ممکن است پس از انجام عمل دچار شل شدگی پوست شوید بنابراین بسیار مهم است که قبل از انجام ساکشن شکم و یا هر نوع جراحی زیبایی شکم حتما با متخصص زیبایی خود مشاوره نمایید .

رضایت مشتریان کلینیک کیمیا از خدمات لیپوساکشن شکم

تا رسیدن به اندام ایده آل کنارتان هستیم

عمل موفق
0 +

دریافت نوبت و مشاوره رایگان:

مدرن ترین دستگاه ها

مدرن ترین دستگاه ها

جراحان فوق تخصص

جراحان فوق تخصص

صدای رضایت شما

نحوه استفاده از خدمات کلینیک کیمیا و لیپوساکشن شکم

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره عمل لیپوساکشن شکم با ما در تماس باشید

INFO-3
نحوه استفاده از خدمات ما

درباره کلینیک زیبایی کیمیا

آشنایی با تاریخچه کلینیک کیمیا

کلینیک زیبایی کیمیا که در سال 1395 فعالیت خود را در زمینه عمل های زیبایی آغاز کرده است و از اولین و معتبرترین مراکز زیباییست که در طی این سال ها توانسته است با بیش از 3000 عمل موفق و بدون خطا با سابقه درخشانی در خدمت زیبا جویان عزیز باشد. با وجود جراحان فوق تخصص و مجهز بودن به مدرن ترین دستگاه های پیکرتراشی و ایجاد لاین و تفکیک عضلات مانند ویزر لیپو پال از خدمات کلینیک زیبایی کیمیا لذت ببرید. عمل لیپوساکشن شکم به علت حساس بودن باید در مرکز تخصصی و تحت نظر پزشک مجرب انجام پذیرد دریافت اطلاعات بیشتر درباره انواع عمل های لاغری و لیپوساکشن شکم با مشاورین ما در کلینیک کیمیا در تماس باشید.

درباره کلینیک کیمیا

سایر خدمات ما در کلینیک کیمیا

علاوه بر اطلاع از شرایط عمل لیپوساکشن شکم با سایر خدمات ما نیز آشنا شوید!

online-support-min-1

برای شروع به مشاوره نیاز دارید ؟

چرا به کلینیک زیبایی کیمیا مراجعه کنیم؟

مدرن ترین روش های زیبایی را در کلینیک کیمیا تجربه کنید

کادر مجرب

کلینیک زیبایی کیمیا پزشکان متخصص و جراحان حاذقی دارد که شما با اطمینان خاطر می توانید به اندام مورد نظرتان برسید.

دستگاه های مدرن

کلینیک زیبایی کیمیا مدرن ترین دستگاه های جراحی زیبایی شکم جهان را دارد و شما می توانید عمل های زیبایی با کیفیت بالایی داشته باشید.

سابقه درخشان

کلینیک زیبایی کیمیا در چند سال اخیر با انجام بیش از 7000 عمل زیبایی موفق سابقه بسیار درخشانی در این حوزه دارد.