جراحی زیبایی شکم
بهترین کلینیک جراحی زیبایی شکم در تهران

جراحی زیبایی شکم یکی از انواع عمل زیبایی شکم است که اخیرا طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است و با انواع و روش های بسیار مختلفی با استفاده از دستگاه های متنوع و مختلفی انجام می شود. از جراحی زیبایی شکم برای از بین بردن و خالی کردن چربی های شکم و پهلو و همچنین پشت کمر استفاده می شود که پس از آن در برخی از روش ها و عمل های “جراحی زیبایی شکم” مثل ابدومینوپلاستی علاوه بر خارج کردن چربی ها ، پوست شل شده به علت خارج شدن چربی ها را هم کشیده و لیفت می کند.

مهلا اسدی
مهلا اسدی
زیباجو
بیشتر بخوانید
سونیا جعفری
سونیا جعفری
زیباجو
بیشتر بخوانید
قبل
بعدی

جراحی زیبایی شکم که امروزه توجه افراد بسیار زیادی را به خود جلب کرده، دارای انواع بسیار مختلفی است که هر کدام از این انواع و یا دستگاه ها برای شخص خاصی با توجه به شرایط آن شخص و همچنین نیاز فرد استفاده می شوند. جراحی زیبایی شکم راهی بسیار عالی برای از بین بردن و تخلیه چربی ها از بدن و همچنین کشیدن پوست و زیبایی بدن به حساب می آید و شاید به همین علت است که عمل زیبایی شکم به یکی از محبوب ترین و معروف ترین عمل های زیبایی تبدیل شده است.

علاوه بر تسریع لاغری و زیبایی اندام که این عمل به ارمغان می آورد، کلینیک کیمیا مفتخر است اعلام کند که با استفاده از دستگاه های روز دنیا همچون لیپو ویزر و … توانسته این عمل جراحی شکم محبوب را با درد هر چه کمتر و همچنین سرعت بهبود بسیار بیشتر به نسبت عمل ها و دستگاه های مشابه به انجام برساند و با به موفقیت رساندن بیش از 7000 عمل زیبایی این مسئله را ثابت کند.

رضایت زیباجویان کلینیک کیمیا از خدمات جراحی زیبایی شکم

تا رسیدن به اندام ایده آل کنارتان هستیم

عمل موفق
0 +

دریافت نوبت و مشاوره رایگان :

جراحان فوق تخصص

جراحان مجرب

مدرن ترین دستگاه ها

مدرن ترین دستگاه ها

چطور از خدمات کلینیک زیبایی کیمیا استفاده کنم ؟

نحوه استفاده از خدمات ما

INFO-3
نحوه استفاده از خدمات ما
online-support-min-1

برای شروع به مشاوره نیاز دارید ؟

چرا به کلینیک زیبایی کیمیا مراجعه کنیم؟

مدرن ترین روش های جراحی زیبایی شکم را در کلینیک کیمیا تجربه کنید

پزشکان-حاذق

پزشکان حاذق

کلینیک زیبایی کیمیا پزشکان متخصص و جراحان حاذقی دارد که شما با اطمینان خاطر کامل و بدون نگرانی می توانید جراحی زیبایی شکم خود را انجام دهید.

کادر-مجرب

کادر مجرب

کلینیک زیبایی کیمیا مدرن ترین دستگاه های جراحی زیبایی شکم جهان را دارد و شما می توانید عمل های زیبایی با کیفیت بالایی را در این کلینیک فوق تخصصی تجربه کنید.

دستگاه-های-مدرن

دستگاه های مدرن

کلینیک زیبایی کیمیا در چند سال اخیر با موفقیت انجام دادن بیش از 7000 عمل جراحی زیبایی شکم و ... توانسته سابقه بسیار درخشانی در این حوزه برای خود رقم بزند

درباره کلینیک زیبایی کیمیا

آشنایی با تاریخچه مجموعه زیبایی کیمیا

کلینیک زیبایی کیمیا که در سال 1395 فعالیت خود را در زمینه عمل های زیبایی آغاز کرده است و از اولین و معتبرترین مراکز زیبایی است که در طی این سال ها توانسته است با بیش از 7000 عمل موفق و بدون خطا با سابقه درخشانی در خدمت زیبا جویان عزیز باشد. با وجود جراحان فوق تخصص و مجهز بودن به مدرن ترین دستگاه های  پیکرتراشی ، جراحی زیبایی شکم و ایجاد لاین و تفکیک عضلات مانند ویزر لیپو پال از خدمات کلینیک زیبایی کیمیا لذت ببرید.

انجام کلیه عمل های زیبایی شامل : لیپو ویزر ، پیکرتراش 380 ، ابدومینوپلاستی ، پروتز سینه ، ماموپلاستی ، بلفاروپلاستی ، ماستوپکسی ، براکیوپلاستی ، لیفت ران ، لیفت شقیقه ، لابیاپلاستی و انواع ترمیم های پوستی و بدنی در راستای جوان سازی پوست و اندام شما در کلینیک زیبایی کیمیا امکان پذیر است.

درباره کلینیک کیمیا