هزینه ابدومینوپلاستی

مناسب ترین هزینه ابدومینوپلاستی، تنها در کلینیک کیمیا

آشنا بودن با تعرفه ابدومینوپلاستی همیشه یکی از مهم ترین عوامل گرایش آن دسته از افرادی که نیاز به عمل ابدومینوپلاستی داشتند بوده است. ما در کلینیک زیبایی کیمیا همیشه سعی داشته ایم با بروز نگه داشتن دستگاه ها و دانش خود در زمینه زیبایی خود را ارتقاء دهیم. ما در کلینیک زیبایی کیمیا با توجه به ارتقا کیفیت نسبت به هزینه های عمل های جراحی هم آگاه بوده ایم و با توجه به کیفیتی که ارائه می‌دهیم هزینه ابدومینوپلاستی خود را مناسب قیمت گذاری می‌کنیم. در کلینیک زیبایی کیمیا می توانید با تعرفه ای مناسب نسبت به از بین بردن چربی های شکم خود اقدام کنید و زیبایی را به خود هدیه دهید.

رضایت مشتریان کلینیک کیمیا از خدمات کلینیک زیبایی کیمیا

شما را به اندام ایده آل تان میرسانیم

عمل موفق
0 +

دریافت نوبت و مشاوره رایگان:

مدرن ترین دستگاه ها

مدرن ترین دستگاه ها

جراحان فوق تخصص

جراحان فوق تخصص

رضایت مراجعه کننده عزیز
رضایت مراجعه کننده عزیز
زیباجو
بیشتر بخوانید

هزینه ابدومینوپلاستی یکی از مسائل حائز اهمیت برای متقاضیانی است که قصد انجام عمل ابدومینوپلاستی را دارند. ابدومینوپلاستی که بعضا با نام تامی تاک نیز آن را می‌شناسند به عمل زیبایی در ناحیه شکم گفته می‌شود که در طی این عمل چربی ها، بافت و همینطور پوست اضافه شکم بریده و حذف می‌شود. معمولا افرادی به دنبال این عمل می‌روند که پوست آن ها شل و یا پیش از حد آویزان است. در حین این عمل بعد از خارج کردن چربی های دور شکم، پوست اضافه شکم نیز جدا می‌شود. بعد از در آوردن چربی ها عضلات شکم را به هم با بخیه وصل شده و اینکار باعث بهتر شدن فرم بدن در ناحیه شکم می‌شود.  حال که در مورد جراحی زیبایی شکم اطلاعاتی کسب کرده اید بهتر است در مورد عوامل موثر در تعرفه ابدومینوپلاستی صحبت کنیم. هزینه عمل ابدومینوپلاستی به خیلی از موارد بستگی دارد که از مهم ترین آن ها می‌توان به تجربه و سابقه پزشک در انجام کار اشاره کرد. هزینه اتاق عمل هم می‌تواند با توجه به امکانات آن متنوع باشد که یکی دیگر از موارد تاثیر گذار در هزینه ابدومینوپلاستی است. هزینه دارو های بیهوشی هم تاثیر به سزایی در انجام این عمل دارند. 

مراحل دریافت خدمات در کلینیک کیمیا

تا رسیدن به اندام ایده آل کنارتان هستیم

INFO-3
نحوه استفاده از خدمات ما

سایر خدمات ما در کلینیک کیمیا

علاوه بر اطلاع از هزینه ابدومینوپلاستی با سایر خدمات ما نیز آشنا شوید!

هزینه-ابدومینوپلاستی-1

هزینه ابدومینوپلاستی

لیپوساکشن-شکم-1-1

لیپوساکشن شکم

هزینه-پیکر-تراشی-1

هزینه پیکر تراشی

online-support-min-1

برای شروع به مشاوره نیاز دارید ؟

چرا به کلینیک زیبایی کیمیا مراجعه کنیم؟

مدرن ترین روش های زیبایی را در کلینیک کیمیا تجربه کنید

doctor

پزشکان حاذق

در کلینیک کیمیا متخصص ترین پزشک ها و جراحان وجود دارند که به بهترین شکل شمارا به اندام دلخواه تان میرسانند.

کادر-مجرب

کادر مجرب

کادر کلنیک کیمیا قبل عمل و بعد از عمل کاملا همراه شما خواهند بود و بهترین خدمات را به شما خواهند رساند.

diagnosis

دستگاه های مدرن

مدرن ترین دستگاه های لاغری برای زیبا تر شدن اندامتان و همچنین متناسب شدن هیکل شما

درباره کلینیک زیبایی کیمیا

آشنایی با تاریخچه کلینیک زیبایی کیمیا

گروه کلینیک زیبایی کیمیا حدود 6 سال است کار خود را در زمینه عمل های زیبایی و تناسب اندام شروع کرده است و دارای متخصص ترین و حرفه ای ترین کادر و پزشکان  جراحان است. کلینیک کیمیا حدود 7000 عمل جراحی موفق داشته و این به دلیل داشتن کادر حرفه ای و همچنین دستگاه های بسیار مدرن و به روز برای انجام عمل های پیکر تراشی میسر شده است. همچنین هزینه ابدومینوپلاستی در این کلینیک با توجه به امکاناتی که دارد مناسب است. انواع خدمات زیبایی شامل : لیپو ویزر ، پیکرتراش 380 ، ابدومینوپلاستی ، پروتز سینه ، ماموپلاستی ، بلفاروپلاستی ، ماستوپکسی ، براکیوپلاستی ، لیفت ران ، لیفت شقیقه ، لابیاپلاستی و انواع ترمیم های پوستی و بدنی در راستای جوان سازی پوست و اندام شما در کلینیک زیبایی کیمیا امکان پذیر است.

درباره-ما-2